Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

A dziekowac dziekowac :). Tak wlasnie chce wyskoczyc takie ladne miasteczko sobie upolowalem tylko lwlasnie potrzebne sa mi informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przydzielą :( A przynajmniej bardzo wątpię. Ja pracuję cały etat, a pracy mam, tak na 30 min dziennie, ale ciii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moze tak spytam czy bykl ktos samochodem w rejonie miasta Sandanski tj granica Grecka ktos przejzedzal widzial jakies pola namiotowe moze zwrociliscie uwage i tak spytam jeszcze jak byla pogoda w tamtych rejonach jesli oczywiscie ktos byl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1985 po chińsku :P BoskaDiablica32 u mnie np. luzik sącze kawcie i mysle co na obiad zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poanny seks o 5 rano, hmm, jak dla mnie odpada :) Co innego jak bym pracował od 13 na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilam ze spaceru i mam cudowne poczucie dobrze spełnionego obowiązku...Tylko mi nie mówcie, że Kasia nadal karmi kaczki.... w grecji pola namiotowe co krok... Piję kawkę i zagryzam pączkiem...Uwielbiam puste kalorie!!! De Gie czy Kachna robi dobre spaghetti, bo mam mięsko mielone i nie wiem czy prosić ją o przepis ....? witaj Boska, zapracowana kobieto...wpadaj częściej , nie zostawiaj mnie z tymi małolatami, bo się okropnie czuję :-D Kurcze, skończył mi się likierek do kawy, pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Inulka śpi, więc chwila dla siebie... Kaczek już nie karmimy, bo pouciekały..ich strata... Byłyśmy na zakupach, Inez dzielne znosiła przymierzanie w sklepie..Dostała kombinezon, ten, o którym pisałam, piżamkę na nasze zimne noce zieloną i żółte body... Spaghetti proste podsmażam mieso, potem dolewam wody, wrzucam kostkę bulionową i pyrkocze na wolnym ogniu, jak mięso miękkie, odlewam wode, dolewam zimnej wody szklankę , dosypuję sos z torebki konorr ifx, zagotowuję mieszając i gotowe...Można posypać startym żółtym serem..Ale się rozpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, luna...przepraszam Cię stara du...o...:-D Mam czasami specyficzne poczucie humoru, powinniście o tym wiedzieć...nie wiem czy to normalne? Dla mnie typowe. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, De gie, czym ta Żona Cię żywi...Sos z paczki, matko jedyna chłopie nie daj się truć!!! :-D Inez też to dajecie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa chyba wole małolatę :P bo stara d…a kojarzy mi się z 80 – letnią babcią hihi Żona informatyka pyszny ten likierek proszę o więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciiiii. Jak napiszesz co ja jem, uznają mnie za NIENORMALNEGO a nienormalny na normalnym topiku ? Nie pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lun_a likier jak likier ale Kasia zawsze ma jakąś butlę Martini do wytrąbienia :P To może zlot zrobimy na Słowacji ? Rezerwować noclegi ? Połączymy przyjemne z pożytecznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeGie wow to ja piszę się na wytrąbienie martini :D Słowacja za daleko maluch by mi się rozwalił po drodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bliżej masz na Słowację niż do nas :P No a maluch w garażu! Na picie jedziesz a nie leżakowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeGie dokładnie tylko po piciu lezakowanie, bo zaraz senna się robie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, nie mam sosu z paczki więc to będzie improwizacja...bez śmietany!!1 :-D a z tą Słowacją to super pomysł, ja się wybieram , czekam na paszporty dla maluchów i jazda na baseny.... no już sie nie gniewajcie robaczki, mam głupawkę... De gie nie lubisz cebulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paszporty mają byc po 12, zobaczymy czy będzie pogoda... Oj, bardzo bym chciała, od dawna nie byłam na wakacjach... Potrzebuję przepis na przetwory: sałatkę z zielonych pomidorów, cukinię i paprykę... chciałam ci w rewanżu Kasiu posłać zdjęcia, ale mój skaner zgłupial, cos głupieje z formatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×