Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

To i ja dołączam do akwki. Własnie mi się woda zagotowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale słoneczko na dworze:) Podobno tylko do czwartku ma być taka pogoda a od piatku przez cąły weekend ma lać....Oby nie bo mam zamiar sie opalac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów Dula to nie fer, cały tydzień siedzi sie w pracy i jest piękna pogoda a jak przychodzi weekend to leje ...chociaż trzeba przyznać ze w poprzedni weekend było cudnie, nie opalałam się a zrobiła się ze mnie skwareczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na kawce, nie było mnie wczoraj, bo miałam wyjazd z Szefową, dzisiaj muszę nadrobić straty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zasiadam z kawką tutaj do WAs...:) która chętna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super bo nienawidzę pic sama kawy:) Jakaś dzisiaj niedobita jestem. Znowu mnie czeka dużo prasowania ale przekładam, az będzie chlodniej:D Jutro muszę zrobić jakąś sałatkę, bo w piątek przycodza goście do NAS z okazji imienin Mojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta ! Ja juz po kawie, zaraz z młodą na zakupy drobne ruszamy...Dziś ciepło, ale to już nie ten żar, co wczoraj..pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszalałaś? W taki upał chcesz prasować? Przewócisz się, no właśnie przełóż to ja też tak przekładam już od poniedziałku! Ale co tam nie ucieknie! A na sałatkę pomysła masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Żona, upał u Was mniejszy? U nas dalej taki gorąc, że się chyba poskładam pod biurko zaraz! Ale jakieś chmurska zaczynają się zbierać, dobrze by było jakby popadało. Fajnie Ci sama bym polatała po sklepach,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie dlatego tak to przekładam:D ale przyznam szczerze że wczoraj myłam okna...tzn. ja w dużym pokoju, a Mój w małym i kuchni:) Co by ładnie było:) A co do sałatki to sprawa jest taka, ze Mój najlepiej ze wszystkich lubi warzywną, więc za duzego problemu nie mam:) A nad druga się zastanawiam, ale chyba bedzie z tuńczykiem i ryzem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie też się właśnie jakoś zachmurzyło. Podobno od piątku ma lać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robiłaś kiedy z makaronem i serem żółtym, czerwoną fasolą z puszki, kukurydzą i czosnkiem i majonezem? U mnie od X czasu ta sałatka się sprawdza, zawsze wszystkim najbardziej smakuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wlazłam na pogodę na onecie i w sobotę zacznie se popdaywać a w niedziele już porządnie ma lać, no fajnie jak biedoki mają wolne to i pogoda się psuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed chwilą też gdzies na pogodę wesżłam i wg niej to juz padac dzisiaj w Naszym rejonie zacznie. A ja miałam zamiar sie w weekend poopalać. A tej sałatki nigdy nie robiłam....No ale przecież można spróbowac. Jakis przepiS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...:) Co za pogoda... Narzekałam jak było 16 st, ale 38 stopni w cieniu przeszło moje najśmielsze oczekiwania...Mam dosyć tego upału...Czy u nas nie może byc normalnie tzn słoneczko i np. 24st...? Ja już po porannej kawce i sniadanku...miłego dnia życzę...:) Kasiula, zakupiłas bardotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotujesz se makaron, albo świderki albo jakiś inny (ja ostatnio miałam penne z lidla i była z nim bardzo dobra), wrzuczasz do tego po puszcze fasoli czerwonej i kukurydzy, na tarce z grubych oczek ścierasz ser żółty (albo możesz go pokroić w drobne paseczki, ja ścieram na tarce bo mi tak szybciej i wygodniej), posolić, popieprzyć, i ząbki czosnku wg uznania co do ilości albo pokroić w małe kosteczi albo ja ściskam przez praskę, dobrze to wymieszać i dodać majonezu. Mówię Ci pycha! A ja do koloru trochę siekam do tego natki pietruszki i wtedy fajnie kolorystycznie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie, spróbuję ją na piątek. Mam, nadzieje ze mi wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skutki uboczne zjedzenia tej sałatki są...? :) Fasola i kukurydza to mieszanka wybuchowa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dziulaa dawno Cie nie było. A z bardotki dupa! Nigdzie nie ma, może mój rozmiar nie teges!? Dzisiaj u nas dzień targowy póljdę już na ten targ chociaż nie za bardzo jestem przekonana do jakości tej bielizny, ale co mam zrobić! Do 24-go lipca mam czas bo idę wtedy z butami i bielizną do przymiarki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja \"wybuchów\" nigdy nie miałam po niej, a w wykonaniu jest bardzo prosta! Naprawdę, wrzucić wszystko do wielkiej michy i wymieszać. Powaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam ! Małe jest piekne!!! Ja odkąd pamietam to miałam mały. Zmieniać mi sie to zaczeło po 21 roku zycia. Ciałka troche nabrałam, bo wczesniej byłam szkieletor:) i teraz mam zazwyczaj C...Ale to pewnie tez dlatego ze teraz takie te rozmiary robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny urywam się na chwilę, lece na ten targ zobaczyć czy tam co nie będzie. jak wrócę odezwę sie! Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy kciuki:) Daj znac jak wrócisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×