Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Idzie Adam przez raj i nagle wypadło mu żebro: -O kurawa! -krzyknął i słowo ciałem się stało... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi facet w barze i czyta gazetę, a przed nim stoi talerz zupy. Do baru wpada drugi facet, strasznie głodny. Patrzy i widzi, że tamten czyta gazete i w ogóle nie pilnuje zupy. Bierze łyżkę i zaczyna jeść. Je i je, aż na dnie widzi grzebień. Tak go ten grzebień obrzydził, że zwymiotował. W tym momencie facet czytający gazetę podnosi głowę znad lektury i pyta: -Co, pan też doszedł do grzebienia? Bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Nie mam już siły...Błagam o litość...Wiem, wiem sama chciałam, ale może wystarczy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha Dziulaa masz dość?:) Ja już przestaje z kawałami;)przynajmniej narazie....:P Teraz obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się już tak dawno nie uśmiałam...Taka dawkę humoru powinnyśmy sobie częściej serwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, cicho...aż dziwnie... nikt się nie śmieje... Smuty...Już odpoczęłam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakas niezdecydowana Madziu jestes;) Wyszłam z wanny i oslabłam starsznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słabnij, z kim ja jutro kawę wypije?;) Powoli się zbieram i uciekam do domu, do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Ja zaczynam dzień od herbatki Slim Figura ;) Kawa później...Brzuch mnie boli po wczorajszych kawałach, ale jak coś będziecie miały, chętnie poczytam ;) Helga zapracujesz się : cały tydz. do osiemnastej...! A co w następnym tyg. ma dla Ciebie pracodawca w zamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też, muszę je sobie wydrukować, będą w razie czego doskonałym lekarstwem na zimową chandrę;) Nie zapracuję się, to kwestia przyzwyczajenia a w następnym tygodniu biorę trzydniowy urlop:D Trzeba w końcu posprzątać przed świętami bleh. Aaa i w poniedziałek idę na pierwsze zajęcia z aquarobiku, ciekawe jak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Widzę, że Ty Helga lubisz aktywny wypoczynek;) Ja zrobiłam sobie kawkę i zasiadłam z nią tutaj do Was...Kolejny dzień w pracy, dobrze że chociaż pogoda dzisiaj jest ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aquarobik jest zarąbisty! Świetnie odchudza (choć to Ciebie nie interesuje), świetnie męczy (obwieszasz się ciężarkami by było skuteczniej), świetnie umięśnia...To cos dla mnie, tylko nie mam w pobliżu :( 😭 Znalazłam torebeczkę z prezentem dla mnie...Ale mnie kusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaglądaj Dziulaa bo nie będzie niespodzianki:) A tak poważnie to nie wiem czy ja bym się powstrzymała od zajrzenia do tej torebki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś teraz nie miałam, ale teraz po 10 godzinach w biurze oszalałabym gdybym miała siedzieć i nic nie robić:) Zresztą na ten aquarobić strasznie namawia mnie kumpela, nie wiem czy sama bym się zebrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, nie zajrzę...choć bardzo mnie kusi... Napis na torebce wskazuje na biżuterię. I tak już za dużo wiem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście dużo już wiesz:) Rodzicom kupiłam lampę do pokoju, ale mam problem z siostra...:) Urodziny ma 19, 24 ma imieniny.....Poszkodowana troszkę jest:) Najśmieszniejsze jest to ze w zeszłym roku na urodziny dostała torebkę i słysze że w tym roku tez chce torebkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też jest ładnie:) Dziulaa podziwiam, ja jak coś znalazłam to nie potrafiłam się nigdy powstrzymać żeby choćby troszkę nie zerknąć co jest w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga Nas dzieli jakies 15 km więc obie mamy super pogodę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a chciałam napisać że spokojnie tylko jedna z nas może robić za pogodynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy się kiedyś umówić na kawkę... Jednak wierze w to ze kiedys Nasze spotkanie dojdzie do skutku....Wszystkich dziewczyn....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×