Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Witam! Wypoczęta po weeknedzie. Mieliśmy gości i bardzo miło spędziliśmy czas, pogoda była calkiem przyjemna, więc zaliczyliśmy długi spacer po mieście. Dziś już nie było tak ładnie, deszcz i buro...Widział ktoś pizzę o średnicy 42 cm ??? pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Ale paskudna pogoda za oknem... Kasiu ja widziałam:) A teraz muszę się szykowac do pracy...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi się nic nie chce....To wszystko przez ta pogodę za oknem:)Pierwsza kawka wypita, druga wypije w pracy. Odezwe się po 9:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dojechałam \"bolidem\" do Warszawy a potem szczęśliwie wróciłam do domu. Bolą mnie plecy, bo obok wymienionych wcześniej wad ma jeszcze jedną: okropnie krzywe siedzenia...Grunt, że jeździ :D Pogoda dziwna, ja też mam lenia. Zaniedbałam służbowe obowiązki, musiałam dać się mną nacieszyć Małej...Stęskniona po weekendzie bez mamy. Właściwie się nie widziałysmy mimo, żę nocowałam w domu... Biegam zrobić listę przedświątecznych zakupów: mak, masło, margaryna itp...Prezenty zakupione, schowane...Przynajmniej tyle mam już z głowy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my byłyśmy już na spacerze..Teraz w szafie spryskała offem, bo jakieś dziwne owady 2 były i wietrzę, bo to w pokoju malej......Inka ma nową czapkę zimową, bo strasznie się ochłodziło, a zeszłoroczną to mogę tylko na czubek Jej głowy zamocować :) Zaraz zrobię obiad Inez i w optymalnych godz położę spać :) a dla siebie zaraz capuccino :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Ale tutaj cisza nastała;) Ja już w pracy, kawka się robi...za oknem pada śnieg z deszczem a ja jestem strasznie śpiąca:) To tak w skrócie:D Gdzie się wszyscy podziali????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Kasiu mąż ma dzisiaj wolne?:) Rzeczywiście pogoda nieodpowiednia do spacerowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Nie wiem w co włożyć ręce...Kiedy to się uspokoi? Śniadanie nie zjedzone, czasu na kawę tym bardziej brak...Makabra! Pamietam o Was, ale naprawdę nie mogę zostać dłużej...:( Buziaki ... Jeszcze tu zajrzę....ale sama nie wiem kiedy? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha.....;) Dziulaa zabiegana....Helga juz długo się nie pokazuje...Luna Boska Niemamnika to jzu chyba przepadły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krupa sypie z nieba... Uwolniło mnie to przed spacerem, mam więcej czasu na prace domowe...Może w końcu uda mi się wypić kawę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam szczerze, że zamiast siedzieć teraz w pracy wolałabym sprzątac w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki, co tu taka cisza, faktycznie zabiegane jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dopadło mnie choróbsko wstrętne i miałam wolne od pracy, co prawda jeszcze charlam, ale kiedyś trzeba wrócić;) Za to teraz będę tu częstym gościem, do niedzieli pracuję od 8 do 18 więc nadrobię zaległości;) Porządki zrobione? Prezenty kupione?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kasiu ale masz fajnie, ja to moje sprzątanie przekładam i przekładam ... zawsze jest coś ważniejszego do zrobienia. Gdzie się wybieracie jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prezenty już prawie dla wszystkich kupiłam , została mi jeszcze siostra która ma 19 grudnia urodziny;)Ze sprzataniem gorzej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie prezenty jeszcze nie kupione, czekam na premię świąteczną, choć powoli tracę nadzieję że ją otrzymam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, nareszcie...Martwiłyśmy się o Ciebie i smutno jakoś było...Nie choruj już więcej, zacznij wreszcie nosić czapkę! U nas sypie śnieg! :D 🌻 ps .Ładna stopka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie śnieg z deszczem czyli jest chlapa:) i zimno jest....brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, dziękuję dziulaa, czyżbyś była na rymach?;) Po czapkę idę dziś po pracy, widziałam taką fajną z pomponem :D W Katowicach też chlapa straszna, ale na szczęście jutro ma być już ładniej a teraz zabieram się za przystrojenie sekretariatu na święta, gdzieś tu miałam choinkę, bombki, może w końcu poczuję świąteczny nastrój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rymy zaglądam regularnie, ale zrymowac coś rzadziej mi się udaje :( Dzisiaj mnie coś \" bierze\"...Nienawidze kiedy bolą mięsnie i kości!!! 😭 helga jak możesz mi to robic...Tak po prostu ubierzesz sobie choinke i już...o mamo... a ja mam jeszcze tak daleko do Świąt! 😭 Sprzątnęłam pół kuchni...zawsze coś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się Dziulaa u mnie tez nie widac jeszcze świat...co nie jest żadnym dla mnie pocieszeniem bo Ty pewnie masz o wiele wiele więcej m2 do posprzatania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super Dziula. Ja byłam u siostry, wypiłam drineczka, poplotkowałam;) Miłego wieczoru i spokojnej nocy Wam życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×