Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Witam U Nas leje kolejny dzien:( Madziu rozumiem, że przeszłas 3 etapy a teraz zaczynas znowu od pierwszego?:) Ja tez nie przepadam za ziółkami .... tą herbatkę da się wypić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać że własnie mi się parzy i zaraz będe piła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy jest trzeci etap...Dali za dużo aromatu ananasowego, okropna słodycz osiada w gardle i przełyku...dodawałam dużo cytryny i dało sie wypić...;) Tak, Edytko, przeszłam przez trzy etapy jakiś czas temu, teraz znowu sobie kupiłam...:) Popracowąłam ostro w ogrodzie mimo mżawki i wiatru, pouczyłam się statystyki, teraz udostępnię komputer Syniowi a sama pójde poleżeć wygodnie na kanapie.... A Helgi jak nie było tak nie ma...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczamy Ci Helga🌻 Ja już w pracy....jakas niewyspana....zła i w ogóle.... Kawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam napisać, że z pracy wczoraj wróciłam na 18....bo...auto mi odmówiło posłuszeństwa...złośliwość rzeczy martwych....Tak to jest jak auto jest nie nowe:( A dzisiaj przyjechałam do pracy z informatykiem bo ...(kolejna rewelacja:D ) ładowałam w nocy akumulator...i po włożeniu do auta wyje alarm a pilota nie mam bo oddałam do naprawy!Więc nawet nie odpale.A ze nie ejstem facetem i nie znam się na takich rzeczach to musiałam go zostawic...wrrr.Popołudniu informatyk mi calkowice odepnie ten alarm i bede miała spokój...Już nie chce żadnych alarmów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo jest tu kto??? spaćććććććć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem...Też okropnie senna... Popracowałam ciężko w ogrodzie...Nie mogę nacieszyć się tą wiosenną pogodą...Nareszcie podcięłam parę krzaczków i drzewek...Jak ja to lubię...:D Jutro cięcie od rana, tata przyjeżdża do pomocy...;) \"...wiosna ach wiosna , wiosna ach to ty\"...:D Aż chce się żyć...:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas Madziu wiosennie bylo tylko do południa.Od jakiejś 13 leje deszcz...Ale lepsze to niż śnieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce...:D Codnownie. Śpiewają wiosennie ptaszki, jak ja to uwielbiam...:) Wpadłam na moment, zaraz znowu biegnę do ogrodu...czeka mnie jeszcze sporo pracy...:) I szczerze mówiąc bardzo mnie to cieszy...:) miłego dnia Wam życzę a Studentkom cierpliwości na zajęciach... Ja mam nowy plan i jutro nie musze zrywać się o świcie...:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też rano było słonecznie ale teraz jest już pochmurnie...Pewnie znowu będzie lało. Miłego weekendu Wam życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam radośnie w ten tak cudny dzień..... :) Przyszła do Grudziądza wiosna :) Już jie pamietam, kiedy jadłam śniadanie o 7 rano z Inez ;) Teraz szybko do sklepu po mleko i będzie kawa :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj cisza....Ja dzisiaj zalatana jestem starsznie, faktury dopiero dzisiaj wystawiałam i roboty miałam że hoho. Ale przynajmniej mi jakoś tak szybciutko zleciało....Jutro jeszcze tylko torchę będe miała do zrobienia i spokój z fakturami:) Jak tam spędziłyście weekend?? Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Laski Oj ciężki miałam weekend z jednej strony, z drugiej nieco lżejszy od poprzednich ...zostałam w stolicy na noc i nie musiałam jechac dwa razy ...:) To dobre rozwiązanie...:D ale chyba tylko dla mnie;) u nas wiosna... a ja jutro znowu do Warszawy na ostatni, ale najtrudniejszy egzamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Za oknem świeci słoneczko...ciekawe tylko czy jest ciepło... Zapraszam na kawkę:) Coś Nam tutaj ostatnio frekwencja spada. Dziulaa tryzmam za Ciebie kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Może w geście solidarności z Magdą, od 17 do 18 nic nie róbmy, tylko trzymajmy kciuki ? Ile dni pod rząd może pękać głowa ? {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :-) Ładną dziś pogodę mamy, przynajmniej zza okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt pogoda jest ładna, sloneczko śweci na dworze w miarę ciepło...Dzisiaj powoli zaczynam robić porządek z moimi rzeczami bo już niedługo wyprowadzka:) A teraz...kawka:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:D To ja...:) Szykuję się do wyjazdu...Jeszcze tylko mycie głowy i w drogę... boje się okropnie więc trzymanie kciuków wskazane (podobno oblewa 90% studentów)... U nas też słonko, to mi dodaje wigoru:) Buźka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuć już wiosnę...jakie to świetne :D Zbieram się zaniedługo do domku...a co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam... Efekty mojej pracy poznamy za tydzien... Ale ciepełko na dworze...:D chyba wiosna tuż tuż...? 🌻 Dzięki za kciuków trzymanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a proszę Cię bardzo, polecamy się na przyszłość:) Własnie będe jadła kolację...a to tak niezdrowo na noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wiosna....cieplejszy wieje wiatr, wiosna!wiosna wkoło.....\":D Witam i zapraszam na kaweczkę:) Jutro Nasze świeto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula!!! Kolacja o 21...o mamo, to bardzo niezdrowo...:D co innego niekaloryczny (prawie wcale;) ) drink z soku pomaranczowego i wódeczki...:) Szkoda tylko, że potem tak suszy....;) Na kolację mialam drinki więc na śniadanko woda mineralna...:) i może coś na ból glowy...? Właściwie nie było czego opijać, ale na dobrego drinka czasmi naleci ochota, ot tak...;) U nas wiosenka, cudnie....Słonko, błękitne niebo, świergot ptaszków...wyciągam lżejsze ubranka i żegnam, mam nadzieję definitywnie , zimowe kurteczki... Miłego dnia Wam życzę, Śpiochy...!!! :D 🌻 Mój trawnik usiany krokusami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez muszę się dzisiaj już ubrac w cos cienszego;) A drinki bede piła jutro:) i w piątek na babskiej imprezie:) Pewnie bede miała kaca w sobotę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, no to pięknie...Edytko...widzę, że już śpiewasz z radości na samą myśl o tym babskim imprezowaniu...\"od rana mam dobry humor, wszyscy na ulicy do mnie śmieja się...\" :) Wystarczy , że zaświeci słonko i od razu nasz topik nabiera rumieńców i optymizmu...🌻 Zapraszam na kawkę...:D bez ciacha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie, ciacho z rano jest niezdrowe:D Co innego kolacja po 21:D:D:D A co do babksiej imprezy to fakt, cieszę się :) Bo w końcu troszkę się pobawie.Bez mężczyzn!No z małym wyjątkiem striptizerów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×