Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Hmmm, ciekawe dlaczego akurat Kapi o boskich cyckach może sobie pozwolić na szybką jazdę...?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra, ja serio pytam ropuch, nie widziales czarka, wiec nie gadaj jak nie wiesz cb w yknaniu czarka to to com napisala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam na zdjęciach i jestem skłonna uwierzyć, że te cycki ma takie, jak pisze Hania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigro, boskie cycki maja podwojne zastosowanie. sluza w razie zatrzymania przez policje zagapieniu sie pana mundurowego i jego zaslinieniu (czarek dodatkowo wielce apetycznym mezczyzna jest, ale ćśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśś), co moze umozliwisc wymiganie od mandatu. natomiast w razie wypadku, p[osluza wysmienicie jako airbagi kapiszto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wtedy, od kiedy pokazuje je Czarek. Zakładając, że ma je na własnej klacie, a nie na kokpicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie ubawiłyście :p kierowcy nie nasłuchują policji oni się między sobą komunikuja - wiecie jaka to frajda jak jeżdże z Miśkiem to ja zawsze gadam :) ostrzegamy gdzie stoją misiaczki ( tak, tak misiaczki), mówimy o wypadkach, objazdach itp. Albo tak sobie gadamy wiecie ile już miałam propozycji zatrzymania się wjakimś zajeździe, hotelu, itp? normalnie mam branie :p a mój misiek boskie cycki ma, a owszem, ale ich ze sobą nie zabiera, no może czasem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos gejow. nie wiecie czy ten moj kolega redaktorek radiowy przyjedzie do mnie dzis?? bo cos mu sie nie spieszy z mniepowiadomieniem. ale hanno, nie zapominaj, ze on do bb DO FRYZJERA przyjezdza, nie do ciebie. tak, pamietam hanno, ale przy okazji ze mna mial spotkac sie i poplotkowac. hanno, on rzucil na ciebie urok. tak, ale to bylo wtedy kiedy jeszcze nie wiedzielismy. swoja droga przyjezdzac z katowic do bb do fryzjera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem właśnie uschniętą bułkę, która nie została wczoraj zjedzona podczas wieloosobowego spotkania z rzutnikiem w tle. Czy to straszne, biorąc pod uwagę fakt, że inne panie też jedzą...? A szynka tak fajnie uniosła się od tej suchości na krawędziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne, gdyz dzisiaj piatek, szynka, nawet uschnieta, nie powinna w twech usach znajdowac sie. amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie ze mi sie nudzi ze tyle pisze? nie nudzi mi sie, tylko zastanawiam sie gdzie jest ten cholerny rider, ktory mial byc zalacznikiem do umow, aktory okresla sprzet naglosnieniowy io oswietlenia na koncert. no ja tej umowy nie moge w takim razie zaakcept, skoro nie wiem jakiego oni wymagaja sprzetu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co, zadalam wam 3 pytania. na zdne mi nie odpowiedzialyscie! jak jest interaktywny po slowacku jak z 2 umow zrobic jedna czy przyjedzie redaktorek aha! i czy myslicie ze mi sie nudzi. czigro, bo ja jestemta co zdzblo w oku cudzem widzi a belki we wlasnym nie dostrzega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy nie robią sobie na dłoniach takiej żenady. I na pewno potrafią znaleźć dobrą panią szpon na własnym osiedlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam w tym tygodniu żadnego masażu, a że byłam tylko 3 dni w pracy to pozwoliłam sobie delikatnie paznokcie zapuścić, coby moje dłonie choć trochę przypominały kobiece :) tylko musze je do kultury doprowadzić. Na manikiurzystkę mni enie stac - wszak za to mogłabym sobie 4 piwka kupić w knajpie :p albo i 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, przestań się pytać o takie rzeczy przy piątku. Interaktywny to ja Ci mogę w normalnym języku znaleźć, a nie w takich śmiechowym. Połącz je, cholera, te umowy. Przyjedzie redaktorek. Myślę, że się Ciebie nie nudzi, pomimo faktu sterczenia na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×