Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

nooooooooooooooooooooooo myszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🖐️🖐️🖐️🖐️ to jest brawo :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz- ja tez wychodze, moze nie tak zaraz,ale sie teraz szykuje :) wlosy wlasnie wysuszylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam reflexu 😭 aukcja mi przepadła 😭 za późno się wbiłam 😭 nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😭 a może tak naprawdę tego nie chciałam??:P:P tak stwierdził mój małżon ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znam takich ...
zasad, że w Polsce jak ktos do kogos przychodzi ściąga buty. Sama tego nie robię i nie robiłam nigdy rowniez goście, ktorzy do mnie przychodza nie sciagaja butów, po prostu bym się głupio czuła ... PS Akurat mieszkam w bloku i mam parkiet :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he:D! Wiesz, bo ja sie obawiam, że ten zwyczaj przyszedł do nas z Ameryki, czy np. Niemiec;). Uważam, że jest zapozyczony, ale wiem, że rzeczywiscie mozna uznac że obowiązuje;). Ale ja tam mam to w nosie:p:D! Jakichś dziwnych, antyhigienicznych zasad stosować nie będę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeżeli gdzies ide tak poprostu na kawe czy coś tam do kumpeli czy kogoś no to oczywiście buty zdejmuję natomiast jeżeli idę na domowa imprezę i buty są częścią mojego stroju to zawsze jak wejdę to je czyszczę tak aby nie zostawiały żadnych śladów i siedzę w butach bo nie wyobrażam sobie sie dzieć w sukience i i bez butów na imprezie , przyjęciu czy czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza - przyjęcie, czy impreza to inna sprawa. A co innego jak cię mama albo tesciowa odwiedzi na kawkę. Ja zawsze zdejmuje buty, a jak idę na impreze to albo zabieram inne albo ładnie pytam, czy moge w butach zosatc (chyba że od razu ktos mi zaproponuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z ploteczek :):) kalinka- super ze i tobie sie podobaja, wyslalam wam bo musialam wam pokazac te kawalki , bo zrobily na mnie duze wrazenie, a jak cos robi duze wrazenie, to kurde nie wyobrazam sobie tego wam nie pokazac :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba:p Najmnioej podoba mi się 07-andain-beautiful_things__elevation_remix-ds, ale reszta super:)! Mole książkowe bardzo serdecznie proszę o podanie tytułów książek godnych polecenia, alebowiem zaczynam wpadać w swój drugi ulubiony nałóg, a dzisiaj nie wiedziałam co wypozyczyć, tylko wzięłam pierwsze lepsze o mordzie:p Dodam, że uwielbiam kryminały;) Dziekuję za uwagę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kalinka czytaj Grishama, on ma takie sensacje prawnicze super sie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalyna ja polecam z książek Grishama \"testament\" i \"ławę przysięgłych\" ale tak jak mika pisze, na pewno wszystkie jego książki są bardzo dobre:D ja jakoś spać nie mogę:o czy chodzę do łóżka za wcześnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×