Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Witaj Dziulaa, u mnie teżbyło słońce, do czasu jak przyszly czarne chmury i już nie ma słońca! :-( Chyba znowu będzie padać, a jadę dzisiaj z Moim po garniturek do ślubu! Ciekawe jaki se wybierze! Zeby tylko nam się udało dopasować kolorem do mojej sukienki, aż sie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie tak ciężko jak Ci się wydaje...do jasnej sukienki ciemny gajerek zawsze pasuje...więc spoko...a własnie, jakiego koloru masz suknię? bo może ja mylnie zakładam, że jasną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi tak źle to jeszcze ze mną nie jest, kolor ecru, bo kupiłam gotowy model sukienki i niestety nie było jej w białym kolorze, jakby był to bym se wybrała białą, no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też strasznie lubi cycki z kury, ale dzisiaj jak z piątkowego menu, ryba, ziemniaki i pomidorki w śmietanie. Muszę robić czystkę w zamrażarce, trzeba zjadaż zapasy. :-) A gołąbka to bym sama zjadła PYCHOTKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj gdzieś na obiad z Moim:) Siedziałam z szefem, mieliśmy parę spraw do załtwienia. Głowa mnie tak boli, że zaraz się wściekne a nie mam żadnej tabletki...Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff...Ja po obiadku, cąłkiem niezły przepis... Zanowu się zachmurzyło, zaraz coś mnie trafi... Zapraszam na popołudniową kawkę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cały czas jest niebo zachmurzone...zimno...brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki fajny kawał dostałam od koleżanki : Pewien facet przeczytał książkę o asertywności i postanowił ja wypróbować na zonie. Nie wrócił jak zazwyczaj zaraz po pracy do domu, tylko poszedł z kumplami na piwo. Ok. 19.00 puka do drzwi, zona mu otwiera a on: - Słuchaj suko , skończyło sie babci sranie! JA jestem w tym domu panem!JA mówię, a ty słuchasz, jasne? Zaraz biegusiem podasz mi kapciuszki, obiadek, potem zimne schłodzone piwko, i nie obchodzi mnie skąd je weźmiesz, potem sie zdrzemnę a wieczorem napuścisz mi wody do wanny. No, i nie musze chyba mówić, kto mnie po kąpieli ubierze i uczesze? No?! Kto? - Zakład pogrzebowy skurwysynu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja zasiadam właśnie z kawką:) Słoneczko świeci...oby jak najdłuzej! Gardło mnie tak boli, że ledwo mówię , ale jak to mówią co Nas nie zabija to Nas wzmacnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry...:) U mnie też pięknie za oknem...aż chce się żyć...:) Ja także już po kawce... Idę kosić trawę, rośnie jak głupia po posypaniu nawozem...ech...Przynajmniej opalę plecki:P miłego dnia...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorek był bardzo przyjemny....;) U mnie pogoda się psuje w zastraszającym tempie:( Muszę dzisiaj przysiąść nad metodologią mojej pracy mgr bo jutro o 16 znowu spotkanie...na szczęście ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! U nas słońce, potem pada deszcz, po czym znów świeci słońce...Na dodatek jest cały czas chłodno...ech gdzie te nasze piękne wakacje ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo sobie pytanie zadaje Kasiu...Mam nadzieję, że sierpień będzie upalny bo ja jadę na urlop;) Zaraz zmykam do domku. Mam dzisiaj parę rzeczy do zrobienia. Miłego dnia Wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się urodziałam trzynastego:) Tyle że lutego:) Tak mnie dusi że nie mogę się kawy napić...co za wstretny kaszel...a sio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Znowu paskudnie za oknem...szlag może trafić...czy lato już nigdy nie wróci? Ja chcę słońcaaaa!!!! Koszenie nie skonczone i wszystko wskazuje na to, że dzisiaj tego nie zrobię...Od rana pada...ech... miłego dzionka...Jutro sobota:)To jakieś pocieszenie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziula skąd jesteś? Bo u mnie słoneczko zgląda i się cieszę bo po pracy robię wypad na sklepy, muszę w końcu cycnik do sukienki ślubnej kupić no! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zadzownił mój tata przypomnieć mi, ze od przyszłej soboty maja wynajęty camping w Nakle-Chechle. A z racji tego, że On wyjeżdża w trasy i nie ma urlopu, to będzie tam dojeżdżał po pracy. Problem polega na tym, ze mama tam nie chce być sama. Co za orgaznizacja echhhh. Pewnie będzie mnie czekało dojeżdżanie do Niej. A mam tam nie tak mało bo 40km w jedną stronę. Nie wiem jak to będzie bo jakoś tego nie widzę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×