Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

granatowe sztruksy i zielona marynarka?? ee lepej jeansy, biała koszulka i marynarka i te buty zielonkawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
witamine b2 chyba bralam. jak pije mleko to tylko z 2% tluszczu zawsze bo ono zawiera najwiecej witaminy b2. zaluzt to w czym Ci ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Białych podkoszulek brak, zawsze wolalem ciemniejsze kolory. Ale co do jeansów zielona marynarke? Ma ktoras skypa by mi doradzila w czym mi lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Zebym ja mial jeszze pojecie w czym mi ladnie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no lustro chyba masz. to moze popros siostre zeby Ci doradzila w czym lepiej wygladasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sypa :) z inne marynarki i spodnie? masz jakąkolwiek bluzke koszulową ? albo taka bluzke z długim rękawem ale nie bluzowata tylko taka cieńsza? i jakie masz kolory spodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam,ze tylko kobiety tak sie przejmuja tym co na siebie wlozyc przed randka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Sam jestem w domu, zadnej takiej koszulki z dlugim rekawem nie mam. Spodnie - jeansy, sztruksy granatowe i takie szare, no i jeszcze takie szmaciaki brozowe. A podkoszulek to mam od zajebania :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
mi sie zawsze podoba jak chlopak ma adidaski, fajne proste jeansy i do tego bluze. najlepiej granatowa. a jak nie to moze miec koszule jakas fajna. teraz duzo osob nosi bluzki w paski. tez w polaczeniu z jeansami ladnie to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jak chlopak ma adidaski, fajne proste jeansy i do tego bluze\" wszystko zalzy jakie adidaski, jakie jeansy i jaka bluza :) moze wygladac i bardzo dobrze i bardzo zle...ten sam zestaw, przynajmniej taki sam w opisie slownym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paski sa ochydne, wygląda się w nich jak kazdy gej chodzacy teraz tak po ulicy!! nie można ubierac tego co nosza wszyscy bo to oznaka braki charakteru !! nienawidze pasków! mój chłopak na szczescie tez, bo chyba bym go udusiła, na widok tych chodzących pszczólek dosteje drgawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
o quleczka bys sie zdziwiela. ja mam takiego kolege ktory przed wyjsciem zbiera sie grubo ponad godzine. zawsze przymieza 10 ubran i zastanawia sie co zalozyc.. w sumie fajnie jak chlopaki o siebie dbaja ale bez przesady. moj brat nie ma problemu. moze dlatego ze on ma wiekszosc fajnych ubran. inwestuje zawsze w firmowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
NO ja wlasnie teraz siedze w jeansach i bluzce polo w zolto czarne paski i wygladam dobrze, ale na dworze jest 18 stopni wrrr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Kurcze kupilem pierwszy raz taka polówke a Ty BRAVIA juz mnie pocieszasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
bravia nie zgadzam sie. ostatnio widzialam kolesia w koszulce w paski i mial tak fajnie kolorki polaczone. granatowy z jakims takim szaro-zielonym. jak on slicznie wygladal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
blondyn dobrze jest. zolty z czarnym pasuje. na pewno swietnie wygladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie fajnie jak facet dba o siebie ale bez przesady ;) jak by siedzial dluzej w lazience niz ja...to bym zaczela sie zastanawiac ;) co nie znaczy,ze nie lubie fajnie ubranych facetow...ale grunt to naturalnosc, a nie takie przestylizowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No to widze ze jestem w *****...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowie, ze same w sobie paski sa brzydkie, ale noszenie ich wtedy gdy wszyscy faceci je mają to... troche zalosne, uważam ze poddawanie się modzie jest okropnym brakiem własnego pomysłu na zycie. ghdzie sie nie odwróce tak facet w paskach...łeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no to prawda ze lipnie jak wszyscy chodza w tym samym ale paki sa ladne i w tej koszulce blondyn idz smialo. moj brat mowi na kolesi w paski ze to pedaly wstydzace sie swojej orientacji... ale on jest nienormalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) ja tez mowie o nich pszczółki :) wybacz blondyn, ale szczerośc jest u mnie zawsze na pierwszym miejscu i jedni mnie za to cenia a inni nienawidzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie !, sory ale pszczółka nie jest dla Ciebie za dobra bo masz jasne włosy a zółty z jasnymi włosami nie komponuje się za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no rzeczywiscie 1 Ci bardziej pasuje. ale koszulka jest ladna na drugiej focie. mi se przynajmniej podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Dobra dzieki, polówka leci do szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla bruneta ładna, dla blondyna pasują kolory czarny z czerwonym. a jak lubisz takie ciemniejsze klimaty to moge Ci polecić coś co mój chłopak raz na jakis czas nosi a jest wlasnie blondynem jak TY. ma taka czarną bluzkę i od dołu takie czerwone płomienie około 15 cm tylko, bo co za dużo to niezdrowo i tylko z jednej strony. sam sobie je zrobił na zwykłym przylegającym podkoszulku, strasznie mnie w nim kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Lol, dzieki ale ja sie zdam na sklepy bo cos reki do ciuchów nie mam :) A na polówke to mnie siostra namówila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
A tak w ogole to przystojniak ze mnie co ? :D:D:D Hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×