Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Parapetówa będzie na pewno:) W domku już posprzątane? Dula, DeGie 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, Ty nie pukaj tylko wchodź...U siebie jesteś jakby nie było...:D Helga witaj, znowu ciężko pracujesz...Chętnie napiję się kawki a co, raz się żyje...:D Tylko poproszę jakies ciacho na zakąskę :) 🌻 Ciekawe czy Dula w Krakowie? Ale mam ochote na taki weekendowy wypad, o wakacjach nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą byc Kardynałki zabajone - pychota, polecam:D Zostało mi jeszcze 15 dni starego urlopu i wypadało by go wykorzystać, chciałabym w tym czasie gdzieś pojechać, np w góry, było by idealnie... Cóż, na pewno będę kombinować, eh najchetniej juz bym się pakowała i w drogę. Dziulaa a ty gdzie bys się wybrała?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Helga...moglyby to byc góry...Nawet rozpatrywaliśmy Sylwestra w Tatrach, ale....Zawsze jest jakieś, \" ale\"...:( Byłam raz w Tatrach zimą, cudnie, mróz -20st., w dzień piękne słonko, w nocy pełnia i gwiazdy....O północy w Sylwestra przy huku petard i światłach rac ktoś mi się oświadczył wręczając pierścionek (oczywiście)...Nie musze dodawać, że oświadczyny zostały przyjęte:D To był cudowny wypad... Drugie miejsce, które mnie kusi to Afryka...czyli ciepełko...ale to w lutym, kiedy u nas mróz ściska...Zobaczymy, na razie wszystko w sferze marzeń...chociaż marzenia mają to do siebie, że się spełniają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj super, bardzo romantycznie, nie dziwie się że przyjęłaś oświadczyny :D Góry podałam jakoś coś najbardziej realnego. Gdybym miała możliwość pojechałam bym nad morze do jakiegoś ciepłego kraju, leżeć na plaży, pływać, opalać się i oczywiście zwiedzać, zwiedzać, zwiedzać.... no i się rozmarzyłam. Muszę wrócić do realnego świata bo indeksy czekają bleeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa musimy się zmobilizować i coś sobie zorganizować! Chociaż by jakiś mały wypad na parę dni, oderwać się od tego wszystkiego, zrelaksować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obudził się we mnie bunt na dotychczasowy stan rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, działasz na mnie mobilizująco...;) Jak się wkurzę to spakuję walizkę i w drogę, jak za dawnych lat...Dzieci przecież zostaną pod troskilwa opieką Tatusia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie! Tobie też się coś od życia należy! Taki wyjazd przynajmniej raz do roku powinien być wręcz obowiązkowy dla zachowania równowagi psychicznej;) Tylko pomyśl, cisza, spokój, zero codziennych spraw, inne otoczenie, luuuuuz..... A i dzieci z mężem będą zadowoleni jak zobaczą Cię szczęśliwą, zrelaksowaną i wypoczętą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż zaproponawał mi dzisiaj niedzielę w SPA... trochę za późno...trzeba przecież wcześniej się umawiać...ale pomysł nie był zły:D Helga, przegrywamy 0:2...:( Pięknie grają, ale Brazylia skuteczniej...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteśmy wicemistrzami i to też ogromny sukces, chłopcy dali z siebie wszystko i mamy z czego być dumni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jesteśmy wicemistrzami świata! Gratulacje dla drużyny. ps Kasia chodziła z niektórymi z nich do liceum :) Kasia leży, boli ją główka. A Dziula gra w obiad.Helga w pracy ? Dziś niedziela ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale były emocje...:) Srebro też fajne:D De Gie, jak zwykle uszczypliwy...😭 .Nie wiesz co trzeba zrobić by przestała Kasię boleć głowa...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak boli żonę głowa to powinno się powiedzieć: \"kochanie dziś seksu nie będzie\". Ale z Kasią to nie działa hehe. Ja uszczypliwy ? eeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeGie wręcz przeciwnie, seks to najlepszy lek uśmierzajacy ból;) Jeśli wam się nudzi to tu możecie sprawdzić do jakiej sławnej osoby jesteście podobni:D Wystarczy się zarejestrować i wgrać swoje zdjecie. http://www.myheritage.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest dużo tego, nie mogę juz patrzeć na indeksy, myślami jestem baardzo daleko wiec sprawdzam do kogo jestem podobna ja, znajomi, rodzina, testuje niemal każde zdjecie :P A więc: Katie Holms 75% Minnie Driver 71% Anne Hathaway 83% Jolene Baclock 70% Penelope Cruz 64% Kelly Hu 78% Jenna Elfman 72% Portia de Rossi - raz 74%, drugi raz 83% Margaret Atwood 75% Teraz Twoja kolej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po milym weekendzie i zapraszam na kawkę;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, Dula 🖐️ witajcie... Helga, nie śpij, pracuj!!! :D wstyd się przyznać, ale połowa nazwisk, które podałas nic mi nie mówi, tak to już ze mną jest...A kiedy nazwisko wydaje się znajome to nie moge przypomnieć sobie twarzy... Testu nie robiłam...i tak wiem do kogo jestm podobna...:) Dula zdradzisz szczegóły miłego weekendu...chętnie posłucham przy kawce...:) 🌻 W ogrodzie kwitną forsycje...Wiosna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. U nas zimno i żadnych forcośtam nie widziałem żeby zakwitało :P Za to dziś rynek przed urzędem jużświecił dziś lampkami, dziś też ustawiona będzie choinka. Powoli świąteczny nastrój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De Gie, my ten \"świąteczny\" nastrój mamy już od dwóch tygodni...:( To powinno być zabronione...Jak przychodzi co do czego mam już dosyć widoku choinki i tańczącego Mikołaja, o kolędach nie wspomnę...to przedwczesne \"świętowanie\", skutecznie obrzydza mi atmosferę Świąt...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też połowy z nich nie znam:P Jeśli chodzi o święta to już dawno przestałam odczuwać ich atmosferę, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×