Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Gość Zona informatyka
puk puk 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawyyyyy!!!! 😭 Znowu mgła zasłoniła świat...:( Koniec miesiąca...Przerąbane, cała sterta papierów i problem czym skutecznie zająć dziecko...? Jak tam Wasze wróżby? :D Ja w końcu zupełnie o nich zapomniałam...Za rok też są Andrzejki...:) dosiadam się z Wami do kawy i życzę wszystkim miłego dnia...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pzrepraszam , że nie dolaczyłam z wami do porannej kawki ale miałam mase pracy podobnie jak Dziulaa....koneic miesiąca...a jutro pirwszy i faktury...brrr... Teraz zapraszam na herbatkę....mała zmiana się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni dzień miesiąca dobiega końca...uffff... Mam nadzieję, że nie będzie już żadnych niespodzianek... Jutro zajmę się windykacją, to moje \"ulubione\" zajęcie...ale to dopiero jutro... A dzisiaj pijemy z Kasią ...możecie sie przyłączyc...:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakiej to okazji pijecie??czyżbym o czymś zapomniala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Całe szczęście , ze piłysice zokazji Andrzejek bo myślałam, że jakieś ine swieto macie o którym zapomniałam:) Ja już wstałam...kawka zrobiona...Czas szykować się do pracy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie zaświeciło słonko!!! :D Moje autko skończyło wczoraj pięć miesięcy...Z tej okazji trafiło do serwisu, dostanie nowy zderzak, tylną klapę, reflektor, hak i lakier na błotniku...😭 Dostałam zastępczy samochód, wszystko w nim stuka i puka, ale najlepsze jest to , że kluczyki wypadają ze stacyjki w czasie jazdy...:) No a teraz czas na zabawę w windykatora/-rkę...brrrrr. Trzymajcie kciuki! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah Dziulaa to widzę ,że sprzet do jeżdzenia masz pierwszorzędny;) A Jakie amsz sowje autko??jeśli mozna zapytać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije kawkę....Kto ze mną się napije??Jeszcze mam m troszkę czasu zanim nie zacznę wystawiać faktur:) Wczoraj rozmawiałam z moim Miśkiem ....Może się wybierzemy w weekend do Krakowa połazić;) Szkoda tylko że tak zimno jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, pogoda na weekend pierwsza klasa, jeśli wierzyć prognozom...Jedź i wcale się nie zasanawiaj!!! My, za dawnych lat, też robiliśmy sobie takie weekendowe wypady to tu to tam...Ach, to były czasy! :D Kraków jest super...!!! A jak wrócisz napisz jak było...;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa zakopałam się w fakturach i nie wie keidy się ztego wygrzebię:( Nie lubie mieć tyle pracy przy piątku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Dziulaa za pocieszenie🌻 Ja juz nie mogę się doeczkeać weekendu;) Zawsze tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam lenia... Mąż polał winko do kolacji...Ciekawe co będzie chcial...a może był bezinteresowny ;) Ciekawe, okaże się niedługo...🌻 Życzę Wam udanego weekendu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w mroźny , sobotni poranek... wygląda na to, że dzisiaj u nas też będzie słonecznie, choć mam wątpliwości czy ciepło...Póki co +1st. brrrrrrrrrrrr W nocy był przymrozek. Miłego dzionka życzę i zapraszam na kawkę...:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, Halga...Nareszcie!!! Już myślałam, że nigdy się nie pokażesz... Bardzo Cię przepraszam za moją niefortunną rymowankę...Niestety często zdarza mi się coś palnąć a potem dopiero pomyśleć...Taką mam okropną wadę, chyba już nie da się tego zwalczyć, od ponad trzydziestu lat próbuję ...i nic...:( Nie gniewaj się więc, nie miałam absolutnie niec złego na myśli!!! To oczywiste...!!! Polewam kawę z likierkiem \" na zgodę\" i ślę Ci wielką buźkę... 😘🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa nawet nie wiem za co mnie przepraszasz, nie zauważyłam nic czym mogłabyś mnie urazić:) 🌼 Nie pokazywałam się, bo musiałam się troszkę podkurować i nabrać siły na kolejny weekend w pracy, grypsko paskudne mnie dopadło. Za kawkę dziękuję, jeszcze z likierkiem mmmm miodzio:D Buźka dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff 😘 No , mam nadzieję, że już lepiej sie czujesz...Pamietaj przeziębienia nie wolno przeziębić!!! Rozumiem, że weekend spędzisz w pracy? Szkoda...Nie martw się umilimy Ci czas :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką cichą nadzieje:) Dziś robię sobie dzień obijania, kawka, ciasteczko i kafe. O, właśnie zostałam poczęstowana pycha ciachem, to oznacza, że mój plan jest w pełni popierany przez siły wyższe;) Jutro za to muszę się wziąć ostro do pracy, czeka na mnie cała sterta indeksów do wypisania. Choróbsko podleczyłam, musiałam bo cherlałam już jak stary gruźlik:P A ty jakie masz na dzisiaj plany? Sobotnie porządki czy obijactwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam zabrać się za porządki, ale pewnie skończy się na obijaniu...Wszystko na to wskazuje... Sprzątanie nie uciekanie, niestety...Za tydzien też jest sobota:D Cierpię na brak ciacha!!! Może to lepiej bo waga jakoś ostatnio mniej łaskawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dobre, też zawsze tak mówię:D Mam jeszcze dodatkowe usprawiedliwienie - w soboty pracuję, późno wracam, nie mam siły sprzątać, oczywiście wynikiem tego jest pobojowisko a nie pokój... Pocieszam się tym, że jak będę się wyprowadzać to chcąc nie chcąc będę musiała wszystko pozbierać:) Nadal jestem pełna optymizmu i mam nadzieję ze stanie się to już niedługo. U mnie ciacha jest pod dostatkiem, z chęcią bym ci coś podesłała. Szczególnie, że z tego co widziałam nie powinnaś się przejmować wagą:) Za to jak na złość naszła mnie straszna ochota na coś fast foodowego, hamburger byłby idealny, i jeszcze parę frytek by się przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ochotę na pizzę...😭 może wieczorem gdzieś wyskoczymy? samej nie chce mi się robić choć robię, nieskromnie powiem, całkiem niezłą... Dokąd się wyprowadzasz, jeśli można wiedzieć? Uciekasz z rodzinnego gniazdka? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Dziulaa pizza to jest to:D! Z gniazdka uciekam i to jak najszybciej, miałam sie wyprowadzić już w listopadzie, ale niestety, nie wypaliło:( Niektórzy ludzie są naprawdę niepoważni. Wyobraź sobie ze jeszcze nie zdążyłam się wprowadzić a właścicielka lokalu zdążyła 2 razy podnieść cenę wynajmu :o Mam nadzieję, że po nowym roku wyprowadzka w końcu dojdzie do skutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, widzę, że szykują się w Twoim życiu poważne zmiany... Dobrze, skoro masz możliwość... Trzymam kciuki by wszystko sie powiodło tak jak sobie zaplanowałas...Nie zapomnij zawiadomić o przeprowadzce...musimy przeciez oblac nowe gniazdko:D Postanowiłam jednak co nieco zgarnąc w domku...brrrr, nienawidzę tego! Ale bałaganu nie lubię jeszcze bardziej i to mnie mobilizuje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wczoraj troszkę poświętowaliśmy Andrzejki...spóźnieni byliśmy ale zawsze coś....;) Z racji tego że dzisiaj wstaliśmy koło 12....i nie za dobrze się czujemy...to Kraków nie wchodził w grę...Mam nadzieje że jutro się wybierzemy. Pozdrawiam i miłego weekendu zyczę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia śpi. Inez śpi. Co jeszcze napisać ? hehe. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×