Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

no, zasiadlam wreszcie z budyniem przed kompem uffff to byl dlugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd oni kurwa biora tyle tych kończyn ???? hmmm.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, ale zbieżność z @ :D:D:D to jednak coś w tym jest;););) dziś magda m, a ja chciałam iść do kina i nie wiem, co wybrać:P w magdzie zapowiadają się chyba jakieś niusy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) a ja dzis jestem umowiona z kumpelą i nie obejrze Magdy M a moze umowimy sie w knajpie z TV? :) kurcze jak wstaje to juz jest prawie ciemno, taka szarowka, niedługo to juz zupelnie bedzie zima brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, jak tak sobie pomysle ze my juz za pare dni sie spotkamy, to normalnie czuję dreszcz podniecenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a myślałam że tylko ja jestem porąbana i plan dnia ustawiam pod seriale we wtorek ;) ale miałam wczoraj udany dzień ;) do południa ploty u kumpeli a potem popołudnie u kolegi, wróciliśmy koło 22 :D nareszcie udało nam sie spędzić razem więcej niż 3 godziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanko ti chciałam ci powiedziec ze mijałam cie dzis na ul słowackiego autem pukajac i krzyczac a ty nic jak moglas mnie tak zignorować? ja sie pytam po dobroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy hehehehe :D nie bój zaby, my juz mamy za sobą kilka takich spotkań, zawsze jest fajnioe, a teraz bedzie szał pał, czy też ciał i zajazgoczemy sie na smierc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co? Kubuś szalał? julka wczoraj wieczorem obraziła się na spanie, szalała jak pijany zając w kapuście do 22 (!) ja już zasypiałam i odpadałam a ona niezmordowana. wogóle ciekawie teraz wygląda moja toaleta - ona zwiewa tacie, wchodzi do mnie do łazienki i się na mnie wspina i chce na rączki. normalnie bez mamy ani rusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika - ino ja reprezentacyjne odstaje od reszty i dlatego sie boje tym barzdiej ze moja twarz postanowila przezywac kryzys w postaci wszelkiego rodzaju wyprysków wlasnie teraz i watpie zeby mi to do soboty przeszlo... czyli oprocz wiadomego koszmaru jestem w cetki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga kuba ostatnio doszedl do wniosku ze najlepsza zabawa z rodzicami jest na ranem - tak miedzy 4 a 5 rano! i do 8 maluch nie spi! skad on ma tyle sily??? a Julii gdzie zabek wykielkowal - na dole czy gorze?:) a tak wogole to wam troche zazdraszczam ze sie wszystkie spotkacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy- mi tez powyskakiwalo mase pryszczy po wizycie u kosmetyczki :o ale na szczescie widze ze juz znikaja i łudzę sie ze mi nic nowego potem do soboty nie wylezie, choc u mnie dzien bez dżordża na twarzy dniem straconym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki:D! Boli mnie brzuch:o Załatwiłam już rano lekarza, który powiedział mi że albo to nerki, albo woreczek:p. W piątek idę na USG i przynoszę siki Weroniki:p. Załatwiłam też bank, a na 9.00 idę się wykrzaczyć;) Pozdrawiam wszystkie nieywspane mamusie:p Marcy, rany babo jak Cię puknę w łeb to zobacysz!!:p Co to za teksty fokle:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasia - dolna lewa jedyneczka, najczęściej zaczyna się od dolnych zębów. teamt pt \"dobudzić roziców o nieludzkiej porze\" znam świetnie - już się zdąrzyłam nawet przyzwyczaić :) jak miałam w niedzielę okazję pospać w zakopcu - to pospałam..... do 7 (!) :D:D:D i byłam mega wyspana :D jak dawno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×