Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

pojechalam, obcielam sie i juz jestem:) fryz wygladzony, wystrzyzony jak nigdy, podoba mi sie:) fryzjer stwierdzam OK (bo dzis go testowalam) i bede tam juz uczeszczac. ale jedyne czego nie cierpie u wszystkich fryzjerow to mycie glowy:( nie wazne kto i jak dlugo bedzie mi masowac lepetyne i tak mysle tylko o tym by juz przestal, niedosc ze kark cierpnie (choc dzis tak o dziwo nie bylo - jakies miekkie gabki mieli czy cos) to jeszcze woda spywa mi wszedzie brrrr no ale potem kawa kawusia mniam mniam a jakze wiec im wybaczam te 15 min mycia glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivko pipko ja mówie o trzecim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo moim marzeniem jest trójeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszo, ja też w twoim przypadku myślałam o trzecim;) pisze to i mam deja vu ;) kasia, pokaż zdjecie:) ja strasznie nie lubię mycia głowy u freyzjera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek, trzymam kciuki:)🌼 Myszo, popieram ja ten pomysł, popieram:)! A ja się wzięłam za mycie włosów szampon zrobił prrfffff i tyle go widziałam. Musiałam mydłem umyć. A potem kilo odzywki musiałam nałozyć:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dawaj fote!!! ja tez lubie mycie wlosow u fryzjera w ogole uwielbiam jak ktos mi robi w glowie!!!!! moj eks bardzo czesto czesal mi wlosy grzebieniem i bardzo to lubilam kurcze poklocilam sie z krisem i takie mnie wspomnienie z eksem naszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!!!! Ja to mogłabym cały dzień w myjni fryzjerskiej przesiedzieć i czyjeś ręce we włosach szperające wypożyczyć:). Uwielbiam to:)! Kasia, zdjęcia pokaz koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszko ja dwa miesiące potem ale to tylko dlatego że chce w hiszpani zrobić !!!!!!! takie marzenie :) a do hiszpani jedziem we wrześniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze i z kim ja bede na necie gadac,jak Wy wszystkie macie zamiar zajsc w ciażę??? jak urodzicie to nie bedziecie mialy na net czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę miała czas!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszak ja po to w ciąże zachodze żeby na net czas mieć :P:P:P:P:P:P dam rade mam trzy bezpłatne niańki !:D nawet cztery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam kandydatki na niańkę:( ale mam męża pomocnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko co zrobic jak sie chce gdzies z mezem wyskoczyc?:( wlasnie w przyszlym tyg. kris bedzie mial jakies szkolenie,a po szkoleniu impreza z osobami towarzyszacymi i chyba znowu zostane w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good night Iv.:) jutro na kafie nie bede,bo jedziemy do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede kurcze naprawde nie masz z kim zostawić???????? a teściu????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciu powiedzial,ze swoich nie bawil,to wnukow tez nie bedzie on moze ze 2 razy mial julite na rekach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede, po pierwzse powodzenia u lekarza:)🌼 Po drugie stanowczo uwazam, że obrze by było gdybyś kogos znalazła kto z Jula zostanie (a kto z nią była na czas wesela?) i poszła z Krisem;). A po trzecie ide spać:) Losty się skończyli, wiem, że potem podobno wojna ma być (kto wygra, wiecie?), więc nie mam co tu siedzieć;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mma czterty bezpłątne i jedną niepracującą (teść) !!! i jedna płatna superzaufaną!!! to moja koleżanka bliska która mnóstwo dzieci w misteczku wybawiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby mam tu jedna dziewczyne,ale wiecie glupio mi to tutaj pisac ale ona jest po podstawowce (ma 24 lata),od 4 lat bezskutecznie probuje zajsc w ciąże,była już w ciąży urojonej...pewnie zaraz jakis pomaranczowy sie do mnie doczepi:( jak tylko julita osiagnie wiek przedszkolny chce,zeby poszla do przedszkola i miala kontakt z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deduśku ty musisz na ta impreze jechać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 słuchaj może poślij juliśkę do mnie ciapągiem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde komp odmawia posluszenstwa - kurde jak milion piecset sto dziewiecset programow pootwierane to czemu ja sie dziwie??? prosze o chwile cierpliwosci:) dede jak ta kolezanka nie ma nic przeciwko zeby zajac sie julita i masz do niej zaufanie to czemu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona na pewno chce,bo bardzo potrzebuje kasy i jestem pewna,ze julity nie skrzywdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede kurwa musisz jej dac dziecko i jechac na impreze wszak nie może on być na każdej sam!!!!!!!!!!!!!! a poza tym to też jego dziecko więc jak razem podejmiecie decyzje to wszystko będzieok zobaczysz tylko sie odważ i jedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz juz opiekunke:) kapituluje na dzis z gmailem:( sprobuje z wp wyslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jak nie pojade,to kris po szkoleniu wraca do domu:) nie bedzie sam jak bezpański pies:) ale wszystko jest na dobrej drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×