Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ma sie ten dar. tylko ze to nie jest wcale smieszne. ja sie brzydze nawet we wlasnym mieszkaniu czasem sikac, bo jestesmy na parterze i wszystkie zapachy z pionu kumuluja sie chyba kurwa w naszym malym kiblu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) zaraz kopytka z sosikiem od wczoraj:) a potem ide się położyć, cały dzien marzyłam o kocyku i jakimś filmie, mam \"człowieka z blizną\", może uda mi się obejrzeć jeśli nie zasnę:) hanulka, to jestem pełna podziwu dla twej odwagi, kiedy podjęłaś decyzję, żeby iść siku w pizzerii w kołobrzegu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) sparzylam sobie podniebienie kotletem mielonym odgrzanym w mikroweli, bo bylam tak głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ludzie ale miałam ciężki i dłuuugi dzień w pracy:o. Ale przynajmniej przedstawiłam na odprawie parę postulatów, które mam nadzieję ułatwią mi zycie:p Guska, kurcze, że Ci się nic nie stało:o🌼 Ej, Wy tam pijaki, tylko trzeźwe rano przyjeździe do Katowic:p Czigra, Ty sie korkiem nie wymawiaj:p. Wysiadź na obżerzach i podjedź tramwajem:p. No! Znalazła se wymówkę:p... Myszo, Ty kawę z gruntem pijesz??? Chciałam powiedzieć, że ja juz się cieszę na myśl o ciastkach:D! I że ja na pewno pójdę siku:p. Mysza a może my Hance terapię wstrząsowo-sikową zrobiemy?:p Gusko, to fantastycznie, że Twoje dziecko ma jednego zęba:D:D:D! Gryzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guska - gratuluje pierwszego zabka:) na dole czy na gorze sie pojawil? a ja wlasnie stracilam allegrowe dziewictwo:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia- no to moje gratulacje :D:D:D ja skonczylam prac i prasowac teraz musze wypelnic pare papierkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:)! Wykąpana i łysa nanożnie i naręcznie:p...się wydepilowałam...Idę się pakowac i lekko posprzatać;). Jutro nie muszę iść do pracy, ale za to pójdę do lekarza, do banku i wykrzaczyć bwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie sobie zaległy budyń :) mam nadzieje ze mleko sie przegotuje bo jak nie tooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dupeczki :) Kurcze, mam chyba zablokowane kafe w pracy, mialam dzis problem zeby tu w ogole wejsc, a gmail mi dziala :D Kurcze... dopiero wrocilismy do domu. PO pracy szybko cos zjesc, do babci do szpitala, potem do mamy zawiezc firanki i dopiero jestem i moge sobie usiasc Was poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam budyn! mlego sie przegotowało alleluja!!! :):):) jak troche przestygnie to doleje sobie tam soku malinowego i zjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovi- o bobie! mam nadzieje ze ta niemożnosc wejscia na kafe w pracy jest chwilowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika-mam nadzieje ze nikt tego nie zablokowal, choc dzis to mialam taki sajgon w pracy ze nie mialabym czasu czytac :) Przez nastepne pare dni tez pewnie bede siedziec dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka-jeszcze nie przeczytalam, jak do niej siadam to zawsze moj maz stara sie podpatrzec co czytam, a przeca to nie dla niego lektura :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pierwsze zakupy allegrowe mamy za soba:) wprawdzie na poczatek poszly jakies bebechy do kompa (adapter na ta karte) i bluetootha ale zawsze to cos:) no a poza tym skoro maz dokonal juz dwoch zakupow to ja musze mu dotrzymac kroku i pewnie jutro wyrownam rachunek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×