Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Mam mam mam! Wiecie co śmiechu warte, żeby na targu dostać śliczny stanik ecru, bardotke z takim delikatnym kwiatowym wzorkiem. Przymierzyłam go w pracy (bo na targu nie było jak) i na szczęście pasuje! Za 15 zeta! Mam nadzieje, że ślub wytrzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno wytrzyma.Widzisz jak to jest:) Dobrze ze już masz biustonosz. Teraz już możesz spokojnie ejchać się \"mierzyc\":)zajadam chipsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula!!! A ja szaleje i do przymiarki (do wtorku) chce jeszcze trochę zjechać z wagi ale dziewczyny mi mówią, że przesadzam. A mnie się chyba na tym punkcie psycha krzywi! :-( Baaardzo lubię chipsy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa a ile ważysz?? Ja też starałam sie troszkę zrzucić, ale tak uwielbiam jeść że muszę sobie czasem pozwolić na szaleństwa...:) Starsznie ciężko wychodzą mi jakeikolwiek diety...nie umiem się do konca zmobilizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem niska mam 158 cm a ważę teraz obecnie 53 kilo. Moim marzeniem jest zjechać poniżej 50 ale że lubię strasznie jeść to mi się to nie uda. I tak zjechałam już z 58, była ze mnie taka mała kluseczka, moją zmorą są grube uda. Ale teraz obczaiłam naprawdę fajną dietę bez wyrzeczeń powaga, i to na niej schudłam 5 kilo bez efektu jojo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to podziel się Kasiu tą dietą. Bo tez bym zrzuciła 5 kg:) Ja mam 175 cm wzrostu. I zawsze ważyłam 58 kg a teraz waże 66:) Nie to żebym była gruba, ale brzusio mi troszke urósł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany!!! to se pomyśl ja i Ty przy naszym wzroście ile ja waże i jak wyglądam!!!! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś ty nie przesadzaj, moja koleżanka ma 160 cm wzrostu a wazy 55 i fajnie wyglada, nie jakiś kościotrup ani nie gruba:) Jaka to dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kości na ości:) A tak na poważnie to bardzo mi posżłow brzuch, i piersi. Jak mam jakąś bluzkę taka dopasowana , która sie nie rozciaga to sie dopiac nie moge:/ Chciałabym tylko to brzuszysko zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze ważysz...Ja waże 13 kg wiecej niz Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy słyszałaś o diecie montignaca, ja od zwsze się odchudzająca się zawsze odrzucałam tą dietę bo gdzie ja będę sie bawiła z jakimiś indeksami glikemicznymi i takimi tam. Ale na jesień ubiegłego roku postanowiłam się trochę wgłębić w temat, znalazłam forum gdzie w diecie pomagają Ci ekspertki ogólnie chodzi o to żeby nie łączyć węglowodanów z tłuszczami i są dwie fazy w tej pierwszej jest trochę rygorystyczniej ale mówię Ci ja się wcale nie głodziłam i nie chodziłam głodna, a jadłam jeszcze lepiej niż na dietach głodówkowych gdzie nic nie jesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście są tam jakieś ograniczenia, że chleb z mąki z pełnego przemiału i tylko 100 g na śniadanie, ale powiem Ci, że ja się tego nie trzymałam, aż tak ściśle i kupowałam se ciemne pieczywo, czasami takie pomieszane te mąki były a i jasny czasami chleb się przyplątał i waliłam po cztery kromy na śniadanie a waga i tak leciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę poczytać o tej diecie:) No tak jestem wyższa i więcej waże więc sie wyrównuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz w google DIETA ZUZLA to jest to forum o którym piszę, jak masz jakieś pytania to tam se wchodzisz i zadajesz pytanie a na pewno ktoś Ci odpowie, ja tam siedziałam przez 2 miesiące, teraz już sama se zmodyfikowałam troche tą dietę pod siebie, że nawet jak zależy mi tylko na utrzymaniu wagi a nie na chudnięciu to i zdarzyło mi się 2 razy w tygdoniu frytki, obowiązkowo na weekend piwo (a jest zabronione bo ma maltoze)nie mówiąc o lodach w te upały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasiula. Dopadła mnie jakaś niemoc, głowa mnie zaczyna boleć...i nawet ruszać mi się nie chce... Spać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula zacznij od odstawienia chipsów...:P A gdybyś wytrawle ćwiczyła z Nestle fitness już byś brzucha nie miała...:P hihi...ja jestem już w programie E... Kasiula, ja mam 160cm, 52-53kg i miseczkę 75A...Witaj w klubie:) niskich desek...:P Też jeszcze niedawno ważyłam 58...schudłam dzięki wyeliminowaniu grzeszków kulinarnych z mojej diety (teraz zero białego pieczywa, chipsow, orzeszków ziemnych, ktore kocham, frytek, smażonych kotletów, zero żarcia po 16...itp...na mnie podziałało...) Ale wichura sie zerwała... co do urlopu, nadal w sferze marzen...Obstawiam wrzesień...ale co będzie czas pokaże...Pisząc \"urlop\" mam na myśli wyjazd na wakacje, bo na urlopie jestem od ponad 2 lat, tylko macierzyńskim...:P Czy ja się już chwaliłam, że zaliczyłam sesję i zakończyłam semestr ze średnią 4,2..:) Idę ćwiczyć, póki Mała spi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeronie Dziulaa dobre hasło niskie deski hihihihihi a gdzie to jest na nestle umiesz podać link? a po co ja se mam odmawiać tych pyszności które wymieniłaś skoro mogę je jeść i ni tyć! trzeba sobie pomagać co nam zostało z tego życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, ja loguję się w necie na stronę Nstle fitness...to wygodniejsze...:) I ćwiczę z animowana panienką...:P we dwie raźniej:))) miłego popołudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz mi powiedziec, że objadasz się orzeszkami i nie tyjesz? to ja przechodze na Twoją dietę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa powaga! Czasami zdarzy mi się że przez cały tydzień codziennie jem popołudniu lody, jak kupimy paczkę litrową to potem kusi i dzień w dzień się coś podjada, a przy tej diecie jeżeli cały czas ją trzymam (chociaż nie weim co to za trzymanie bo przestawiasz się na taki sposób odżywiania i już) nie grubne po prostu no! :-D teraz schudłam 5 kilo i trochę se daje luzy ale już od poniedziałku znowu bardziej się pilnuję, ale loda chociaż raz w tygodniu se nie odmówię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś koło 5 zł. Tanio:) Właśnie oglądam z Moim świetny fil m na DVD ale sasiad przyszedł żeby mu pomógł coś przenieść więc mam chwilkę przerwy:) Miłego wieczotu wam życzę i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam z rana oświecenia i porę dziwnych pytań: Dziulaa i Dula sa bardzo podobne nicki czy Wy się znacie dziewczyny? Fajnie, że czwartek witam na kawusi :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak znamy się z kafe:D A tak na poważnie to miałam keidyś inny nick i zmieniłam, a że wszyscy wołają w domu na mnie Dula to mamy z Dziulą podobne nicki:) Zasiadam do kawki...Spóżniłam sie do pracy 15 mniut:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero dotarłam do swojego biurka tyle wszędzie klachania było! Ale cóż w końcu kiedyć trzeba odreagować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×