Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

U nas pada, wieje, ciemno jak w nocy...:( Oddajcie słońce! Ja, Helgo, tak lubię niespodzianki, żę na pewno tam nie zajrzę by nie odebrać sobie przyjemnośc...choć, powtarzam, kusi :) Ale zazdroszczę Ci tego aquarobiku, dokładnie tego mi teraz potrzeba...muszę dobrze pomysleć...może cos wymyslę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się nic nie chce więc sie obijam póki mam taką możliwość:D Będzie szef to możlwiości nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obijam się bo do 18 to zdążę 10 razy wszystko zrobić:D Dziulaa pomyśl, pomyśl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po czym poznać, ze nie jesteś już studentem? 1. Teraz o 6 rano wstajesz, a nie kładziesz się spać\\ 2. W lodowce trzymasz więcej jedzenia nić picia. 3. Nie zgłaszasz sie już do testów nowych leków na ochotnika. 4. Znasz każdego ze śpiących w twoim domu. 5. Nie dostajesz już listów z pogróżkami z banku. 6. Nosisz ze sobą parasol. 7. Siedmiodniowe popijawy sie już nie zdarzają. 8. Nie chodzisz do supermarketu ze wszystkimi przyjaciółmi. 9. W domu działa ogrzewanie. 10. Twoi przyjaciele zawierają związki małżeńskie i rozwodzą się, zamiast sie po prostu spotykać i rozstawać. 11. Zamiast 130 dni wakacji masz ich 26. 12. Dżinsy i pulower nie są już eleganckim strojem. 13. Dzwonisz na policje, bo te cholerne dzieciaki z mieszkania obok nie chcą ściszyć muzyki. 14. Wstajesz rano z łóżka nawet, jeśli pada. 15. Nie masz pojęcia, o której zamykają najbliższą budkę z hamburgerami. 16. Nie odkładasz niedojedzonej pizzy do lodówki na później. 17. Nie spędzasz polowy dnia na strategicznym planowaniu trasy wieczornej eskapady po knajpach. 18. Nienawidzisz \"cholernych studentów - pasożytów\". 19. Nie potrafisz już przekonać mieszkających z Tobą do \"picia aż do rana\". 20. Zawsze wiesz, gdzie jesteś, gdy się budzisz. 21. Nie zdarzają Ci się już drzemki od południa do 18. 22. Ogień w kuchni nie jest już powodem do dobrej zabawy. 23. Do apteki chodzisz po Panadol i coś na wrzody, a nie po prezerwatywy i testy ciążowe. 24. Śniadania jesz w porze śniadania. 25. Lista zakupów jest dłuższa niż zupka z kubka i sześciopak piwa. 26. Zamiast mówić \"Już nigdy tyle nie wypije\" mówisz \"Nie potrafię już pić tyle, co kiedyś\". 27. Ponad 90% Twojego czasu spędzonego przed komputerem to zwykła praca. 28. Nie eksperymentujesz już z zakazanymi substancjami.\\ 29. Już nie pijesz w domu przed wyjściem do knajpy, żeby tam zaoszczędzić! Prześlij te wiadomość wszystkim, których lubisz. Może ich to skłoni do refleksji i nie zdziadzieją do końca! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha dobre. Właśnie był u mnie tata , bo mamie w pracy ucięło opuszek palca.... Już się podenerwowałam....Jak nie urok to ......Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Dula, to szykowanie Świąt na Twojej głowie...Znam kogoś kto opuszek palca stracił przy kręceniu kiełbasy... Helga, jestem studentką ;) , ale większość punktów mnie nie dotyczy...Może trzeba to zmienic...? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kumpela odcięła sobie opuszek na krajalnicy do chleba. Odrósł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i odrośnie ja tam nie wiem jak to wygląda bo nie widziałam...Ale mam mi móiła przez tel ze pogotowie bylo wzywane ....brrr...okropieństwo Ja nigdy nie leżałam w szpitalu ani nie maiałam zastrzyków...Jedynie szczepionki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zawiedziona...Nie będzie dzisiaj żadnych kawałów? to leniwe pierogi tak rozleniwiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa te leniwe pierogi się wzięły z tej reklamy:) Z moim Miśkeim się zawsze śmiejemy RUCHY KLUCHY.... I patzre a On ma dzisiaj opis \"ruchy kluch\" więc ja mam dalsza czesc \"pierogi leniwe\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! :D Dzisiaj i u nas piękne słonko :D Ale fajnie!!! Lecę pod prysznic i spadam na spacer, szkoda dnia :) 🌻 Dula jak tam Mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja już w pracy...wreszcie piątek:D Mama się leniuchuje....Mówi ze boli ale daje rade...Wyreczamy ją w większosci czynnoście - szczęsciara:D czas na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga witaj 🖐️ pewnie potrzebujesz kawy by ożywić umysł....;) Ja właśnie popijam a potem może uda mi się w końcu wyjść z domu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam rozkładać choinkę w biurze i uprzątnąc troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale ten czas sie dziś wlecze... Mam ochote na coś dobrego a nie wiem na co, może macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na obiedzie z chlopakami z firmy...Ale smaka Ci nie bede robiła:) Głowa mnie boli....z każdą chwila coraz bardziej....Na szczęscie dzisiaj piatek wiec się ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz robić, mam sałatkę grecką i czuję się nią w pełni usatysfakcjonowana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam pyzy...beeeeeeeeeeeee. kupowane, ale co poradzić jak leń sie mnie czepił i nie chce sobie pójść... Usypiałam Małą, ja usnęłam ona nie :D Otwieram oczy a tu nie ma drania...Poszła do brata na bajkę, mała cwaniara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa rozśmieszyłaś mnie:) Dzieci sa kochane...dzisiaj szefowa znowu była ze swoją 4 miesięczną córcia ....świetna dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wymyślił pracę w soboty?? To nienormalne!! W soboty odsypia się po piątkowym imprezowaniu, wieczorem idzie się na następną imprezę a w niedziele też się odsypia! A ja co, mam teraz w pracy spać? 😭 To niesprawiedliwe 😭 Wszystko co niesprawiedliwe i krzywdzące dla kogoś powinno być zakazane😭 PROTESTUJE! 😴💤😴💤😴💤😴💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×