Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

idem zaraz do domu do usłyszenia w przyszłym tygodniu, jak kogoś natomiast pali potrzeba pogadania sobie ze mną - zapraszam na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóz zaskocze cie- nie depilowalam sie teraz:D:D:D:D a wlosy musze myc co 2-3 dni od kiedy te cholerne tabsy odstawilam z naciskiem na co 2 :o czyli jak w pon po pracy to potem w srode grrr i w te srode to juz wygladam tragicznie, no ale kurde nie moge przeciez codziennie, bo sie wlosy przyzwyczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika wszak to normalne ja myje co dwa dni inaczej czuję sie jak lump z parku :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ale wiesz ja MYJE co 2 dni,ale powinnam codzienie patrzac na stan swoich wlosow i to mnie wkurza nieziemsko, bo ja normalnie czasu nie mam zeby sie bawic w lazience tyle czasu codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ja to znam???????????? i jeszcze depilacja :O życia nam nie starczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wypróbuj caprese na ciepło mówie ci rewelacja!!!!!!!!!!!! tylko pomidory trzeba pokroić w grubsze PLASTRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie i depilacja jeszcze i kąpiele :) kurde,ale przeciez musze to robic, nie bede chodzic nieumyta i niewydepilowana hehe a faceci prysznic, 2 min włosy i gotowi grr, niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) wynik TSH to 1,69 czyli NORMA !!!! ponowna wizyta u endokrynologa w styczniu 2007 r. :) HURA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia---oswiec mnie i wyjasnij co to za tsh:) cokolwiek to jest to ciesze sie ze jest w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarczyca odkąd zaszłam w ciężę jestem pod kontrolą bo pierwszy wynik był ponad normę drugi już dobry no i teraz trzeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesia! To cudowna wiadomość!:):):) Teraz już wszystko bedzie dobrze:):):)!!! Ja zamierzam iść najpóxniej w listopadzie na: ogólne badanie krwi toskoplazmozę TSH i cytologię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszo, chciałam Ci powiedzieć, że nie zostało Ci zbyt dużo czasu;). Musisz tak jak kaszka iść na wymienione badania + siki Weroniki;). Bo wiesz 9 miesiąców nam zostało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super się z Wami kude dyskutuje:p:D! Ivka, chodź tu! Ty się akurat dzisiaj wylezałaś:p, nie uwierze, że odpoczywasz po pracy:p. Tak samo ten żarłok brzuchaty!! O ciebie się Nieśko rozchodzi!:p I Dede-wszak sama mówiłas, że Ci się nudzi!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co??? gdzie zwialas Kalino Malino? ide w takim razie zrobic budyn a jak tu wroce z pelnym garem to masz juz tu byc i meldowac o sweterku i kozakach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×