Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

A ja się obijam....koeljny dzień...Uwierzcie już mam dość tej nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu Kasiula to ja też mam zajecia. Dzisiaj sałatki będe robić, prasować i sprzątać. Nudę to mam w pracy...i aż mnie trzęsie jak pomyśle że za ten czas tyle bym w domu zrobiła...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta prawda, a jak się po robocie przychodzi to się już nic nie chce przynajmniej mi, jeszcze w takie upały! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak wracam to najchętniej bym leżała przy włączonym wiatraku:D Własnie byłam na poczcie...ile siły mnie to kosztowało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdziłam, że po robocie jade se kupić basen jakiś taki maly żeby mi się do niego dupa zmieściła, będę się przynajmniej moczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezły pomysł. Jakbym mieszkała w domu a nie w bloku to też bym tak zrobiła. Niestety nie mam jak;) A jakbym do ogródka wyniosła basen to mogliby sąsiedzi krzywo patrzec:D Mam nadzieję że pogoda się nie popsuje ( chociaż wygląda na to że jednak sie popsuje) i popluskam się w weekend. Do tego załatwiłam sobie poniedziałek wolny, i będe się tam byczyć 3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee i kto będzie ze mną klachał w poniediałek? nie możesz mieć wolnego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba porozmawiać z dziewczynami, może któraś zgodzi się mnie zastąpić;) Powiem Ci szczerze, że mnie też nie jest na rękę ten wolny poniedziałek, nie z racji tego ze nie chce mieć wolnego, tylko dlatego że chciałam stamtąd wrócić w niedzielę....No ale czego to się nie robi dla rodzicielki:) Wrócę tutaj do Was we wtorek i aż będziecie mieć mnie dość dopóki nie pójdę na urlop:) Od kiedy masz urlop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w sumie to od 20-go sierpnia ale jak wyrobię z papierami to już po 15 jak jet te święto nie chciałbym przychodzić. Może się uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 to ja wracam do pracy po urlopie:) Ja mam urlop od 6 siernia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie biorę 3 tygodnie, bo jak ślub to ślub a w innym momencie 3 tygodni nie dostanę, a co! trzeba wykorzystać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze tzreba korzystać :) No niestety miniemy sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się roztapiam powoli...Chce do domu!!! Tobie została jeszcze godzina a mnie dwie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze po te cholerne tapety muszę jechać, a nawet nie weim jakie i jaki kolor mam kupić, to jest przedpokój więc chyba poszaleję z kolorami a może połączę dwie i na środku rypnę pasek, kurde no nie weim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała teraz jakiś remont w mieszkaniu to chyba bym się załamała:) Odliczam czas do końca dniówki. Ale im blizej tym bardziej czas mi się kończy. Zadzwoniła przed chwilką moja siostra z prośbą, zebym na imieniny Mojego kupiła mu za Nią jakaś koszulkę a Ona mi odda kasę bo tylko ja znam dobrze jego gust...Więc na dzisiaj mam o jedno zajęcie więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no dzięki za pocieszenie! jak zaczynaliśmy to nie było takich upałów!! ciepło mi i powoli jeszcze zaczynam się robić głodna .... i zła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodan to ja jestem cały dzien dzisiaj.Oprócz dwóch kaw i pru chipsów od informatyka nie zjadłam dzisiaj jeszcze nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dzisiaj nie mam weny...nawet nie chce mi się ruszyć do sklepiku.... Kasiula palisz papierosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale kiedyś bakałam se, ale stwierdziłam, że jak już przyszedł ten czas że rano wstawałam i sięgałam po fajure to stwierdziłam przestać póki czas! A TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupię se dzisiaj te płatki z kodem zobaczymy co potrafi trener fintess, może jest jakiś sposób na uelastycznienie moich nóg! hihihi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×