Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ale tydzień temu miała jeszcze gorszą sukienkę wyglądała w niej jak wieloryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe niewidzialam tydzien temu :) ale ona jest taka jednak masywna, a tu jej dają takie zwiewne kiecki dla idealnych figur, ale moze nie maja innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle,ze schudla:) szukam rybaczek-spodni 3/4 na allegro-macie cos fajowego w ulubionych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak najlepiej wygladala jak tanczyla w bikini:D nie wiem czemu jej ten galiński tak słodzi:) kiedys na vipnews tez pokazywali zdjecia liszy jak pozowała w stroju kąpielowym - to chyba bylo podczas tej imperezy w międzyzdrojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nimom;) to sadowski jest niezły, niezły:) znowu cztery dziesiątki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddaję kabla mężowi:( do jutra przedupeczki;) ciekawe kto odpadnie w tańcu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umyłam włosy bo wiecie w sądzie można spotkać RÓŻNYCH LUDZI :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, myszo, racja :) ja ostatnio zrobilam ten błąd i nie umylam i okazalo sie ze musialam isc do drugiego budynku i przedefilowac przed chlopakami w pracy grrrr,ale mi wstyd było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz----ten klub nazywa sie Eden i jest w nowej hucie nie daleko mnie:) www.edenfitness.pl dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dede rozbawiłaś mnie tym tekstem ze skakaniem na skakance i wyganianiem wolfa :D:D:D:D ja też jutro nie idę do pracy :P:P:P:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spac! wystarczy ze ja nie moglam dzis wstac :) w ogole to podjelam decyzje ze od jutra bede rano nosic rękawiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc iv :) o ktorej wstajesz? ja teraz najpozniej 6.20, a kiedys to nawet 6.45, to były czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja juz w pracy, doszlam do wniosku ze moglabym isc na wychowawczy i pracowac w domu.... kubus jeszcze chory:( i ja tez... poza tym super ze odpala aneta z tym gogusiem:D wkurzali mnie stasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ja tez sie ciesze ze ta aneta odpadla, jakos od pewnego czasu nie dzierżę tej panny, te jej wieczne \"niby zalotne\" uśmiechy, to wieczne kokietowanie zaczelo mnie juz drażnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej ja dziś od 6:30 na nogach a Michu ma wolne 😭 i leniuchuje w domu, a tak na marginesie, to zadzwonili do niego ze szpitala i idzie na opreacje teraz w czwartek, tzn. do szpitala w środe a zabieg w czwartek. Już nic nie kumam z ich polityki ale ważne że wreszcie sie doczekał tez sie ciesze że Aneta odpadła aczkolwiek jej goguś mi wpadł w oko :D tylko młody bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie mika! jeszcze tylko herbus czy jak jej tam niech odpadnie i lukas i jak dla mnie juz moze wygrac kazdy:) a najlepiej rusin:D wiecie co, mam katar i chyba cale szczescie bo mamy myszy w biurze - i to cala rodzinke chyba (sorry Myszo:) ) kolega wlasnie wietrzy biuro - co za tym idzie pizdzi jak cholera, bo mowi ze chyba nam jedna gdzies padla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dupeczki mika ja juz od dawna nosze rano rękawiczki takie do łokcia :) nie jest mi zimno bo leże z kawką pod kołderką :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, ja wstaję o 5.45 :( ale w weekendy spię czasem po 12 godzin;) Han, jak humor? kasia, teraz dzieci tak strasznie wszędzie chorują:( poczytałam sobie o wałęsównie w pudelku, po wczorajszym wojewódzkim ta dziewczyna to dla mnie kompletna porażka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga- no to super ze twoj mąż idzie jednak na te operacje! mnie wkurzala aneta, natomiast ten chlopak nie :) nawet mi sie podobał, choc nie ogladalam poprzednich odcinkow, tylko tak przelotnie, wiec nei zdazylam sie napatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivka - kubus jest mi chory poraz pierwszy i jest mi go tak strasznie szkoda, gdybym mogla to bym wziela od niego ten katarek i kaszelek na siebie!!... a wczoraj walesowna nie wiem co chciala pokazac ale ogladalo mi sie ja ciezko, wogole jej miny, fochy bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv, na razie jeszcze ok ;) postanowilam sie poki co jednak nie wychylac ;););) zaraz pewni mi humor sie skonczy, bo po urlopie powrocila kolezanka gwiazda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza- o jak ja ci zazdroszcze ze nie musialas dzis isc do roboty ! iv- ja w ten weekend to jakos tak pozno wstawalam ze szok, normalnie nie mogłam sie dobudzić mnie herbuś nawet az tak nie przeszkadza, moze dlatego ze w tej edycji tak sie trzyma w cieniu, nie romansuje,ani nie skandalizuje, natomiast rusin lubie, taka miła babeczka z niej a wojewodzkiego widzialam wczoraj! jesooo jaka ta laska jest dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wstalam skoro swit i czekam az wybije 9:00,zeby umowic sie do fryzjera-musze sobie poprawic grzywke koniecznie:) kurcze ja tej edycji tanca nie ogladam tak uwaznie,wiec w sumie nie wiem kto i jak tanczy,ale Herbuś zawsze mi się podobała zanudze Was z tym rowerkiem - wlasnie odpisala do mnie jedna dziewczyna,ze tez czeka na rowerek i nie moze skontaktowac sie z tym sprzedawca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Myszu, nie mó takich rzeczy w poniedziałek, kiedy siedzie w pracy i jest pic jak nic!!!!!Pod kołderką siedzi, zdrajczyni ;) Jeszcze jakbys mi zdjęcie z grzywą kopsnęła na gmaila to bym była szczesliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×