Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość IrocK
blondyn moze to odczyn alergiczny w takim przypadku odstawanie izo jest bezsensu poniewaz uzywanie retenoidow zwieksza wystepowanie odczynow alergicznych :) zejdzie samo jesli to nie jest tto to moze natluszczanie pomoze? Ps. Na odciski nie? =P a ja myslalem ze tam tez sie zluszcza skora.. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz narazie to upierdliwe nie jest poprostu kilka plam, nie boli nie swedzi, ale jest troszke bardziej czułe na zmiane temperatury. Natłuszczanie nie wiem, nie probowalem jakims kremem po kompieli postaram sie to posmarowac. A co do odciskow to pogadamy cwaniaku jak bedziesz mial :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no blondyn. Slabo czytales moje notki :) Ja tez to mialem i to 5, czy 6 razy w odstepach paro tygodniowych. Kilka dni smarowania Bambino i rece, jak nowe. To wysychanie wierzchu dloni typowe dla terapii isotretinoina :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
no widzisz :P ja tez tak mam ze jak wyschna albo uczulą to kropeczki czerwone wychodza =] Ps. Odciski mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
a tak na marginesie nie wiecie moze czy teraz przy roa kremy nie dzialaja lepiej na skore? wkoncu jest ona bardziej wrazliwa i delikatna, wiecej sie luszczy przez co kremy chyba lepiej docieraja do wnetrza skory? jesli sie myle to mnie poprawcie :P =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goję się :) ale bardzo powoli i dalej zrzucam pancerz :) ale zapomniałam się ostatnio z cynkiem i teraz oprzytomniałam. poza tym zaczynam nową terapię odtruwającą. codziennie dwie łyżki miodu z propolisem, ma silne działanie odtruwające, bakterio i grzybiczobójcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravia...a mieszasz to z woda? bo podobno wtedy dziala duzo lepiej :) moj dziadek mnie zawsze uczyl tak, ze to sie powinno rano pic najlepiej :) "Dla przykładu aktywność antybiotyczna rozcieńczonego miodu jest od 6 do 220 razy wyższa w porównaniu z miodem nie rozcieńczonym." http://www.resmedica.pl/zdart11983.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie chce sklamac ale moj dziadek to chyba zawsze zalewa taka ledwie letnia woda wieczorem, a pije rano :) jedno wiem - na pewno sporo mozna znalezc w necie o wodzie z miodem - musze sama do teg wrocic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra te moje plamy czerwne juz w zasadzie poznikaly, pozostala jeszcze sucha skora ale jej jutro juz powinno nie byc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od miesiaca zadnego nowe pryszcza, za to przydaloby sie oczyszczanie u kosmetyczki, bo mam kilkanascie malych prosowek. Ogolnie twarz przez ta cala terapie zrobila mi sie troche czerwona :] Jakbym sie delikatnie na sloncu zasiedzial. Znajomi pytali, czy na solarium chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
mmj mozna u kosmetyczki sie zabawiac? :P bo peelingi odpadaja ale takie powierzchowne czyszczenie.. .kto wie ;p jesli chodzi o mnie to wszystko w miare :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONY
Przeczytalam duza czesc tego posta i dolacze do Waszego grona: po ponad 10 latach walki DUAC pomogl! Stosuje juz ponad tydzien i jest super! Jakies malutkie cos czasem jeszcze wyjdzie, ale takiej cery nie mialam od podstawowki! Zeby jeszcze rece z dala od twarzy utrzymac i nie rozdrapywac, to juz byloby bosko:) Polecam Duac nawet tym, ktorzy wczesniej stosowali brevoxyl i im nie pomogl, bo mi tez brevoxyl nie pomogl a Duac tak! Cuda sie zdarzaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONY to witaj w klubie :) co prawda tutaj chlopaki się wyłamali i stosują jakieś inne swiństwa ... ale ogólnie wiekszość z nas zawdziecza wiele duacowi. ja juz niemal całkiem się zagoiłam, ale coś mnie choroba zbiera, więcpo osłabieniu też pewnie coś nowego bedzie musiało się rozwinąć... taka ta natura pryszczatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONY
Witaj BRAVIA:) Dermatolog polecala mi tez lampy UVB 3 razy w tygodniu lub LED terapia fotodynamiczna °laser czerwony° 660 czegos tam. Pytanie do Was: czy ktos mial te naswietlania? Czy to cos daje czy tylko strata czasu (pieniedzy to nie, bo na NFZ podobno mozna)? Pytam dlatego, bo nie wiem jak to bedzie po odstawienu Duacu, moze warto °utrwalic efekt° lampami? Dodam, ze moja dermatolog to jest mloda mila dermatolog z prawdziwego zdarzenia, ktora zrobila wywiad przed przepisaniem kuracji i wszystko wygladalo 100% profesjonalnie. Moze wiec warto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
tak to jest ze niby te same sklady specyfikow na tradzik a kazdemu pomaga co innego, ciesze sie ze po tak dlugim okresie leczenie masz spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się naświetlałam lampą bioptron i super był efekt, dobtrze ze ni przypommniałaś, to poproszę narzeczonego, żeby odkopał lampkę i ponaświetlał mnie trochę. więc jakieś propomienie na pewno działają na skórę więc warto próbować. ja jestem osobą, która jest zdolna do wypróbowania wszystkiego, byle by tylko pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONY
Tez probowalam bioptronu ale u mnie nic nie zmienil. Solarium mi zawsze pomagalo, jak i naturalne sloneczko (naprawde, ale na krotko). Nikt nie mial tych lamp UVB i LED?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mibioptron pomogł , ale to wymagało duuzo czasu i poświęcenia. zawsze naświetlałam czystą buzię dwarazy dziennie po 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chodzilem na lampy, ale to na samym poczatku mojej kuracji i to tylko 2 tyg. poprawa byla tylko sek w tym ze nie wiem czy od lampy, duacu czy tetrysalu. Chyba wszystko sie na to złożylo. Aknenormin to zadne swinstwo, puki co bardzo dobrze sie spisuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
roaccutane to rowniez nie swinstwo :P wkoncu to pochodna witaminka A.. jak sie dobrze przyjmuje to organizm nie odczuwa skutkow ubocznych ale efekty :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
co tak cicho jestescie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie lekito swiństwa, chyba się ze mną zgodzicie :P u mnie całkiem nieźle, kończę też drugie opakowanie tabsów i muszę je bardzo pochwalić, nie przytyłam ani KG, schudłam 4 ale to też zasługa pracy, w której cały czas jestem w ruchu. Twarz raczej nieźle, nie wyskakuje dużo nowych niespodzianek, tylko pojedyncze pryszczole. chciałam iść do kosmetyczki w końcu, ale znowu mnie choroba przyłapała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drgthrtrhrtrt
mam pyt. czy smarujac sie duac'iem moge chodzic na solarium? nie wyskocza mi zadne plamy ? oprócz tego uzywam jeszcze davercin rano i tabletki : salfazin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONY
drgthrtrhrtrt - przeczytaj uwaznie ulotke Duac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole jak majac tradzik mozna chodzic na solarium to tylko pogorsdzy Twoj stan skory, moze pryszcze przez jakis czas bedzie widac tam mniej ale potem wrocic to z 2 razy wieksza sila. Pozatym duac stosuje sie tylko na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20dziestolatka
MONY ja chodze na laser swiatlem czerwony, refundowane jest nim tylko 10 zabiegow, ale warto naparwde wierz mi. Ja jestem po 12 zabiegach tym laserem i nie mam juz zadnych malutkich blizn, wieksze sie splycily. Ja jeszcze bede miala oko18 zabiegow bo ja akurat mam mozliwos po znajomosci, Chce do konca wyleczyc przebarwienia i wyrownac cala skore. Jak naarzie jestem bardzo zadowolona, a wygladalam strasznie.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×