Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Ja jeszcze nie mam tematu pracy magisterskiej...Pierwszego seminarium nie było a drugie dopiero w sobotę... Dziulaa powiedz mi w jakich godzinach masz zajęcia??Bo zastanawiam się czy tylko u mnie sa tak długo;) A na dodatek w niedziele wypada sylwester a ja mam w sobotę zajęcia do 18:15:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod tym względem u mnie jest o.k. Tzn. wymagane minimum :D W sobotę 3 godz...plus seminarium, czyli jak załapię się na rozmowę na początku (a jestem sprytna;) ) to po 4 godz. wracam do domu. W niedzielę 6godz. Zjazd w grudniu jeden, w tym tygodniu... Potem dopiero 07.01.07 :) do tego tylko 3 semestry i nie mam zajęć w piątki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec pracy umysłowej, przerzucam się na fizyczną... Napisałam Tytuł i dwa rozdziały z podrozdziałami, należy mi się przerwa...Umyję więc podłogę, dla relaksu:D Gdzie się podziała nasz Helga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to muszę Ci powiedzieć Dziulaa ze masz fajnie... Ja w sobotę zajęcia od 8do 18:15 w niedziele od 8 do 13 ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zauważyć Kasiu, ze ostatnio musisz być bardzo zajęta......bo rzadko tut do Nas zaglądasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam powiedzieć, nie zauważyłam ostatnio, że Mój był u fryzjera :D...Jak widać nie tylko panom zdarzają się podobne wpadki... Mój dzisiaj za to nie zauważył, że pomalowalam włosy...:D Idę pracować nad trzecim rozdziałem...Oj, żeby pisanie pracy szło tak sprawnie jak wymyślanie tytułów rozdziałów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ale się zmęczyłam:)Troszkę latania miałam...musiałam pewna sprawę załatwić...a teraz się oddaje błogiemu lenistwu....Niech Mój Mikołaj wkoło mnie biega:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyłączam tego zjadacza czasu... Mam trzeci rozdział. nie należy się przepracowywać :D Miłego wieczoru z Waszymi Mikołajami :) 🖐️ 🌻 Ja pędzę napić się z moim dobrego drinka. Pa, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Robię dzisiaj trzecie podejście po paszporty...Podobno do trzech razy sztuka więc jest szansa, że dzisiaj uda mi sie je odebrać...Trzymajcie za mnie kciuki! 🌻 Miłego dnia :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten deszczowy poranek.... Ja już od 8 w pracy....I o dziwo dzisiaj zaczęłam od herbatki a nie kawki:) Dziulaa trzymam kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Wiecie jak to jest kiedy kobieta ma ochotę na babskie ploty...dobra kawa i ciacho, a teraz wyobraźcie sobie, że nie macie z kim wypić tej kawy...ech...dokucza mi dziś samotność...Inka jeszcze nie pija kawy i plotkować nie potrafi :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci Kasiu 🌻 Moja \"dnióweczka\" już dobiega końca...Dzisiaj chyba się wybierzemy na zakupy świateczne:) Ja już prezent Mojemu kupiłam (kurtkę w H&M) teraz kolej na niego;) Taki mamy zwyczaj że razem sobie jedziemy na zakupy i sama sobie wybiorę co On mi kupi....W sumie nawet dobry pomysł bo przynajmniej nie ma \"niedobranych prezentów\" Choć nie zawsze tez w aki sposób sobie robimy prezenty;) Oooo alez się rozpisałam;) Ciekawe Czy Madzia oderała paszporty... Pozdrawiam i miłego popołudia życzę...buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paszporty odebrane, uffff. To dzięki temu, ze trzymałyście kciuki. :D Udało nam się nawet wrócić cało do domu co ostatnim razem nam nie wyszło. Moje auto do odbioru w następnym tygodniu, więc... czeka mnie jazda do stolicy naszym zastępczym \"bolidem\", makabra! Ma 270 tyś. km przebiegu, 12 lat, kluczyk wypada w czasie jazdy, klamka zostaje w ręce, szyb nie wolno otwierać bo już się nie zamkną, amortyzatory do wymiany...długo mogę jeszcze tu się rozpisywać...Jednym słowem mam stracha, ale nie mam wyjścia. W sobotę będziecie musiały szczególnie mocno trzymać za mnie kciuki:D No, ja to się dopiero rozpisałam:D Kupłam sobie Slim figura, pierwszy etap: Spalanie:D No i spalam! Teraz ja mam ochotę poplotkować przy herbatce odchudzającej, oj sorry wspomagającej spalanie:D, a tu nikogo nie ma:( Co by Wam tu jeszcze ponudzić...? nie mam narazie pomysłu, pa. 🖐️ Aaaa, Dula pochwal się co kupiliście...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa napewno się pochwalę...Tyle, że to będzie leżalo az do Świąt:( Bo Mój ma twarde zasady...prezent na Gwiazdkę to na Gwiazdkę;) ) Wstepnie jedziemy na zakupy koło 18....Nie mam koncepcji co chciałabym sobie kupić:D A tak jest najgorzej bo się chodzi a samemu się nie wie za czym...Ale za to co mi wpadnie w oko to kupie:Dtzn. Misiek kupi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaa, Dula to powpdzenia i dużo cierpliwości w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dziulaa smieszne:D Tez sie kiedys smiałam;) Może go przekonam...muszę pomysleć nad jakimś sposobem;) A teraz zmykam do wanny... P.S. Mam ochotę na drinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak lubię niespodzianki, że mogę długo czekać na na prezent, byleby mnie zaskoczył... Czekałam przez 9 mscy na moje dzieci nie wiedząc kto przyjdzie na świat, chłopiec czy dziewczynka...Aaaaale miałam niespodzianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...🖐️ Pobudka:D Piękne słonko! :) Szkoda spać... Dzieci nie dały mi się dzisiaj wyspać...Nie wiem jak ja jutro wstanę do szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja tez dzisiaj nie posapałam:) Prezenty zakupione....Jak zwykle pojawił się problem....Wszystkie spodnie jakeis krótkie robią....W tych wszystkich orginalnych sklepach jest to samo....A My wysocy tez chcemy mieć ładne spodnie:D Jakbym chciała tylko do butów na płaskim to jeszcze bym znalazła ale do wyższego obcasa juz nie ma mowy:( A ja zawsze takie chciałam zeby mi sie po ziemi włóczyły:D No ale po długich poszukiwaniach znalazłam...w Zarze....Swoje kosztowały ale mają mega długie nogawki....Szpilki bym mogła włozyć jak nic:D Do tego super bluzeczka w Reserved i prezent schowany aż do świąt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka wypita, co miałam zrobić to zrobiłam i weekend.....na uczelni:)No ale zawsze to weekend;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam też się naprzymierzałam...Jak już kupuję spodnie to mają miec taka długość zebym mogła je bez problemu ubrać do butów na wyższym obcasie...I tutaj jeżeli chodzi o Reserved to nigdy jeszcze takich nie znalazłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te co ja wczoraj kupiłam są lekko wycierane z przodu, ciemne:) Coś mnie glowa dzisiaj pobolewa...Na dworze jest super pogoda, aż trudno uwierzyć, że jest już prawie połowa grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Widzę, że jak ja i Dziulaa jesteśmy na uczelni i tutaj nie zaglądamy to już nikt nie zagląda... Weekend na uczelni przezyłam...A teraz zaniedługo obiadek i odpoczynek....który mi się należy;)Pozdrawiam i miłej niedzieli zyczę....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×