Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Ciekawa74633
Juz mylam płynami do higieny intymnej ale rowniez mi wysuszaja cere a z ziaji jakiego typu najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
nie wiem. wydaje mi sie ze kazdy jest dobry. a moze zaopatrzyj sie w jakis kremik nawilzajacy? jak aplikujesz na wieczor ten duac to rankiem jakis nawilzacz. sa takie ktore rowniez matuja i przeciwdzialaja niedoskonalosciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa74633
Ja stosuje Duac dwa razy dziennie pytalam sie dermatologa czy myc twarz on powiedzial ze tym co zawsze mooze byc mydlo, mydlo siarkowe, zel. Choc ja wolałabym myc czym co nie wysuszalo by tak tej cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja nie mam takiego problemu ze chocbym i 10 razy to nakladala to by mi sie nie wysuszyla skora. mysle ze powinnas popatrzec na jakies emulsje do mycia ktore nie wysuszaja. na pewno sa takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziwie sie, ze jest wysuszona... 2 razy dziennie duac + jeszcze cos do mycia cery tradzikowej to trudno by nie byla sucha... Sprobuj http://www.physiogel.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=8&Itemid=11 Zreszta to ten sam producent...duac, brevoxyl i to :) I on na swojej stronie wlasnie na wysiszenie to poleca http://www.brevoxyl.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=17&Itemid=30 jest krem i zel do mycia w tej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa74633
Ale ja mam Duac punktowo tak lekarz zalecił i tam gdzie go nie stosuje tez skora wysuszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sprobuj moze ten krem physiogel ? :) Producent duacu poleca go wlasnie na takie przypadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa74633
Zapytam sie dermatologa przy kolejnej wizycie o ten physoigel tym bardziej ze juz wczesniej wlyszałam o pozytywnych opiniach o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
osobnik wlasnie zaglebiam sie w lekturze... na razie tylko powierchownie bo szukam spisu potraw i takie tam. i czy jest cos o tradziku. czytalam o hormonach i tam jest napisane ze spozywanie produktow niskoweglanowych moze pomoc uregulowac gospodarke hormonalna. ciekawe czy to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Osobnik juz lece, zebyscie mnie tam zjedli :) Ja narazie jestem tylko anty dieta:) Za to Ty jestes anty margaryna, ekologia , itp . :) Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam do mycia twarzy zelu z ziaji oczywiście do higieny intymnej tego z macierzanką, bo on jest przeciwgrzybiczy więc również dba o florę bakteryjną aby sie zarazki nie lęgły. a uważam, ze stosowanie duacu dwa razy dziennie mija się z celem, powinno się raz dziennie i to całą twarz a nie punktowo dwa razy dziennie. i wtedy rano stosuje sie dobry nawilżacz i nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ten zel ziaji polecila kiedys kosmetyczka...i tez bardzo sobie chwalilam :) Teraz po paru latach uzywam innego glownie dlatego,ze zmienilam zel do higieny intymniej...a dwa kolo siebie nieco dziwnie wygladaja w wspolnej lazience ;) ale jak akurat jestem u rodzinki to ten idzie w uzycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa74633
Ala juz po nałozeniu punktowo mam maxymalne zaczerwienienia a co byłoby gdybym tak na cala buzke nałozyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli masz zaczerwienienia, to znak ze lek trzeba odstawić niestety bo jest zle dobrany. więc po co siemęczyć z tym co Cie uczula? bo reakcja zaczerwienieniem i wysuszeniem to typowa reakcja uczuleniowa, więc nie masz sie co zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys nalozyla na cala twarz raz dziennie ilosc wielkosci zarnka grochu...tak jak jest napisane to pewnie nic by ci nie bylo ;) a ile ty dajesz miejscowo na jedna krostke? bo ja sobie nie umiem tego wyobrazic miejscowo...skoro oni podkreslala, ze to powinna byc bardzo mala ilosc/cienka warstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravia...niekoniecznie :) wiekszosc lekow na tradzik w zbyt duzej ilosci lub zbyt czesto dziala tak, ze wysusza i powoduje zaczerwienienie ... to nie musi byc od razu uczulenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej, ze wczesniej napisala, ze \"tam gdzie go nie stosuje tez skora wysuszona\"..no to na wysuszona skore 2 razy dziennie duac moze tak dzialac...nawet bez uczulenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
witam , wlasnie zaczelam druga tubke duacu , buzia juz prawie czysta :D plecy tez nawet ok, tylko blizny zostaly :/ ale chyba jest dobrze bo zdecydowalam sie isc na basen a nie pamietam kiedy bylam przez ten caly tradzik ..chyba ze 4 lata ..pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis pierwsza tubke skonczylam na moje plecki :p Nie jest tak zle...taka mala tubka, a na 2 tygodnie starczyla :) To na twarz to bym miala mniej wiecej miesiac i troche ;) Rozwazam, ze moze by twarz tez zaczac...calkiem niezle te moje plecy zaczely wygladac...dobrze jeszcze nie jest ale jest pewna roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
duc to dziadostwo. dzis znowu obudzilam sie z nowymi pryszczami. mam ochote jebnąć to do kosza ale szkoda kasy wiec sie tym dosmaruje. jedna z najgorszych masci jak dla mnie. moim zdaniem bezuzyteczna na rozlegly tradzik. jezeli ktos ja stosowal z tetralysalem a teraz zachwala to powinien sie wypowiadac na topiku o tym antybiotyku bo to on pomogl a nie ta masc jak mi sie wydaje. na trzy krostki na krzyz moze troche podzialac. na wieksze problemy to nie ma co go stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
o własnie tak Paulina musze przyznac ci racje!! tydzien stosowania i tylko gorzej!! duac jest do d...tak zachwalany ale na pewno nie na prawdziwy tradzik( a sa tacy którzy maja 3 pryszcze i cieszą sie ze im duac pomógł na tradzik!!!!!)Zero działania nakładasz wieczorem a rano wstajesz z 10 pryszczami wiecej i to ma działac?zeby chociaz było widac minimalne efekty a tu nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja juz tego nie uzywam bo nie ma sensu ide do dermatologa po cos co moze wkoncu pomoze!! bo z duaciem mogłabym sie tak bawic do konca zycia!!!bez efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
w pelni popieram. ja stosowalam 10 dni i gorzej jest niz przed nakladaniem. codziennie cos nowego! ludzie nie mylcie 3 krostek z tradzikiem. jak ktos ma problemy to byle duac mu nie pomoze. tez mnie pojebalo ze poprosilam o to dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uogolniajcie, prosze! ...ze kazdemu kto na wiekszy tradzik nie pomoze i dziala tylko jak sie ma 3 krostki na krzyz. Tak nie jest. Jak zwykle to sprawa indywidualna i tyle....jednemu pomaga, innemu nie. Ja na plecach bedac u dermatologa mialam tradzik ktory klasyfikowal sie wedlug lekarki bezwzglednie na antybiotyki...i duac mi pomaga, jednak bez nich. Tak wiec nie mozna powiedziec, ze u mnie to sprawka antybiotyku. Na plecach i ramionach dalej mam sporo syfow ale jednak jest ich z kazdym dniem mniej... Ja wiem ,ze jestescie zle, ze wam duac nie pomaga...ale nie rzucajcie od razu opnii, ze on sie nadaje tylko na slabo nasilony tradzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
ja tez skusiłam sie na duac bo mial tyle pozytywnych opinii ale opinie te wydawały osoby pewnie z 3 krostkami na twarzy a nie tradzikiem!!! nie wierzyłam w cuda i niewiadomo jakie efekty po tyg. ale myslałam ze chociaz troszeczke zmniejszy te istniejace juz pryszcze a tylko zaostrzył zmiany tradzikowe mama o wiele gorsza twarz i codziennie przybywa pryszczy!!!!!! duac to totalny niewypał szczególnie dla mnie! POLECAM osobą z 3 krosteczkami na twarzy!!po miesiacu moze zejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
o jejku plecy a twarz to jak niebo i ziemia!! gdybym miała tradzik na plecach to byłabym najszczesliwsza na swiecie nie ma nic gorszego jak cała twarz wysypana:(:(:( mozna sie zdołowac na maxa jeszcze jak zupełnie nic nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona...ja nie porownuje co lepsze, a co gorsze. Mowie tylko, ze duac potrafi dzialac i to gdy sa wiecej niz 3 krostki, a tradzik jest dosc nasilony. Tak wiec prosze nie zakladaj, ze kazdy kto pisal na roznych forach, ze mu duac pomogl tak naprawde nie mial tradziku lub 3 krostki...bo to nie prawda! Nie wiesz, co ludzie maja na twarzach, a to ze nie pomogl tobie czy paulinie nie znaczy, ze komus innemu nawet z dosc mocnym tradzikiem nie pomoze... Podkreslam, kazdy reaguje inaczej! Ile razy mi zaszkodzily chwalone przez wszystkich leki o super opiniach - tak to juz jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
jednego sie nauczyłam zeby nie czytac opinii innych na temat jakiegos leku bo widocznie na kazdego działa cos innego poprostu moje zdanie jest takie ze trzeba wydac kupe siana próbowac kazdego leku i moze cos pomoze..innego wyjscia niema!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja to wiedzialam od poczatku ze na jednego dziala to a na drugiego co innego. ale faktem jest ze dzieki temu specyfikowi tradzik mi sie zaostrzyl i nie ma co sioe oszukiwac ale u wielu osob moze byc taka reacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×