Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Kurcze, nie oglądałam wczoraj Tańca....A Skrzyneckeij nie lubieeee, jak coś powie czasami to normalniew pięty idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywka skrzyneckiej była zajewsiowa;) dede, może jeszcze nie wpłacaj mu, co? mysz, mogę do Ciebie, pod kołderkę? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś siedziałysmy z mamą w kawiarnianym ogródku na rynku i szła skrzynecka z jakimis trzema fagasami i robiła wokół sie bei straszny rumor żeby wszyscy zwracali na nią uwagę normalnie wydzierała sie że zdjęcie chce tak a nie tak etc i tak stała obok nasz w zasadzie i sie co tusz rozglądała czy juz wszyscy ją widzieli i rozpoznali ( nadmieniam że nikt nie zwracał na nią uwagi no bo i nie było na co i ludzie w krakowie wszak przyzwyczajeni różne mordy oglądac to sie nie podniecają ) ale moja mama zajebista sie odwróciła w jej stronę i cytuję\" można troszkę ciszej???\" myślała że spadne pod stolik ze śmievchu a tej walniętej sie tak głupio zrobiło że zebrała swoją świte i poszła :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe, myszaaaa! twoja mama jest nieziemska :D:D:D:D dede- ja bym nie wpłacała kasy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno mi, piję drugą herbatę, wzięłam też efferalgan z wit.c na przeziębienie, bo tak jakoś dziwnie mi... woda w nosie, delikatne drapanie rano w gardle... jakby się coś miało skroić... postanowiłam zabić w zarodku :) a julka ma pierwszego guza :) żeby było dziwniej - ledwo puknęła głową w fotel, nawet się nie rozpłakała, a śliweczka jest poza tym dzisiaj mam straaaaaaaszne wyrzuty sumienia, że jestem wyrodna matka, bo dzisiaj pierwszy raz przychodzi niania żeby się z julką poznać, a mnie tam nie ma, żeby ją sprawdzić :( jest misiek, ale mnie tam nie ma :( normalnie chyba wezmę urlop we środę czy czwartek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę pieścić moje piątkowe zlecenie.... kasa się szykuje, więc muszę dbać i chuchać na klienta :) jest teraz moim mega VIPem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guśka hehe fajnie piszesz o tej swojej Julce, o tych codziennych perypetiach :) a ja musze skonczyc pisac maila wiec znikam na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tańca - też jakoś dokładnie go nie oglądam... panna anetka była jak dla mnie irytująca już w poprzedniej edycji. co do innych - mogą być :) też lubię parę kinga i stefano :) ona jest bardzo sympatyczna. wojewódzkiego nie oglądałam, więc nie wiem - może mi ktoś opowiedzieć Czigra - mam nadzieję, że oglądałaś w piątek przyjaciół - myślałam, że się posikam :D:D:D joey jest genialny :D:D:D:D szczeóglnie scena z \"przepraszam\" w cudzysłowie i bicie rossa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Mika - jest mi bardzo miło,bo talentu pisarskiego u mnie wielkie \"BRAK\" :D:D:D ona jest wogóle cwaniara - dzisiaj rano np. patrząc na mnie nauczyła się dmuchać :) wygląda pociesznie :) albo zaczyna chodzić trzymając się kanapy :) będziemy musieli też polikwidować zawartość półek na żyrafkach - właśnie odkryła jakie tam są ciekawe rzeczy i że można je wyciągnąć i troszkę poniszczyć ;) poza tym zaczyna załapywać, że w kuchni można otwierać szuflady. jak wyrzucałam wczoraj śmieci do kosza - uważnie mnie obserwowała, a potem ciach! otwiera sobie szafkę (!) nigdy wcześniej tego nie robiła :) strasznie teraz szybko naśladuje i powtarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna zaczelo sie :O majkti trzymal mala do chrztu wczoraj :) i oczywiscie cala zgromadzona rodzina wymownie na mnie patrzyla, mowic \"hohohoho, michal sie czyzby przygotowuje do nowej roli?\" :O a w pracy- powiem wam ze strach ma wielkie oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka- no to dobrze ze w pracy sie jakos rozeszlo po kosciach :) co do tych uwag o nowej roli, to normalne :) przyzwyczajaj sie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika, bede musiala ;) jezusie, wczoraj ogladalam supernianie.. matko, nie wiedzialam ze dzieci moga byc takimi tyranami i moje macierzynstwo juz naprawde wisi na wlosku! wiem ze to alezy od wychowania czy synek nie grozi ze sie zaraz na wszystkich wyrzyga, ale wiecie- masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka, nie ogladalam superniani - jedynie te amerykanskie, i powiem, ze te dzieciaki zachowuja sie tak a nie inaczej przez rodzicow! no kurcze jak widzialam 4-5 latka okladajacego piesciami matke czy ojca to pierwsze co pomyslalam - dobrze im tak! jak sobie raz pozwolili to potem dziecko mysli ze tak mu wolno i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jakoś mi dzisiaj smutno :( dobrze, że z tańca odpadła anetka - też mam jej już dosyć, tego pieszczącego głosiku :o kuba wojewódzki- maria wiktoria -poziom inteligencji -1 :o super niania - oglądam ten program i też uważam, że to wina rodziców - skoro niania wprowadza \"normalne\" zasady i dzieci ptrafią się zmienić, więc nie ma co się załamywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivka- a moja temperatura ciała leci na łeb na szyje (tak jak na dworze) :) ciekawe co z tego wyniknie, chyba padnę jak jutro bede miala skok, normalnie zaliczę glebę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie niesio tez mam jakis taki humor dzisiaj nie bardzo :( powiem wam ze sie tak lekko przerazilam tymi studiami. pewnie bedzie dobrze, ale na razie nie wiem o co w ogole chodzi, wiec sie zestresowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, tu w pracy nie mam linków, ale zobaczę w domu:) u mnie w tym cyklu też są jakieś niższe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka, wkręcisz się, zobaczysz, szybciej niż myślisz:) ja już się zdecydowałam na zarządzanie zasobami ludzkimi, muszę wysłac zgłoszenie, bo decyduje kolejnośc zgłoszeń, ciekawe czy się jeszcze załapię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a propos studiow to ja wlasnie sobie zaczynam kombinowac co by tu sobie wybrac, czego ja tak naprawde chce, w jakim kierunku isc, jesli nie w moja branżę to gdzie, czy informatyka (ktora mnie pociąga) czy zupelnie cos innego, czy moze cos pokrewnego do tego co robię, np kadry... mam metlik moze rzucicie jakies kierunki z roznych uczelni, rozne, moze mnie to zainspiruje, moze przypomne sobie o jakims kierunku o ktorym zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv, @. boje sie ogolnie formy- zjazdy co 2 tygodnie. pewnie sie wkrece. podoba mi sie to, ze zajecia beda praktyczne, nie wyklady wiedzy akademickiej, tylko praca w grupach, case studies itd. wiecie co, z moim okresem sie dzieje cos dziwnego. do zeszlego miesiaca miala @ zawsze dlugie, tak z 5 dni co najmniej. a teraz kurcze 2 dni obfite, a potem jakies ledwo plamienie! z jednej strony dobrze, ale nie wiem skad to sie wzielo nagle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dupeczki mam robote do zrobienia, bede was podczytywac tylko, bo musislabym to dzis skonczyc, albo przynajmniej zrobic tyle zeby skonczyc jutro do godz. 12.00 a do tego musze sie bardzo sprężyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej podajcie mi Wasz przepis na naleśniki, bo chciałabym go wypróbować, a podobnoż Wam zawsze wychodzą; z góry dziękuję miłego popołudnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×