Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

mysza- noo zajebista jest, wczesniej czytalam Nie zdradzaj zadnych tajemnic, tez byla super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zalacza sie najdłuzszy czyli dziewczynom co nie maja gmaila na mur-beton zapcham skrzynki hehehe a to jeszcze nie koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika :D enigme już gdzieś słyszałam nie wiem czy nie w jakiejśreklamie :D bardzo mi się podoba wyśminicie pasuje do mojego dzisiejszego nastroju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie teraz wlasie leciala enigma :) kawalek jest super klimatyczny! ciekawe czy faktycznie byla gdzies w reklamie i w jakiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika dzieki za te utowrki :) zaczełam oczywiscie od enigmy ;) ja tez sobie pospałam i teraz tak fajnie sie czuje :) oby jak najdłuzej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofi do tej enigmy troche zblizony klimatem jest ten ytworek pt Time. Reszta juz bardziej techniczna,ale lajtowa zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posle wam jeszcze taki polski utworek ktory ciagnelam mniej wiecej w tym samym czasie co enigmę i mnie rozwalił tekstem i tym ze jest taki inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jedna pralka powieszona, teraz wstawilam drugą :) poslalam wam jeszcze ten polski kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie przyjaciol
widze ze mowilyscie o serialu 'przyjaciele".Powiedzcie mi jak bedzie sie wam nudzilo , ktora seria leci wlasnie na tvn7 i co to sie tam powyrabialo,bo widze ze rachel ma dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety tego nie ogladam,ale ktos na pewno sie znajdzie kto ci napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wrocilismy z urodzin :) fajnie bylo, jestem obzarta i nic mi sie juz nie chce. Niestety jutro musze isc do pracy i dokonczyc pare zestawien bo w poniedzialek rano szef musi zatwierdzic i musze je wyslac do centrali. Tak wiec nici z leniuchowania jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovi- no to kicha z tą pracą jutro :( ja dzeki bobie nie pracuje nigdy w weekendy jutro np ide na korty kolo poludnia, chcemy wykorystac pogode poki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika-ja tez nigdy nie pracuje w weekendy ale jutro musze isc bo mnie zamorduja jak tego nie zrobie. Zreszta bede sama to powinno mi szybko pojsc :) Dostalam piosenki ale one sa takie krotkie po 1 min 30 sek to tak ma byc? Bo wydaje sie jakby piosenka byla urwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie maja byl długie, a wszsytkie masz takie krotkie? cos nie przeszlo widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odsluchalam jak narazie dwie i obydwie wygladaja jakby byly urwane, maja cos ponad 1,5 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wysłanych mam całosc, to moze ci sie nie sciagnelo poprawnie teraz słucham Lauryn Hill kurcze genialna jest, mam całą płyte tę nagrodzoną The Miseducation Of Lauryn Hill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo jovi ty to masz łeb :) i jak je znajdujesz? :) znaczy sie jak je widzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika mi tez poslij muzyczke jesli mozesz jovi jak bedziesz wysylac mi tez niesiaa chodzi ci o utwardzacz do paznokci? ja mam swietny z firmy Joko 7zl czy jakos tak ale jest rewelacyjny, 3 w 1 to jest, lakier przez nawet 5 dni sie utrzymuje na paznokciach nawet jak sie myje naczynia....moja mama dzis kupila inglota dala o wiele drozej a jest beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki:D! Jestem obżarta jak bąk:D!:p Fajnie było, dom cudowny, mam doła:o, a poza tym wkurzyłam się na taka jedną rodzinę-kolegi z pracy. Wiecie, oni mają w domu czysciutko, zresztą nawet jakby chlew mieli, to i tak kurde nie ma to znaczenia, a Ci nie zdjęli butów (ojciec, synek i matka) i tak sobie spacerowali po całym domu przez cała imprezę! Nienawidze czegoś takiego, bo to jest dla mnie brak kultury i szacunku! Nawet nie zapytali, czy mogą butów nie zdejmować!. Dodam, że my wszyscy grzecznie majtaliśmy gołymi stopami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×