Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość IrocK
tak wogule to mnie ladnie wysypuje (na czole zawsze mialem ladnie tzn tylko jak mi sie rozpoczynal tradzik zcyli 4 lata temu to tam mnie wysypalo najpierw i juz spokoj mam :)) ale to na poczatku zawsze sie tam zaczyna) na szyi do gory na policzkach i calej dolnej czesci twarz :)) tzn nie masakrycznie ale w sumie z 10? :P kilka duzych i male :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanko odnośnie differinu w kremie ktoś stosował????? na ulotce napisane jest ze po umuciu twarzy nalezy odczekac 10-15 minut z nałożeniem kremu, ale co zrobic jesli po umyciu twarz jest mocno sciagnieta i piecze???? niestety mam potwornie tłusta miejscami twarz (mieszana) musze ja myc najpierw mydlem, bo zwykłe zele/emulsje itp nie zmywaja tego tłuszczu a dopiero potem myje twarz czyms antybakteryjnym; obecnie ivostinem... po minucie od umycia moja twarz jest sucha, wrecz wsyuszona i zaczyna piec - musze natyhmiast ja czyms posmarowac- smarowalam wiec differtinem wczesniej niz zalecono (dopiero od 2 dni) ale po tym, co tu napisano na różnych topikach o differtinie zastanawiam sie czy oby mi to nie zaszkodzi... co robic?????? smrowac minute po umyciu??? czy moze wczesniej posmarowac jakims kremem nawilzajacym i dopiero po 15 minutach differtinem??? ale czy tak mozna mieszac??? chyba powinno sie differtin kłasc na czysta skóre... wersja o odczekaniu 15 min - całkowicie odpada- nie wytrzymam tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
@ podziurkowana Ja stosowalem differin ale w zelu i Tobie tez bym ten polecal poniewaz zel wysusza i jest na noc a krem to raczej na dzien no i nie wysusza. Powiem tak: stosowalem na skore sucha i nie mialem podraznien wiec nie wiem jak Ci pomoc z tym pieczeniem.. najlepiej idz do dermatologa skoro Cie piecze twarz po umyciu. Differin to ponoc jeden z najlepszych antybiotykow w kremie/zelu, ale trzeba stosowac go systematycznie...mi niestety nie pomagal tak jak wszystkie kremy, tylko tetralysal dawal mi mi 3 ostatnie miesiace kuracji spokoju i 1 po kuracji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, drodzy Kafomaniacy :) Mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę, by zagłosować na mnie w konkursie Naturelli. Aby oddać głos, wystarczy wejść na stronę: http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=1967&pg=0 Następnie przepisać kod z obrazka, który się tam pojawi i kliknąć „Głosuj”. Trwa to dosłownie 10 sekund, a jest to dla mnie duże wsparcie. Wszystkim głosującym wielkie dzięki i wesołych świąt życzy Merdosanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
naplyw dobrych uczuc wzial gore i zaglosowalem.. ale jak to sie ma do Duacu? :P pozdrawiam i zycze milych snow oraz wesolych swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nie było, prawie zapomniałam o tym temacie, ale ostatnio znów się zaczęły problemy, na początku używałam żelu Klindacin T, ale w moim przypadku jest nieskuteczny, wczoraj kupiłam mój ulubiony Zineryt, a zdążyłam, już zapomnieć jak się moj ulubieniec nazywa, mam nadzieję, ze znów zadzaiła jak trzeba, pozdrwiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IrocK dzięki za odpowiedź jednak to szczypanie skóry jest dosyćnormalne: myję twarz mudłem+żelem w dodatku woda twarda a cerę mam mieszaną więc zwłaszcza te partie suche szczypią... Dofferin krem też można stosować na noc i ja tak stosuję a w dzień nawilżam cerę.... ehhh, mam nadzieję, że cokolwiek to pomoże... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
a myslalem ze te szczypanie to jakies komplikacje :P no ja tez mam nadzieje ze Ci pomoze :) to tylko mnie "nie lubial" :D a co do zinerytu to uwielbialem go :D szkoda tylko ze taki drogi i malo go ale wygladzal tak fajnie skore.. przynajmniej mi no i lubialem ten "ochydny" zapach :d hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom, zineryt też kiedyś miałam i nawet pomagał, choć mocno przesuszał skórę... potem brałam tabletki antykoncepcjne więc na jakiś czas się uspokoiło ale teraz tabletek już nie biorę i problem wrócił ze zwiększoną siłą... :( wspominałam nawet dermatolog o zinerycie ale jakoś mi nie przepisała... zineryt kupuje się chyba bez recepty, dobrze pamiętam???? jak mi to coś nie pomoże, to sobie i zineryt sprawię... swoją drogą differin tani też nie jest.... :O poza tym nakładałeś ten differin na całą twarz???? wiadomo, że trzeba omijać okolice oczu i ust ale dlaczego na ulotce piszą też o płatach nosowo policzkowych??? i gdzie to dokładnie jest?? w to wliczają się całe policzki??? hhmmm dziwne - a co z leczeniem skóry w tych właśnie miejsach??? no i co z tymi 10-15 minutami?? jak ktoś stosował differin i potrafi odpowiedziec na moje pytania, będę wdzięczna... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
zinteryt to chyba na recepte. differin nakladalem na cala twarz i jesli dobrze pamietam to czekalem tak 10 minut po umyciu zeby dobrze skora wyschla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pianka z effaclaru jest wspaniała!! tak się nią przyjemnie myje buzie, a jak ją zostawię na minutkę na buzi, to jak spłuczę, to mam taką gładziutką buźkę że szok. wspaniała. krem też mi się podoba, rzeczywiście matuje na dłużej, z dnia na dzien widać lepszy efekt. myślę, że to były dobrze zainwestowane pieniążki :) duac wciąż na noc tylko się zastanawiam, kiedy przyjedzie czas odstawienia? może jak moje tabsy w koncu zrobią coś ładnego z moją buzią, nie wiem ile trzeba na to czekać. a poza tym to po tym yasminelle nie odczuwam żadnych ale to żadnych skutków ubocznych i libido na 1000000% jeszcze mi wzrosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnie
ja własnie dziś skończyłem 4 tubkę duacu,zużylem to przez 3 miesiące.To naprawdę bardzo dobry lek.Równocześnie z nim brałem unidox i efekty są bardzo dobre.Zostały plamy,które początkowo będę usuwał SKINORENEM(chyba najlepszy ze wszystkich jemu podobnych)a 3 go stycznia mikroderbabrazja mnie czeka. Boję się odstawić DUAC,ale wierzę,że chwilowo mam spokój.SKINOREN powinien załagodzić plamy,a DUAC sobie kupię jeszcze i użyję za ok 5 tygodni.Antybiotyk jeszcze mam brać. Powodzenia Wam wszystkim i cieszę się chłopaki,że nareszcie macie IZO.Wesołych!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
my tez sie cieszymy ze mamy izo/roa :D i rownie ciesze sie ze Ci pomogl Duac :) wzajemnie wesolych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Jeszcze zapomniałem potwierdzić słowa Bravii. Ja mam z Effaclaru żel do twarzy i wrażenie po nim jest naprawdę dobre.Odtyka pory i delikatnie usuwa łój.Używałem kremu Effaclar H ale on nie matuje(chociaż jest bardzo dobry).Teraz dziewczyna mi kupiła jakiś z Avonu Clearskin matujący.Też jest niezły.Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziurkowana, stosowalem ten Differin w kremie zadnych efektów u mnie po nim nie bylo moze max. 2 pryszcze wiecej. Z tymi 10-15 minutami chodzi o to zeby twarz byla kompletnie sucha a ewentualnie to co rozwalilas zeby sie zaschlo, zeby krem nie draznił ran. Jesli amsz taka sucha skore i piecze to odstaw wszystko na jakies 2 dni, nie powinno Cie wysypac a twarz troche odetchnie i nie bedzie juz taka sucha. Do mycia ja uzywam plynu do higieny intymnej z ziaji, wszystko schodzi a skora nie jest sucha moze tez sproboj, to koszt 6 zł. Po 5 dniu stosowaniu izoteryny jedyny skutek uboczny to suche usta, czyli nadal bez zmian no i wiekszy wysyp ale to normalne. PS. Wesołych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialem o reszciepytan ^^. Płat policzkowo nosowy znajduje sie na czesci policzka i nosa , tak troszke pod oczami, pisze zeby nie stosowac bo skora jest tam delikatna i szybko moze dojsc do podraznien. Ja differin stosowalem na cala twarz. Okolice oczy naprawde unikaj, ja to olałem a potem mialem pekajaca skore pod oczmai ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn89 dzięki za odpowiedzi tak troszke domyślałam się że to o tą część twrzy chodzi ale zignorowałam ostrzezenie (omijałam tylko oczy i usta) no i teraz mam za swoje: piecze jak cholera!!! Niczego nie mogę nałożyć na mordkę kremy L\'oreala i Garniera nawilżające pieką jak nie wiem co... mam nadzieję, że to szybko przedzie no i już na pewno nie będę smarowała tam buzi, choć przydałoy się jej leczenie i tam... :O Z płynem do higieny intymnej to ciekawy pomysł :D , choć w moim przypadku nie bedzie on skuteczny bo mam za tłusta (miejscami) cerę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze plyn powinien sie sprawdzic, jesli nie to podam Ci jak siostra wroci nazwe takiego zelu do mycia twarz z Nivei po tym napewno nic tłustego nie zostanie. Co da pieczenia to cos naloz, bedzie pieklo 10 minut i z czasem przestanie bylo testowane na zwierzeciu czytaj na mnie :). Jak nadladasz differin sosuj go bardzo malo i staraj sie rozetrzec jak najbardziej sie da, wtedy nawet podraznien nie powinnas miec na placie pliczkowo nosowym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
ale mialem caly dzien zawalony dlatego teraz dopiero pisze :D to CI zazdroszcze skutkow ubocznych :P nie no smieje sie :)) ja usta nie mam wysuszone biore witaminke C i na wlosy bo mi bardzo wypadaja :P ale mam nadzieje ze szybko przestana i beda zdrowe jak kiedys :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tu chyba wieki juz nie bylo :) Ale nie cieszcie sie,tak szybko sie mnie nie pozbedziecie :P No wiec cera juz ok. W sumie z pudrem nawet bym powiedzaiala,ze super :) To chyba moje pierwsze swieta z taka cera :) Bravia to miejmy nadzieje,ze te tabletki beda nam sluzyly.Tobie w obu przypadkach,a mi poki co w jednym ;) Ale zaczelam brac tabsy regularnie 21:30 ;) Ten zel Clindacne jest calkiem dobry. Wczoraj szal-przedswiateczne zakupy....Napakowalam se za prawie 50 zl samych glupot-chipsy,ciastka,jogurty.... ,a potem szybko w osobna siatke,a w domu pędem do gory zeby mama nie widziala,bo jakby sie doliczyla to wole nie myslec co by bylo ;) WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANI :* Oby kazdy z nas spedzil je w cieplym,rodzinnym gronie,nie myslac choc ten jedyny raz o swojej twarzy.Spelnienia wszystkich marzen(choc glownym bedzie pewnie pozbycie sie tradziku) .No i udanego Sylwka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJNAJ MOI DRODZY I ABY W NOWYM ROKU WYMYSLILI JAKIS TANI I BEZBOLESNY SPOSóB NA POZBYCIE SIE PRYSZCZY W 3 MINUTY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
dobrze by bylo :)) ja wam zycze tego co najwazniejsze czyli zdrowka, milosci i zabawnych swiat hyhy :)) wesolych oczywiscie tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
i po wigilli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
a nalezala Ci sie!! :P ehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zebys wiedzial,ze sie nalezala za to moje lenistwo ;) Ale jak widac Mikolaj to litosciwy gosc i mi darowal w tym roku :D Nawet prezent normalnie mi przyniosl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
to gratuluje :D rozge dostaniesz ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale zdałam sobie sprawę, że wyrosłam z tej ekscytacji związanej z prezentami pod choinką :) kiedyś nie mogłam dojeść kolacji, tak bardzo chciałam już wskoczyć pod choinkę. a teraz jakoś się to obeszło..naturalnie. chyba wróci to dopiero jak będę miała swoje dzieci i będę dla nich organizowała całą tą oprawę :) a buzia bardzo ładnie się trzyma, mam kilka drobnych niespodzianek na buzi, ale nie przeszkadzają mi one, jakoś przywykłam poza tym nie wiem czy Wy tez tak macie, alejak już osiągacie niemal idealnabuzie, to już Wam wszystko jedno czy wyskoczy tam jeden pryszcz. a takie \"zdrowe\" osoby jak zobaczą u siebie jednego pryszcza to są załamane :) ciekawa prawidłowość :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z prezentów juz dawno dawno temu wyroslem ,ale jednak cos w tym jest ze po kolacji oglada sie prezenty :). Teraz nawet jesli juz cos mam pod choinka to sa to jakies drobne upominki :). Co do twarzy to hmm ja juz przechodziłem to o czym piszesz, bylo juz pieknie ladnie tylko co jakies czas jakies tam maly syfek; jak przejzysz poprzednie posty to nawet pisalem ze juz nie bede chodzil do dematologa a tu psikus I WSZYSTKO WROCILO. Ale fakt jest tak jak mowisz im blizej wyzdrowienia tym mniej sie przejmuj esz nowymi zjawiskami na twarzy, jap popatrze na swoje zdjecie sprzed roku a teraz o niebo a ziemnia :). Ps. Troche pomotałem , ale mysle ze da sie cos z tego wyłuskac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×