Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

chyba wiekszosc kobiet na poczatku mialo ten problem podczas jazdy do tyłu,takze Agniecha na prawde nie przejmuj sie:) bo mówie Ci,ze ja na łuku też oblałam problem z jazdą do tyłu dodatkowo potęgował fakt,że np. strerując jachtem jak się \"skręca\" np w prawo to jacht \"skręca\" w lewo i u mnie byl dodatkowo taki problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi kolega radca prawny zrobił kawę, którą zakupił w Kraku i że taka dobra, że aż ją z domu przywlókł. Do czego to doszło, żeby prawnicy robili pomocom administracyjnym dobrze... :) Guśka, dostałam, odczytałam na głos wszystkim zgromadzonym, nie odpisałam, bo nie wiem dlaczego nie odpisałam. Pewnie bałam się, że Hanka będzie coś mówiła, a ja pisząc smsa nie odczytam tego z ruchu jej warg. Albo że omienie mnie kilka kurw Marsjanny. Albo że Mysz gestykulując, uderzy kogoś w twarz. Szkoda, że się nie udało:( Na pocieszenie dodam, że za pierwszym razem mało kto zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szdoda, że się Tobie nie udało zdać, a nie Myszy trzepnąć Kalinkę w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) pisze z domu bo kubs sie rozchorowal:( wczoraj biedactwo mialo 38,7 goraczki:( do konca tygodnia jestem na zwolnieniu. najgorsze ze musze go antybiotykami faszerowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :D mam pytanko: znacie jakąś stronkę gdzie można zamiesczać zdjęcia?? taki album w necie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia------->robisz prawko???fajnie!tez sie zbieram,ale jakos zebrac sie nie moge,bo to byl by moj juz drugi kurs!hehe!bylam na kursie jako 18-latka ,zdawalam nawet dwa razy,ale oblalam na parkowaniu tyłem i hehe na łuku tez!wiec to chyba standard,duzo moich kolezanek oblewło wlasnie na łuku co facetom wydaje sie niemozliwe!potem mialam polroczna przerwe i nie chcialo mi sie robic calego kursu od nowa,a teraz juz dojrzalam do tego,ze jednak prawko by sie przydalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie po prostu nauczyłam na tzw. pamięć i dużo w tym winy instruktora,bo mi nawkłądał do głowy \"widzisz tą przerywaną linię??? no to jak ona Ci sie pojawi w połowie tylnej szyby to skręcasz w lewo,a jak pojawi sie w bocznym lusterku do prostujesz koła\" no i na jazdach mi wychodziło ale przychodze na egzamin,a tam nie ma tych cholernych przerywanych linii i łuk krótszy (ta końcówka) i dupa zimna - zawsze wyjeżdżałam z łuku przednimi kołami nareszcie pózniej nauczyłam się robić łuk patrząc w lusterko boczne,ale egzaminatorzy sie tego czepiali,wiec opanowałam do perfekcji niby wychylanie się i patrzenie w tylną szybę,a tak na prawdę patrzyłam w boczne lusterko:) a teraz na prawde nie wiem czemu sie tym łukiem tak stresowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,ale widzialam babke,ktora oblala na łuku przodem,wiec to dopiero wyczyn:) albo stres:) Kasia teraz chyba na wszystko daja takim maluchom antybiotyk - Julita na katar dostala.Dużo zdrówka Wam życze🌻 Czesc Furka - np .www.ao.pl i nie zaponij nam podeslac linka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na kursie jazda tyłem wychodziła normalnie. Za to teraz nie potrafię, co Ropuszak może potwierdzić. Kiedyś wykonaliśmy manewr pt. ja dodawałam gazu, a siedzący obok Żabciej kierował:) Kasia, opiekuj się małym biedulkiem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czść ...a w sumie to nie wiem czy sie witałam. Mam zakręt w pracy:( Czigra - kot mej starej nauczycielki polskiego nazywal sie Dionizy ;) Kasia - zdrówka zycze Kubusiowi🌼 Mysza, co ta znowu i jak mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia - ja mam to samo, kiedyś zrobiłam kurs, jako 18-latka :) i oblałam na parkowaniu prostopadłym - łuk o dziwno robiłam z palcem w nosie :) a potem na parę latek to zostawiłam i teraz wzięłam tylko jazdy dodatkowe i zapisąłam się na egzamin. do czego zmierzam - mój stary kurs okazał się ważny!!! Ustysia dowiedz się więc bo może wystarczy Ci zapisać się na egzamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdałam prawko za 3cim razem. A było to.....7 lat temu.Se nie mogłam z koperta poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
se nie moge palcem trafić ide na fajke ja zdałam za pierwszym razem i zapomniałam torebki z samochodu i potem uskuteczniałam pościg za samochodem egzaminacyjnym coby własnośc swoją z tylnego siedzenia zabrać zaraz tu zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdenerwowałam się, a raczej wkurzyłam, bo miałam fajnego egzaminatora :) nie czepiał się, jak mi nie wskoczył bieg to pozwolił mi powtórzyć manewr. nie czepiał się i był baaardzo miły, taki dziadziuś :) ale jak mu się przejechałam po linii to już mi nie mógł podarować, bo kupa ludu była na placu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv- ja tez siedze cicho w sprawie prawa jazdy :P kasia- duzo zdrowka dla kubusia furka- jak juz umiescisz to daj linka :) mysza- co cie tak wzburzyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza- jesli cie to pocieszy to ja tez zdawalam na maluchu :) czesc ustysia- co u ciebie? gdzie ty w ogole teraz mieszkasz, bo sie pogubilam kurcze,ale mnie mdli jednak, tak mnie ćmi w tle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia-------->a ile jazd wykupiłas???a ile teraz wogole godzina jazdy kosztuje bo nawet nie wiem???ja wlasnie tak liczylam na to ze ten kurs bedzie wazny,tylko ja mam takie tyły ze chyba i tak ze 20godzin musiałabym wykupic az!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pocieszenie - ja zdawałam prawko... 13 lat temu!!! I to jest dopiero warte \"kurwwwwy\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×