Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Wiesz co Mika??? Już wiem!!! Jak pojedziesz do nich, to też nie zdejmuj butów!!!! A jak się tesciowa obruszy, top powiedz z niewinną miną i bardzo grzecznie, że \"po prostu myslałaś, że to taki przyjęty zwyczaj, bo mama też u mnie nigdy butów nie zdejmuje\":P Jak boba kocham tak bym powiedziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina ja mam plaszcz z zary i sie super sprawuje nawet zima jest w nim cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci jeszcze powiem, że Maciek zabrał mnie do rest, gdzie zjadłam pyszny obiad:p Mam jeszcze w szafie czekoladę z orzechami-tą z okienkiem, chrupki orzechowe i Mambę:p Dzięki szurek, sprawdzę ten płaszczyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię bitą śmietanę w spray\'u😭 A Czigra nia pogardziła, pamietasz??? A mogłyśmy kazać jej te lody ze smietaną wziąć i śmietanę jej zjeść:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka - wpadlam na to juzkiedys ale niestety u niej jest mieszkanie niewyremntowane, od lat ta sama bura wykladzina na podlodze, ona zreszta duzo pali, wiec wszsytkow domu zzolkniete i przesiakniete nikotyną no i ona niestety u siebie chodzi w butach i jak przyszlam pierwszy raz to usłyszalm \"nie zdejmuj butow\" :o sumie po co jak i tak nie widac brudu, a poza tym tam jest poprostu niezbyt czysto, wiec jej nei zalezy a ja jednak zdjelam i powiedzialam ze zdejme bo nie chce tu nabrudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesu ależ wy się macie z tymi teściami i butami :P:P moja ostatnio teżnie zdjęła ale zakumała i spytała czy może nie zdejmować a ja jej powiedziałam, że tak, ale następnym razem przyjdzie posprzątać :P:P ciekawe czy teraz jak pryjdzie czy ściągnie ale chyba zakumała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdy sie kogos ...
odwiedza to nawet niegrzecznie ściągać buty , bez przesady z tym nabrudzeniem, przeciez nogi przed wejsciem do domu wycieramy w wycieraczkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zgadzam ze zasady savoir vivre mowia ze goscie nie sciagaja butow, bo smiesznie wygladaja panowie w garniturach i sarpetkach, ale! to chodzi o oficjalne przyjecia i uroczystosci i raczej na salonach! nie dotyczy to przeciez wizytu bliskich u siebie w bloku, gdzie nie ma kafli i parkietow oraz sprzątaczek a w zimie nie da sie wytrzec butow o wycieraczke, albo w deszczowy dzien tak, zeby nie pozostawic plan na jasnym dywanie, ja mam plamy i mi sie to nie podoba, a jesli ktos włazi mi w buciorach to uwazam ze nei szanuje mojej pracy, bo wiadomo ze bede musiala ten dywac wyprac lub dac do czyszczenia placac za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, że jest podobno jakis taki zwyczaj...ale uważam, że dotyczy on tylko stosunków na wyższym, powiedziałabym biznesowym szczeblu czy cos, a nie odwiedzin zapaskudzonego tłustą sadzą kominiarza, czy zwykłych, bliskich nam osób-bo w Polsce przyjety jest własnie zwyczaj zwyczaj zdejmowania butów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he Mika:D! Się zgrałysmy:p Ja nawet tak by sie o to nie burzyła, gdyby nie to, że mam wykładzine koloru ecru;). Nawet mój pies szanuje moja pracę:p i czeka grzecznie w przedpokoju aż mu łapiszony wytrę:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika, ta enigma jest SUPER !! u mnie teraz leci na powera :P:P ale nie mogę sobie skojarzyć, skąd ją znam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia- fajnie ze tobie tez sie podoba :) ja mialam okres taki ze leciala u mnie na repeat kilkanascie razy :) a lasnie jovi ta twoja piosenka tez super, tez taka klimatyczna i spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze umyc wlosy, bo sie na wieczor z kumpela umowilam i jeszcze usmaze fileta z kurczaka na obiad, bo przed wyjscie musze cos koniecznie zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dupy hmmm kaszko no ja bym raczej inny wybrała ale jest w sumie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszko idź go przymierzyc bo moim zdaniem on nie będzie ładnie leżał w żadnym wypadku no ale idx i przymierz kurde te kozaki to takie zeszłosezonowe troche:O:O:O no nic juz nei mówie bo sie obrazisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×