Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Hmmm zobaczymy jak to będzie z tym Polska gooolaaa :-) Na siłownię nigdy nie miałam ochoty, bliżej aerobik, ale przy Inez na brak ruchu nie narzekam... Waga się ustabilizowała na dobrym poziomie, jedynie czego mi brak to bliskiej koleżanki tu w Grudziądzu...Bliska jest, ale w Londynie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy Niemiec to Polak, najlepszy Polak to Brazylijczyk. .. Zdenerwowałam się wczraj na maksa i już żadnego meczu nie obejrze...dopóki mi nie przejdzie:) zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja meczu nie oglądałam i spokojna jestem dzisiaj nad wyraz...:D Jadę kupić sobie jakiś fajny łaszek... Buźka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszły, dosżły...już dawno.. Wczorajsze zakupy też się udały... Mam ostatnio b.mało czasu na net, ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni i zajrzę do Was częściej... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Ależ jestem zadowolona. Ostatni egzamin zdany na 5!!!! Indeks już oddany do dziekanatu więc teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekanie na obronę:) A teraz zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasiu. Ja tez jakaś przybita jestem a to dlatego ze w pracy takie nudy że się \"uwsteczniam\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitaJCIE Dula...moje gratulacje...;) Zazdroszczę, ale muszę się pochwalić, że moje pisanie pracy idzie cąłkiem niexle...mam opóźnienie, fakt, ale nie jest najgorzej...;) dopijam kawkę i spadam...znowu przede mną pracowity dzień... buziaki Ochlodziło się i popadało...fajnie... paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas też leje i jest dosyć chłodnawo. Przed zaśnięciem na siedząco ratuję się kawką. A jak sobie pomyśle ile czeka mnie nauki, bo Nasz Pani promotor nie dała Nam pytań na obronę to słabo mi się robi... Zapraszam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U nas po opadach deszczu zawitało piękne słoneczko, więc z Inez zaliczyłyśmy spacer i zakupy :) Regał dotarł do nas wczoraj, juz kręcony i ustawiony w pokoju :) Ja dostałam 3 pytania na obronę tylko z pracy, a sama obrona trwała max 5 minut, bardzo miło wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miło Kasiu wspominam licencjata, też mieliśmy podane po 3 pytania. Ale teraz się jej odwidziało, mało tego pwoiedziała że Ona nie praktykuje podawania pytań, a na licencjacie Nam dała. Paranoja. Dlatego tez ten mój stres sięga zenitu. Wszyscy z roku mają pytania tylko nasza 10 nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Gdzie się podziewacie?? Ja wczoraj byłam w pracy tylko na niecałe 2h bo byłam z mamą w klinice na badaniach. A dzisiaj nuda...Piję kawkę. Chętnych zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przybyłam na chwilkę, a Dziulaa tworzy pracę i rzadko do nas zagląda...Pogoda wybitnie do deszczu za oknem, a ja muszę na zakupy ruszać... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj słonko świeci...przynajmniej narazie. Wczzoraj byliśmy na rowerach i chyba troszkę przedobrzyliśmy bo mnie dzisiaj tyłek i nogi bolą:) Niech Dziulaa pisze, jak napisze to już z głowy będzie miała:) Trzymam kciuki:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, przyznaję nie było mnie tu dość dlugo, ale to wszystko przez urlop i nadmiar pracy po powrocie do biura! Po prostu już nie wyrabiam! Dziewczyny trzymam za obrony! Inez do przedszkola, a Ty Kasiu jakiej pracy będziesz szukała? Oczywiście jeśli można wiedzieć. A u mnie trochę smutków się zaczyna, byłam na badaniach u gina i jedyna dobra wiadomość to 1 z cytologii. A reszta do bani :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że wysłałam CV do wszystkich szkół podstawowych w Grudziądzu.... Do firm prywatnych będę wysyłać we wrześniu, bo wtedy Inka do przedszkola...Trzymajcie kciuki, żeby się powiodło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raczej nienormalni
o czym tu należy pisać, aby być "normalną" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Weekend, weekend i po weekendzie... Zabrałam ze sobą dzisiaj do pracy pracę mgr ale coś się zmobilizować nie potrafie. A czas leci... Do tego jakaś niewyspana dzisiaj jestem... Ogólnie nie lubię poniedziałków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaaaa, nie słuchaj gina, idź do kolejnego skonsultować opinię pierwszego!!! Powodzenia!!! Pozdrawiam i ide robić wielkie pranie...w piątek wyjazd...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się Dziulaa wybierasz? A ja jeszcze muszę ponad miesiąc czekać...buuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy na Słowację...na krotko, ale zawsze coś... ;) (od piątku do wtorku)...nie mogę się doczekać... ;) Kawkaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to udanego wypoczynku życzę:) ja z racji tego, że w pracy prawie nic się nie dzieje korzystam z okazji i się uczę do obrony. Bo czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa, bawcie się super, nam brakuje 2 miesięcy do wyjazdu. Dziś Inez ma atrakcje w postaci szczepionki, oby było bezboleśnie... Dula jeszcze trochę i będziesz Pani mgr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kawkaaaa! Za oknem znowu słoneczko...Cały dzien wczoraj prasowałam...makabra...ale za to wszystko gotowe do spakowania w walizeczki...:D Dula, masz termin obrony...nie wiem kiedy trzymac kciuki... miełgo dnia, ja spadam do ogrodu poczynić ostatnie poprawki...;) Kasiulaa, trawka rosnie? miłego dniaaaaaa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołaczam do kawki:) Obronę mam w poniedziałek 07.07.2008 :):) A potem jeszcze tylko 3 tygodnie i wakacje:) Już się nie mogę doczekać aż będe po.... A teraz zasiadam coś poczytać:) Pozdrawiam P.S. Dziewczyny suknie ślubne kupowałyście w salonie czy szyłyście u krawcowej na wzór??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zaniedbuję prasowanie, bo... czytam.... A jeśli chodzi o suknię to pojechałam z mamą kupić materiał, a kupiłam gotową suknię..Weszłam do salonu po dodatki (rękawiczki i stroik do włosów), a suknia tam wisiała i patrzyła na mnie, no i jak przymierzyłam tu już wiedziałam, że będzie moja.... A moja mama wmówiła mi jeszcze welon do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×