Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

ale mam kiepską sobotę....cholera...chyba pójde się upić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Boska, ale nas zaniedbałaś...musisz nadrobić... Dula, nigdzie nie idź, chętnie się z Tobą napijemy...co nie dziewuszki!? Skończyłam pracę, zaczynam weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie muzyka też leci...co by zagłuszyć mysli... Jaka jestem zła....brr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa do jutra musialabym pisać....po krótce....spalam u niego...z racji tego ze szłam dzisiaj do szkoly chcialam wczesniej sie polozyc...On chciał wyjsc na piwo....powiedzialam zeby szel ale wrócił okolo 24 mało ze po 24 wylączył telefon to wrócił po 2 w nocy....mało przytomny....Rano jak szykowalam sie nauczelnie też \"nie kontaktował\"....Potem dzownil....i to on miał do mnie pretensje ze rano krzycząłam!!! ech faceci... wiec wyłączyłam telefon...niech ma nauczke.... teraz pisze, bo zapewne nie ma odwagi zadzownic...ze przeprasza i czy pojedziemy do kina....Chyba nie rozumiem facetów... Niby glupota a jednak........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym sie wkurzyła, ciekawe czemu wyłączył telefon...:-) straszna jestem.... Dula, lecę wykąpać dzieci, Żona pewnie też to robi...nie uciekaj wkrótce będziemy...a wtedy kielichy w dłoń...a co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja idę się na troszke polożyc...starsznie niewyspana jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym podziękował od razu za znajomość. Dla mnie to, jeśli tak jest jak to przedstawiłaś Dula, jest brak szacunku. To moje osobiste zdanie... widzę ze dziś znowu imprezujecie :) U nas leci www.polskastacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasek się nie otwiera... A Ty Dula zdrzemnij się, mi sen zawsze dobrze robi na problemy... Tylko wróć do nas jeszcze na drinka... Mam płaty śledziowe, macie jakiś przepis...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie mogę odświeżyć prawym przyciskiem myszy...nie reaguje, skubana (ta mysz) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, zdarza się małej zgrzytać zębami ? Czy może tak być przy ząbkowaniu ? Katar nieiwelki, podałam stos leków pomagających, krople do nosa i śpi Malutka... Czekam na Damiana i piwkujemy, a jedną ręką mieszam galaretkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie zgrzyta. Inez pewnie raz przypadkiem się udało i Jej sie spodobało... Mówiłam Ci o soku z cebuli na katar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo na stole piwka, qrde no nieźle, też chyba jestem na liście ? :) Dla mnie soboty jak na razie są super! - jesteśmy na weselu - jesteśmy w domku cały dzień razem - jesteśmy u rodziców Kasi lub moich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No De Gie, jak sie pół soboty przesypia to rzeczywiście jest super! Ja też tak chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba pół soboty to ja nie spałem :P Qrcze ale tak zmęczony byłem, że musiałem się zdrzemnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazisz gdzieś po nocach to później musisz odsypiać...hihihihihihhiiii I nie zasłaniaj sie pracą...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
? tak tak, a czemu sąsiedzi tak dziwnie patrzeli na mnie jak butelki po winach wynosiłem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×