Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

A i mam całe dwa wiadra wiśni, będe robiła kompociki i sok. Nie macie czasem jakiegoś przepisu na wiśnióweczkę??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ser, zodrobiną mleka, cukrem i cukrem waniliowym...nie dodaję żółtka, boję się...Mieszam i gotowe... Czasami dodaję banana albo serek homo-waniliowy...;) A jesli z dzemem to dla mnie z wiśniowym dla dzieci z truskawkowym...a Mój zje co Mu się poda...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię taką nalewkę, ale taką całkiem prostą. Zasypuje wiśnie cukrem, tak na przemian raz cukier, raz wiśnie. Zostawiasz to na kilka tygodni w cieple, żeby puścił sok i potem dolewasz spirutysu lub wódki, zależnie od tego jak chcesz mieć mocne. Wykorzystuję do wszystkiego, do picia, do lodów...itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziula nie rób mi już smaków!!! Bo mi burczy a nie chcę zrobić przestępstwa i iść na dół do nas do stołówki! Mnóstwo pyszności tam mają ;-) Ale zjadłabym coś! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dupy! chciałam se zjeść śniadanie, wziełam se chleb, kefira a zapomniałam o pomidorze i jak tu teraz jeść suchy chleb!!!! z samym kefirem. jedyny plus-mniej zjem hihihi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jem właśnie bułeczkę...:) Już 11...jakoś dzisiaj mi ten czas szybciutko leci, może dlatego ze miałam zajęć trochę...A teraz chwilowa nuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się chyba dzsiiaj troszkę lepiej mam niż wczoraj... Motywuje się cały czas, bo wiem ze po pracy masa obowiązków mnie wzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też obowiązki, ale pierwsze obowiązkowo drzemka! A potem do roboty! Prasowanie, Mój zrywa boazerie, jeszcze chyba w tym tygodniu tapetowanie nas czeka. Trzeba przed ślubem trochę chałupę doprowadzić do jakiegoś stanu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Kasiula my tapet się pozbylismy w jednym pokoju, została jeszcze w kuchni, pamiątka po porzednich właścicielach...Spacer zaliczony teraz capuccino z jojo, a ze córka nie lubi to mam cała (już nie :P) paczkę dla siebie...Pralka pierze, wczoraj wszystko wyprasowałam, więc dziś luz...Na obiad zupa z serkiem topionym i muszelkami...chętnych zapraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę przepis na zupę z serkiem ;-) :-D A tapet pozbyłaś się z jakiegoś konkretnego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis prosty, wywar z warzyw doprawiam serkiem topionym i czekam az się rozpuści i zupa gotowa. Osobno gotuję makaron. Jeśli chodzi o tapety, to raz ze były zniszczone, a dwa wszedzie są gładzie, więc zrzuciliśmy tapety i malujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie jak ścianka gładka to tylko! U nas na odwrót musimy te okropne ściany poazkrywać! Kto mi poprasuje pranie? Szukam chętnej duszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaać.... Prasowanie nie zając...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też spaaaaaaaaaaaaaaaaaać, ale ja już z roboty uciekam , miłego popołudnia Wszystkim. Papatki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z siebie dumna! Wyprasowałam, wyprałam, przygotowałam obiad na jutro! I nawet zdążyłam walnąć drzemkę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja Kasiula podobnie jak ty dzisiaj mogę być z siebie dumna...Zrobiłam kompociki, nawet wiśnióweczkę:) Poprasowałam wielką stertę prania, pomyłam podłogi a teraz....będe wypoczywac:) należy mi się:) Ide zaraz do wanny a potem z gazetką poleże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj z rana herbatę czerwoną, jakoś mi źle, nie mam ochoty na kawkę, ale na herbatkę też zapraszam. :-) Dzień dobry 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać mi sie chce!!!!! i tak strasznie boli mnie głowa....wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba będe dzisiaj narzekać....:/ Jakaś taka ledwo żywa jestem.... Mój ma dzisiaj urodziny....Chcieliśmy sobie grilla zrobić u babci, ale rzy tej pogodzie to raczej nie ma szans niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam mu koszulę lnianą, koszulkę polo i spodnie takie letnie. Taki mamy u siebie zwyczaj, że jeżeli nie mamy innych pomysłów to kupujemy coś do ubrania. A że Mój nie miał specjalnych życzeń to zabrałam go na zakupy:) Te prezenty to są na urodziny dzisiejsze i imieniny które ma za ponad tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opakowane były w torebkę:D I tak wiedział co jestw środku:D Dostał już dzisiaj rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah nawet kumanie mam dzisiaj coś nie teges...:D Ja oczywiście,że się opakuję ale to dopiero wieczorem;) Jem bułeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...wygląda na to, że zaświeci u mnie slonko...obym się nie myliła... Ja prasowanie nadal odkładam na potem... miłego dnia...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×