Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ja będę dużo;) kto pali oprócz myszy i hanuli, o których wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to może ja bym se worek żółty wycięła ...!!! a co papiersoki ci wadzą????? ciesz sie że ciężarne będą - przy ciężarnych wszak nie palimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszo a kto jeździ w przedziałach dla palących pocipiałaś złotko ?????? dama w śmierdolącym przedziale???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I 7 osób na 8 jednocześnie wyciąga Sporty - już raz tak jechałam, ćmić mi się w pociągu zachciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja co będę niebawem znajdować w szufladzie? Nugata! I w szafie, i na lodówce, i w wannie, i w łóżku i wszędzie:) Cudownie! A ostatnio jak się pakowałam na ćwiczenia co mi wlazło całe do torby? Gigi, a jak!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr mój mąż na gg jest znacznie fajniejszy niż w realu ;) pewnie z wami tez tak będzie :O:O:O:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się będę dopiero po pierwszym drinku odzywać:P ale mysz ze swoją niewyparzoną wszyskich zagada;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. mam dwie wiadomości, złą i dobra dobra- podpisuje umowe na mieszkanko, jest gotowa :):):):) w sobote jest spotkanie z prawnikiem, prezesem spółdzielni itd nie bedzie mnie w wawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ivo po drugim:p Jak byłam w zeszłym tygodniu w Wawie i wypiłam dwa bejlejsy to się tak śmiałam (nie wiem z czego:p, radość zycia mnie ogarnęła:p), że myślałam, że pod stół wpadnę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszo musisz mi zabrać bo ja perfum nie mam a pachnieć muszem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja bez drina jestem w miare normalna po drinie troche głośno mówię :O tylko nie zwracajcie mi uwagi wtedy że głośno mówie bo wtedy sie wkurwiam i kłócę że to nieprawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam info juz dawno ze 7 lub 14 paź wiec sie nawet nie odzywałam ze jade czy nie... najpierw małe zamieszanie z datami no i tak nici i welna z tego:( Umowa pewna, wczoraj do mnie babka dzwoniła... myśle ze spotkanie w Kraku wypali :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaa pani na poczcie wielce zdziwionym głosem \" no jest dla pani paczuszka dawno leży \" a awizo kurwa jakieś może by pan listonosz przynióśł czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, agula :(:(:( ja palic nie musze. nie palilam juz 2,5 dnia. i chyba wymyslilam sposob na siebie. moje papieroski leza sobie spokojnie na stole, wiec nie musze intensywnie myslec ze kurna nie mam i bede musiala o 22.50 biec wsrod żuli do smierdzacej zabki zeby pan gej mi podal iryski mentolowe. i wtedy nie chce mi sie palic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, no widzisz jak mózg człowieka dziwnie działa?:p Bo własnie chciałam Ci powiedzieć, że paczka może być ale bez awiza;). U nas to częste Przepraszam ale mąż przyszedł odprowadzić mnie na dworzeć, więc muszę z nim pobyć chwilkę:D! i bądźcie grzeczne itd;). Będę wieczorem w czwartek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy inaczej odnalazła sie jedna i jeszcze nie wiem która no hanko wytłumacz jeszcze raz duzymi literami dlaczego nie chce ci sie palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×