Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

nie miałam internetu przez długi czas...Ciekawe czemu? Już jestem i nie oglądam filmu o Rydzyku, nikt mnie do tego nie zmusi A tu i tak pusto...:-( ojjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem kobietki:)siedze u Daniela...On pracuje na kompie a ja siedze na latopie:) ale pojadłam....pękne zaraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcemy uciec kiedyś do normalnego państwa :) Bo tu, gdzie rydzyk rządzi... ehhh. Nawet Kafeteria przez tego diabła nie działała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Kawka już jest...zapraszam chetnych i miłego dnia Wam życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz będę miał kawkę :) Dziś wtorek, ale jutro tylko jeszcze do pracy i wolne prawie tydzień. To będzie milutki tydzień bo jedziemy na wesele, spotkania z rodziną Kasi, przyjaciółmi. Echh, żeby tylko Inusia się naprawiła i nie miała katarku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany, katarek to zapewne się skończy jak wrócimy, 7 dni to minimum u Inez :) Ważne, żeby gorzej nie było :) Z katarem sobie poradzimy, ale na wszelki wypadek zajrzę z Nią jutro do lekarza, niech Ją osłucha czy wszystko oki poza katarem :) Miłego dnia, my już prawie po sniadaniu, tzn ja tak...Śniadanie w wykonaniu Inez to zlizanie dżemu z tosta i zagryzanie parówką na zimno...Muszę dodać,że bluzka Inez też jadła tosta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzionek!!! Oj, gdyby ktoś tak mnie poczęstował kawą...nie mam siły sobie zrobić...Mała wstała o 5.30 rześka i gotowa do zabawy...a taaaaki miałam piękny sen....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziula ja ci zrobie:) A potem pogrąze się z stresie, mam dziś kontrolę kierownictwa w pracy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram się do pracy...Jeszcze musze sie zmagać z \"zimnym\" autem;) zajrze okolo 9:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z nikim się nie podzielę :) żony i dobrego ciastka się nie pożycza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie miałam zamarznięte szyby w aucie....Znowu zima się zbliza....brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×