Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

znajoma mi opowiadala,ze u niej w rodzinie małe dziecko udusiło się kawałkiem jabłka:( dlatego ja nie daje Julicie takich rzeczy,które mogą sie łamać/kruszyć i nie zostawiam jej w tym czasie samej kurcze przy takim małym dziecku trzeba miec wyobraźnię powiedziałabym wybujałą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrrrrr ludzie sa jednak porabani dzwonie do gościa i mówię mu że doba hotelowa skończyła się pół godziny temu i czy zostaje na drugą dobę a on mi z wrzaskiem, że przecież jak nie zgłasza to chyba zostaje!!!! ja mu na to, że jak sie zostaje to własnie się zgłasza!!! bo mam rezerwacje na ten pokój :-0 dobrze, że inny się zwolnił i mogłam przesunąć wrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy dupo to o której wyjazd?? bo ja wiesz musze sie wyspać a jeszcze wcześniej wino wypic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem glodna! chyba pojde zrobic sobie bułke, bo normalnie mnie w zoladku sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz dupo kurde nie wiem trzeba cos postanowic ino nie wiem co bo: z jednej strony nigdy mi sie nie chce zostac na zajeciach do konca ale z drugiej jak juz kurwa jede tyle kilosow to by wypadalo zostac dluzej niz 2 godziny mi by najbardziej pasowalo jechac o 20. a jak to tobie pasuje? wyspac sie i tak nie wyspimy, cudow nie ma..... w sumie moglabym o 18.30 jechac ale benedem miec wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki -a ga i dede 🌻 a z tym oddychaniem maluszkow to przekichane jest. jak kuba za glosno oddycha - kurcze moze mu cos dolega, ciuchutko oddycha - hmm kurcze cos za cicho oddycha. ile razy wstawalam i zagladalam do lozeczka to tylko ja wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do allegrowych wjadaczek: czy jesli chce sie wycofac z aukcji i o to poprosze,to sprzedajacy musi to zrobic,czt to jego dobra wola???? są za to jakies konsekwencje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dobrze wiesz,ze test nie jest nieomylny a ile Ci sie juz spóźnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede dobra wola marcy ja ciem absolutnie nie chcem do złego zmuszać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, konsekwencji nie ma, ale tak jak mowi mysz- dobra wola sprzedajacego tylko. myszo, nie namawiaj nie namawiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj chwilke jeszcze mysza bo wlasnie mam konferencje smsowa z dziewczynami z mojej grupy jak one jada bo nam sie nie oplaca na 2 auta jechac najwyzej sie zabierzemy z nimi do kobiernic a tam sobie zostawie moje auto dam ci dokladnie znac do godziny co i jak nie bedzie ci przeszkadzał inny kierowca i auto jakby co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie widzialam jak przebiegla mysz przez biuro! taka mala czarna z ogonkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pod pania menedżer ni epodlegam słowem skoczyć mi ona może:P marcy bojem sie z kim innym jechac :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ja awtobudem pojade wcześniej hmmm???? tak sie głośno zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym Aga to juz sporo skoro do tej pory miałas jak w zegarku to ja trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zastanawiaj sie myszo nie wiedzialam zes ty taka strachliwa pojedem moja bryka jak one chca to sie moga z nami zabrac miejsca jest dosc a do doma pojedziemy o 20 - zebym chociaz na kawalku wykladu byla - zwieje godzine wczesniej - moze byc? pozwalam ci myszo raczyc siue wysokoprocentowymi napojami w aucie zebys zdazyla sie napic tego wina przed spaniem pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie jak w zegarku ale nigdy sie nie spóźniał, jeśli już to dostawałam za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pasuje, bo mysza sie musi ze mna napic tez. a jak sie schleje w samochodzie, to u mnie co najwyzej raczy wino zwrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, no to ja bym sie nie zastanawiala tylko pędzila zrobic betę :) koniecznie a potemkoniecznie nam szybko nap isala jaki wynik :) bo tak czekac i czekac w niepewnosci to dla twojego i naszego zdrowia psychicznego nie jest dobre wierz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×