Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

cholercia...czmu ja nie mam tvn7?? ja tak lubie przyjaciol:) guska---mail juz poszedl sorki ze tak dlugo ale najpierw gonilam motyla ktory wpadl mi do pokoju i glupek nie wiedzial ze chce mu wolnosc zwrocic i uciekal a pozniej zagniatalam ciasto na szarlotke:) jakby co tam jeszcze jedna wersje tego kawalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze jestem monotematyczna, ale kurde chyba jednak zjem coś z tej szafy:p Wiecie Mysza, jest bardzo dobrym gosciem:p. Pytacie się: Myszo co chcesz do picia? -herbatę A cukier chcesz(:p-tak dla jaj zapytałam:p), słodzik tez mam i fruktozę - Nie - A co chcesz na kolacje? - nic Następny dzień Myszo, co bedziesz jadła na śniadanie? - nic Nastepny dzień (zrobiłam śniadanie, bo się bałam, że mi mysza zemdleje i na zawsze juz zostanie:p) Myszo, chcesz ciasteczko? - Nie A może chipsy zjemy? - Nie :p:p:p:p:p:p:p Bardzo oszczędny, niekłopotliwy gość! Ja nie jestem takim gosciem!:p. U mnie na kazde pytanie, które nie dotyczy brukselki, szpinaku i robaków zwanych przez Czigre owocami morza, brzmi: TAK!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, zapraszam:D Generalnie nie mam nic przeciwko gościom samoobsługowym z blond włosami. Koniecznie blond!!! Kalyna, Ty też możesz przyjechać, na obiad na pewno będą owoce morza ze szpinakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mięso, bo GiGi je tylko chrupki:P A w lodówce mamy zazwyczaj... światło. No i likierki, które serwować należy na zimno. I keczup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigro, rozumiem ze moja noga oraz glowa z wlosiem ciemnym NIGDY u ciebie nie postanie? ladnie, bardzo ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa laseczki 🖐️ odezwę się z domku:) han, ja też blondynką nie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: Idę na badania krwi, czyli pobranie hektolitra tego cennego płynu w srode z kolezanką:p Boję się:o Zrobię: Ogólne bad. toksoplazmozę TSH cytomegalię określenie RH:) A na 20 listopada jestem umówiona do ginki, gdzie zazyczę sobie: macankę piersiastą cytologię skierowanie na chlamydie i inne wenery skier. na poziom przeciwciał na rózyczke:) Myszo, przykład bierz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale już kiedyś do Czigry się wprosiłam:P tylko nie pamiętam, czy w końcu zezwoliła na moje wproszenie się czy nie:P Czigro, życzę Ci mile spędzonych chwil wśród kocich igraszek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezusie bedziecie pamietaly te wszystkie spisy? kiedy juz na mnie czas nadejdzie ciazowy? o ile nadziejdzie? zeby mnie poinstryaowac? lalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wyjście - ciemnowłose będą chadzać po domu, z naciskiem na rejony łazienkowe, w czepku kąpielowym, tudzież w gustownej siateczce, jaką zwykł był nosić Egon z MjM. Guśka, dzięki za streszczenie. Mogłaś aczkolwiek podarować sobie dołujący komentarz nt. tego jaki to najfajniejszy ze wszystkich odcinków był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ivo:) Ja tez zaraz uciekam (tzn. jeszcze dokładnie nie wiem kiedy, na transport czekam, wszak przeciez jako dama nie pojadę ałtobusem, nie?:p);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same klony mamy ;) gdyby nie zjazd jutro, mialabym weekend mysza, bedziemy w kontakcie smsowym, bo ja nie wiem co bede jutro robic. musze chyba jednak od razu wracac, bo na srodzice tej oliwki co chcrzest w niedziele bedzie, zaproisili na wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam - wzięłam tabletki, pospałam trochę i tempka mi spadła. Ale nadal czuję sie fatalnie. Na dodatek jestem zła, bo w niedziele mielismy iśc na impreze, miałam zrobić ciasto, a jutro mielismy zawieśc część mebli do naszego mieszkanka i troche po sklepach pobuszowac w celu znalezienia jakiejś fajnej lampy, no i tą sypialnie zobaczyć. I dupa na dodatek jutro maja kolesie od barierek przyjśc no i Misiek pewnie sam bedzie musiał jechac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł joł. Byłam bliska wyjścia z pracy o godzinie 16.00 celem zdążenia na powtórkę wczorajszych Friendów, ale pohamiłam się (pomimo przyzwolenia), bo to by oznaczało, że ze mną naprawdę źle:) Mnie się dziś dzień ciągnie jak flaki oleiste... Błeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szurek. Wszystko gra - to w skrócie. Nie w skrócie - ostatnie 100 stron:) Rozstania nadszedł czas, pojawię się w czwartek. Proszę tęsknić, wzdychać, nie móc sobie znaleźć miejsca, nudzić się i pogrążać w rozpaczy z okazji mojego niebytu;) Papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra ja nie daje rady przed kompem chwile a gdzie tu czytac 100 stron :) lunia ja jestem dzis pelna energii i radosci bo wczoraj kupilismy wozeczek dla dzidzi, napisz jak ty sie czujesz na maila najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×