Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

cześć laseczki - śpicie wszystkie. ja juz dawno wstałam bo spać nie mogłam, kręgosłu mnie boli :( Wstałam i gotuję mleko na karmel, bo doszłam do wniosku, że jednak pójdziemy w niedzielę do tej mojej znajomej. A jakby co to ciasto na pewno się nie zmarnuje :) Gorączki już nie mam - teraz jestem osłabiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D oj kalina też bym się wściekła:o mnie strasznie wkurza jak wchodzi taki debil ze spóldzielni, żeby cośtam odczytać z kaloryfera i włazi w buciorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz Niesia, że ja jestem chamska i zwracam uwagę! Kurde ja mam jaśniutką wykładzinę! Mam jeszcze taki pomysł, że w szufladzie z butami będę trzymała te kapciuszki foliowe ze szpitala...i jak będzie wchodził taki uparciuch, to każe mu je załozyć po prostu i już! Co to sa kurde za zwycvzaje! Kim oni są książętami Walii??? A nawet jakby to co mnie to obchodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) mika, joovi, dziękuję za pioseneczki, mają super uspokajający klimat, będę miała akurat na rano do pociągu, fajnie mnie nastroją na cały dzień:) enigmę znam:) mika, ja myślałam, że to bardziej housowe;) zaraz śniadanie i jedziemy do rodziców:) i nad morze, bo MM musi zrobić trochę zdjęć na jakiś konkurs;););) ale nie ma słońca, więc nie wiem jak to wyjdzie:( Eny, cieszę się, że lepiej się czujesz:) tylko się tak od razu nie zabieraj za full roboty:) Joovi, przyjemnej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki :) zaspalismy na korty :D:D:D był na 11.00 iv- no wlansie to nie jest takitypowy house, tylko bardziej chillout, ale ja bardziej hausowe tez mam i slucham jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz jedziemy dopralni chemicznej oddac mja sukienke do czyszczenia, bo doszlam do wnisku ze najpierw ja wyczyzcze a potm wystawę, bo jakby sie cos nie sprawlo to byłby kwas kalnka- mnie nieziemnsko wkurza jak tesciow NIGDY nie zdejmuje butow jak do nas włazi i mam plamy na jasnym dywanie, a ona nic sobie z tego nie robi, a jak kiedys powiedzialam tak bezosobowo ze mam plamy z chodzenia w butach topoleciła... vanish... brak słow i mam sobie po kazdej wizycie dywan prac tak? zero szcunku dla czyjejs pracy bo ja to niewiel kosztuje sciagniecie butow,a mnie pranie dywanu owszem, czasu i pieniedzy grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za literowki, ale to dlatego ze pisze z laptopa, a tu jest inna klawiatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliynka świetny pomysł z tymi kapciami :D Mika \"udaną\" masz teściową :-0 dziś robie na obiadzik pulpeciki w sosie śmitanowo-pomidorowym :D Mika ty je robiłaś, prawda? serem posypywałaś odrazu czy jak sie troche podpiekły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u was tez pogoda barowa? u nas pochmurno, siapi deszczyk i nic sie nie chce robic. wyskoczylam na male zakupy i juz nie mam zamiaru wystawiac nosa z domu:) kuba spi a ja sobie pije pierwsza dzis kawke:) wczoraj z rana dostalismy smutna wiadomosc od znajomych i tak mi sie humor zepsul ze nie mialam juz nastroju pisac... zaraz poczytam o czymw czoraj dyskutowalyscie:) aaa no i dziekuje za wszelkie pochwaly fryzury mej i kuby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, sukienka juz w pralni hura:) bede mogla wystawiac :) aga- od razu dawalam ser, on sie nie spali, tylko rozpusci w tym sosiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia- u mnie jakos tez szaro, to dziwne bo zapowiadali sloneczko chyba i zimno jakos brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, a co do tesciowej, to kurde może ty zrób tak: Jak przyjda nastepnym razem, skrop wodą ze spryskiwacza lekko dywan, powiedz \"mamo, barzdo Cię przepraszam, ale własnie wyprałam dywan, jest jeszcze mokry, czy mogłaby mama zdjąć buty?\" Jesli cos bedzie marudzić, to jej z usmiechem na twarzy daj te kapućki foliowe:p:)! A potem na następnej wizycie, ale zrób to samo (:p:p:D)-k\\jak jest inteligentna to się domyśli, albo po prostu oficjalnie o to poproś! Bo masz czysty dywan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co??? Zaprosiliśmy na wesele wujka-chrzestnego Maćka i jego dzieci, czyli kuzynowstwo, mimo, że kuzynka rok wcześniej ani nawet kartki z zawiadomieniem o slubie do Maćka nie wysłała Oczywiscie mimo, że wujek potwierdził przyjazd, totalnie nas olał, nawet potem nie zadzwonił ani z życzeniami, ani z przeprosinami, że go nie było, ani nawet kartki nie wysłali:o Teraz żeni się jedno drugi syn...Oczywiscie zaproszenia nie dostaliśmy, bo po co! A kuzynka urodziła syna! A poniewaz ja jestem zwolenniczką tępienia chamstaw, więc i kuzynce i kuzynowi wyślemy serdeczną (:p) kartkę z życzeniami! Porazka, ja się tak zastanawiam, że jak chyba zmienię swój styl zycia i zostanę grubiańska, chamską, nietaktowna egositką! Bo czasami wydaje mi sie, że tacy ludzie lepiej na wszystkim wychodzą!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka kurde ja juz probowalam na nią roznych sposobow i nic :o misiek ją poprosił o ubranie kapci a ona przy mnie odmowila sciagniecia butow i ostentacyjnie wsadzila buty w te kapcie i tak człapała , szkoda słow przez to rzadko ją zapraszamy i kiedys jak nie wytrzymam to cos bąkne na ten temat ze to przez to ale z tymi foliowymi bucikami to dobry pomysl ja wczoraj wstawilam 2 pralki, wlasnie sie dosusza pranie, jeszcze musze reczniki wstawic i bedzie finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty foliowe popieram :D ja też zakupię dla panów ze spółdzielni :P:P kalino, też mi się wydaje, że chamscy ludzie mająłatwiej w życiu i w ogóle ...... :o ale to prawda, że z Ciebie jest zbyt łagodny baranek :P:P już Ci to mówiłyśmy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz niesia, ale jak potrzeba to ja się wydrzeć prosze Ciebie potrafię:p:D! Np. jak siedzę w baknku i czekam ze swoim numerkiem do kasy (kas jest 5), a okazuje sie, że ludzi przyjmuje tylko jedna, bo w innych sa przyjmowani interesanci, których odsyłaja Panie z inbnych stanowisk:o.. Albo jak mi kleint bez numerka w kolejka sie wtrynia... Oj, Kali wtedy równo, kulturalnie, ale stanowczo i podniesionym głosem opieprza!:p (bozie, ale brzydko powiedziałam:o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×