Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

musze pogadac z krisem,bo musialby przeorganizowac swoja prace ale chyba szkoda zachodu szukam dalej i czekam,bo jeszcze w 2 miejscach,gdzie wyslalam nie bylo rozpatrzenia ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez dziekuje;) a ty jsestes super obiektem do potwierdzenia tego iz zawsze sie jakas niedowartosciowana wredota znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha79
witam! jakieś pomarańczowe mnie razi po oczach - oczojebne wpisy na czarnym tle :) Lunia - zostaw, nie reagujemy na zaczepki oczojebnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiem ze nie warto reagowac ale jakos tak mnie ochota naszla.. wiesz gest dobrej woli....a niech sie nacieszy troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra koniec tego dobrego... musze cosik zalatwic nie wszyscy maja tak dobrze ze nie maja nic lepszego do roboty;) milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taki jeden hmmmm wtrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr fajny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzy chlop spi z malym chlopem:) nie robie obiadu, wstana to zapytam co sobie zycza - jeden pewnie cycka a drugi to sie okaze - moze tez:P a wogole mam dylemat: 1,5 tyg temu umowilam sie do fryzjera - najlepszego w miescie i na 18:00 mam wizyte i nie wiem czy isc taka zasmarkana??? kurcze nie chce przekladac wizyte bo pewnie przed 1 listopada bedzie juz full ludzi i nie zdaze sie obciac... isc czy nie isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a potem zdjęcia wysłaćcccćććććććććććććććććććććć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jesli tylko nie masz gorączki i nie czujesz sie \"wczorajsza\" to idź!! dziecko masz z kim zostawic przeciez a humor sobie poprawisz przynajmniej:) no chyba,ze nie wysiedzisz na krzesle to wtedy lepiej zostan w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na fajeczke i na poczte i moe do domu po drodze zakupię mozarelke i zapłace rachunek i kupie se okulary słoneczne dupa zjadłąm dwa gryzy koperty z wiśniami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani jeden ani drugi MC ma głos a i owszem niedoporównania o jesssuu po co mi przypomniałaś po co ??????????????????????????????????????????????? hanka - będziesz w sobote?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem;) dziś MM sobie zamówił sprzątanie, ale robię mu niespodziankę i sama się wzięłam;) on myśli, że ja leżę sobie;) mam horrory do obejrzenia, to może po obiedzie (filetach z cycków bez panierki) jakiś obejrzymy:) wczoraj oglądaliśmy zaległe ONO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedne jedyne co lubiłąm - te ze zdjęć , zostały na weselu a reszte te 18 par nie są najlepsze szukam ideału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×