Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

kaszko kładziesz to to na patelni i na maleńkim ogniu aż sie mocarelka roztopi mówie ci pychotka!!!! a kalorii tyle samo Mika mój chłop ma jeszcze szybciej bo nie ma włosów kaszo to skandal z butami :P:P 9 miesięcy to kuuuuuuuuuuupa czasu ale mnie robur masakrycznieeeeeeee wkurwił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej ten pierwszy wynik był pomyłką:o tymbardziej, że przy braniu hormonów czułam się fatalnie;o dobrze, że brała je tylko 1 tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde przepisywałam swój cholerny dzienniczek czynnosci w pracy do Excela! Szysza, zrobię sobie w sobotę, alebowiem wszytskie składniki posiadam:)! Cóżesz Ci Robur uczynił? Wcisnął w Ciebie cukierka bo sie słaniałaś?:p Dede, a Belriso lubisz? Bo jem właśnie:D! Kurde, niesia, całe szczęscie, że ty dłużej tego nie jadłas, no:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak brałam te hormony to byłam jednym wielkim kłębkiem nerwów ! Myślałam, że wszystkich pozabijam ! A teraz jestem łagodna jak baranek:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam oglądać \"koszmar kolejnego lata\", ale nic się nie działo, więc właczyłam \"oszukać przeznaczenie3\", no i z nudów obejrzałam, chociaz nie polecam;) mam jeszcze \"posejdon\" :D:D no darowanemu koniowi się w hm... nie zagląda;) a ja mam ciasteczka swojej roboty, z jabłkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wszystie filmy widziałam ivko :P:P:P nie chce mi sie iśc do łązienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ale jestem zjecchana...od 4 rano na nogach i tak będzie aż do wszystkich świętych bo muszę męzowi pomagać w pracy... a jeszcze mój dziadek w szpitalu wylądował...:( dziś miał robioną tomografię i prawdopodobnie ma krwiaka...:(:(:( jutro się okaze czy to prawda, bo te informacje jeszcze nie pewne.... czemu jak się coś wali to wszystko naraz??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny - jestem, ale kłąde się do łózka, bo mam goraczke, bolą mnie wszystkie kości i bardzo, bardzo mi źle. A chciałam jutro iść się zaszczepić - jak zwykle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv dzięki :) ja własnie pije mleko z miodem bo po dzisiejszym dniu juz czuje że mnie coś pobiera. kupiłam rutinoscorbin, pytałam sie w aptece i powiedzieli mi ze jak juz jestem w 5mc to mozna brac ale na ulotce jest napisane cytuję: nie okreslono bespieczeństwa stosowania w czasie ciązy, nalezy zasiegnąc porady lekarza... no i boje sie na własna reke to brac, w poniedziałek, mam usg to sie spytam lekarza bo choc to tylko witaminy to nie warto ryzykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek mozna rutinoskorbin i mozna paracetamol,jesli np. masz gorączkę producenci lekow celowo pisza na ulotkach,ze dzialanie leku jest nie zbadane,bo albo nie mieli kasy na te badania,albo nie chca na siebie brac odpowiedzialnosci za ewentualne problemy ja ze swojej strony polecam wlasnie mleko z miodem i czosnkiem i herbate z sokiem malinowym,jako sposoby domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jezdem fajna??????????????????????? chce natychmiast wiedziec gdyz mam kryzys własnej wartościiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny 👄 siwek, dede ma rację, można brać rutinoscorbin :) 👄 a ja spadam oglądać film clic ;) głupio-śmieszna komedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak będzie własnie decyzja zapadłą ja będe mieć dwoje dzieci jedno za rok i następne za trzy lata od razu pierdolę zawsze chciałam duży stół na wigilię!!!!!! dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziemy uczciwie zarabiac to trzecie dziecko adoptujemy bo bądźmy realni nie urodze trójki w tym zawodzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie? moja przyjaciółka jest w ciązy z drugim i jej kariera się ciągle rozwija;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×