Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Witaj De Gie dziulaa, jak ktoś mnie już wcześniej rozgryzł , pochodzi od ma-dziulaa ( madzia-madziulaa). dziula było zajęte, dodałam jedno a i poszlo. Nie zastanawiałam się na nickiem, to był impuls...sam się wpisał na klawiaturze...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, jak widzisz , marzenia czasem się spelniaja...:-D Ja uwielbiam tanczyc. Na weselu nie bylam sto lat...Co lepsze imprezy omijały nas to z powodu zaawansowanej ciązy (jednej potem drugiej), to z powodu porodu a potem z powodu zbyt młodego wieku potomstwa...:-( co gorsza na żadną imprezę sie nie zanosi, a teraz nie byłoby przeszkód....Los bywa złośliwy...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, no stopka tak jakby podobna :P A u nas wesela tak 2 w roku są. Wszystkie z rodziny od strony Kasi. Ale teraz to już chyba nie ma kto się żenić :P W tym roku bnyliśmy w Szczecinie, a za 3 tygodnie Częstochowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostaliście zdjęcia? Mam problem z pocztą, wysyła i wysyła...Pewnie dostaniecie kilka razy...Z góry sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, wszystko przed Wami...Będzie i synek... Powiem Wam z własnego doświadczenia, że najlepsze co możemy dac dziecku to rodzeństwo... Moje maluchy bardzo się kochają, mimo różnicy wieku potrafią się ze sobą bawić, synek jest opiekuńczy i dumny z siostry...Tak więc do roboty, nie ma na co czekać, Inez by się cieszyla...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro doszedł do Was mój mail to czemu nie ma go w \"wysłanych\", tylko nadal w nadawczej? Ile razy dostaliście już tą sama wiadomość? P.S. Usunęłam z nadawczej, może więcej nie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 email doszedł więc wszystko oki. Inez usnęła, ja zrobiłem sobie herbatkę, Kasia już sobie też robi herbatkę, jeszcze 3h i koniec pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chcemy mieć dwójkę dzieci, ale chciałabym różnicę 3 lat...czyli jak Inka skończy 2 lata to będziemy myśleć bardziej poważnie o powiększeniu rodziny....Inez lubi, kiedy jest wokół Niej dużo soób, wiem, że troszkę mniej dostarczam Jej atrakcji swoją osobą, więc rodzeństwo będzie dla Niej super sprawą..Ona je po porstu uwielbia :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe że Panda sprawdza emaila i choć wysłało, program pocztowy nie pokazuje stanu wysłania. Tzn oszukuje Cię Twój własny program pocztowy, mówiąc że nie wysłał a wysłał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz ja się z tą Pandą policzę, oszustka! :-D Kasia, u nas jest 3,5 roku róznicy. Masz rację, że jeszcze to odkładasz. ja uważałam, że MAKSYMALNA , dopuszczalna różnica wieku to 4 lata...I tego się będę trzymać.... Potem nasze dzieci nabierają cech typowych dla jedynaka, tak myslę... Nas Mały trochę zdopingował, upominając się o rodzeństwo, ułatwił podjęcie decyzji...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, nie załapałam z tymi zajęciami...a propos której mojej wypowiedzi jest Twoje pytanie? (chyba, że to nie do mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu się odrobiłąm z tymi fakturami....ale to jeszcze nie koniec ...jutro mnie czeka druga część w drugim biurze:) na dworze pochmurno...bleee nie lubie takiej pogody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaa pewnie tak. Bedę robiła uzupełniające magisterskie...czas najwyższy! Zakochana , oj czy Ty nie za ciężko pracujesz? Ja wpadam z doskoku, gotuję obiadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychowanie nie jest proste... Co zrobić by tak nie wyrosly nam pociechy...? Gdzie popełniono błędy? chyba dzieciakom w dzisiejszych zaganianych za kasą czasach brakuje, najnormalniej w świecie miłości i uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam syna niedługo przed atakiem na WTC...byłam przerażona tym na jaki zły świat wydałam syna...Boje się o moje dzieci, ale jakoś trzeba się w tym odnależć i żyć... Co ma byc to pewnie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×