Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

sorki ze tak pozno: donniedarko ja nie mowie ze mam tradzik!! mowie ze prolbmwy ze skora, czasem dosc intentywnie pojawiajace sie wykwity ale to tak cyklicznie. nie wydawalo mi sie nigdy ze jest tragicznie. i naprawde nie zazdroszcze nikomu zadnych problemow ze skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
kurde nigdy nie skonczymy tego tematu xD no nogach :) bo tam tez jest najwiecej gruczolow lojowych.. mowie o gornych czesciach nog ;p tyle ze tam szybko schodza bardzo.. i niezostaja blizny i nic.. tak jak np u mnie w niektorych miejsach twarzy schodzi wszystko szybko i ladnie a gdzsie indziej sie jebie.,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
sluchajcie ktos tu wspominal o kremach na pzrebarwienia... skinoren? czy jakis inny...ktory najlepszy powiedzcie mi prosze :P musze kupic bo no-scar jest swietny ...na blizny jak reka odjal ale na przebarwienia wogule :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Juhu .... zgłaszam się z moja historyjką. Trądzik mam od 12 roku żcyia, teraz mam 25 lat ;p BYło Unidox, Dalacin przez moment, Diane 35, po dianie buzia była rewelacyjna i przez 3 lata nie pamiętałam co to trądzik. Odstwaiłam i powolutku stan skóry się pogorszył, narazie tragedii nie ma, ale od kilku tygodni zauważam pogorszenie, a to mnie dziwi bo jestem na unidoxie znów od stycznia. Ech... nie mam sił, nie sądziłam, że to do mnie ejscze kiedyś wróci, a uwierzcie mi, moja buzia była naprawde koszmarem, to nawet nie były pryszcze tylko wielkie guzy sine.... dziwne to i wiele stresu łez kosztuje, a tak było pieknie, wierzyć mi się nie chce, znów tracę swoją pewnośc siebeie, któ a tak pieknie się odbudowała po pierwszym ataku trądziku. Duac mam stosuję, zasuszone miejsce, ale na tegoio guza co mem teraz, to nie wiem, czy to wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Aha, skinoren używam już bardzo długo, jest naprawde rewelacyjny, moje przebarwienia znikły zupełnie, mam białą twarz, potrafi odbarwić naprawdę, nie od razu, ale spokojnie, miesiąc dwa. natomiast spłycanie blizn na bank jakies jest, ale nie jest nie wiadomo jakie :) Fajnie matuje, rozjaśnia, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
SandraCa ale czy to znaczy ze bede bialy? czy poprostu wybieli pzrebarwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Hahahha nie no, wróci Ci do stany wyjściowego, nauralny kolor Twojej skóry :) taki będzie po odpowiednim i regularnym stosowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skinoren czy ance-derm moga byc na przebarwienia...ale mam wrazenie, ze one bardziej dzialaja na te nowe przebarwienia, na stare to chyba nie ma innej metody jak jakies zluszczanie w salonie dermatologiczny lub ewentualnieu kosmetyczki jak przebarwienia nie za duze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy sie raczej nie zrobisz... choc na acne-dermie jest informacja, ze osoby o ciemnej karnacji moga miec jasniejsza skore w miejscach gdzie go stosuja czytalam, ze pare osob mialo ten problem :) mi ciezko powiedziec, ja jestem z tych raczej zawsze bialych :p ale nie zauwazylam bym zrobila sie bielsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
SandraCa usunelo Ci wszystkie przebarwienia te stare tez? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SandraCa, wiem ze to marne pocieszenie ale wiekszosci kobiet tradzik wraca po odstawieniu Diane... no a tego nie mozna brac bez konca, ty i tak bardzo dlugo juz bralas :o rzadko sie rok przekracza na diane bo to nie jest lek obojetny dla organizmu jednak mi niestety tez gdy ostawilam tabletki wrocilo... z obawy przed tym bralam je o ponad pol roku dluzej niz powinnam ale w koncu kiedys trzeba bylo odstawic :p teraz na szczescie juz jest nieco lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
No właśnie!!! Mi dermartolog przedłużył do dwóch lat, a ja sama ze strachu jadłam ejscze rok, potem zeszłam na cilest a potem na yasmin, dlatego praktycznie nic drastycznego się nie stało po odstawieniu. Jedynie na brodzie miałam małe problemy..... niestety mam drugą horobę - endometriozę i musiałam znów brać antykoncepty i to już znowu spowodowało małe dysfunkcje skóry, znowu na brodzie....... poszłam wobec tego do lekarza w styczniu i ta dałą mi Unidox... a tu nagle 7 marca, na buzi wyskoczy ł mi guz taki jak kiedyś, nie ma to raczej związku z odstaweiniem, bo ejstem już czysta ponad 7 miesięcy od hormonów, to raczej stres.... jutro idę do lekarza znów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Dan1 pocieszę Cię mi usunęło wszystkie przebarwienia, a miałam straszne, miałam purpurowe poliki, nawet sine czasem, i nie ma już śladu. Tylko latem dbaj o filtr na twarzy wysoki, unikaj w ogóle slłońca raczej....ale to pewenie wiesz. Ja jestem bardzo zadowlona ze Skinorenu, jeden z lepszych leków jakie stosowałam. Oczywiście zanim rozjaśniło musiało miną ć sporo czasu, ale za to teraz wcale nie używam żadnych pudrów, no chyba, że na nowe wypryski. Moge dać zdjęcie, ale nie wiem jak to się robi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
SandraCa dzieki za pocieszenie.. tylko mysle na jakie efekty moge liczyc przy stosowaniu 2 miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
dodam ze nie mam mocnych przebarwien i bardzo duzo ale zawsze sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Na bank sobie poradzi, tylko wiesz ja stosuję bardzo regularnie rano i wieczirem a nawet w ciągu dnia aplikuje jajak mi zalezy bardzo :) Czas będzie ejscze spory, na pewno od razu nie zniknie, ja zauwazyłam poprawe po pół roku, ale etraz już szybciej się zdaraza, a jak długo już sosujesz Dan91??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
nie zaczalem nawet :D heh no-scar stosuje ale to tylko na blizny swietnie pomaga.. no nic zaczne tym skinorenem od srody.. mam nadzieje ze za 2 miesiace wiekszosci nie bedzie..? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
jesli jest tak dobry jak mowia wszyscy to za 2 miechy na bank musi 80% zejsc.. :) mam taka nadzieje ale zobaczymy.. zaczynam od srody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie byla taka pewna... u mnie po 3 tygodniach specjalnie zmian nie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
eh :P pol roku tego smarowac nie bede napewno :P no zobaczymy co mi szkodzi sprobowac.. :( mam nadzieje chociaz.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
bo to dopiero tzry tygodnie... mówie wam, tzreba cierpliwości. ja jestem blada :) a byłam purpurowa, przy zmianach u Dana to może zadziałąć, a czemu dajesz sobie tylko dwa miesiące>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ustalilem sobie peewne wymagania dla siebie :P moge smarowac 3 gora 4 miesiace ale za 2 miesiace musi byc zajebiscie :P .. staram sie tez do tego tak podchodzic zeby moze jakas sila podswiadomosci i kontroli wlasnego ciala przez umysl sie tego pozbyc :P .. no duzo tego nie ma wlasnie.. przy swietle dziennym widac troche bardziej ale np jak patrzalem przed chwila w lusterku to praktycznie piekna buzia.. kazde swiatlo inaczej rzutuje no nie.. mam nadzieje ze te 2 miesiace dadza rade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ze trzeba i nie mowie, ze oczekiwalam efektow po 3 tygodniach...ja mam cierpliwosc :) tylko tyle, ze chcialam pokazac, ze skoro po 25 dniach dokladnie nie ma efektu...to jednak jest calkiem mozliwe, ze po 2 miesiacach nie zniknie wcale 80% :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
quleczka ale wiesz.. kazda skora reaguje inaczej a zreszta nie wiemy jak wygladaja Twoje problemy z przebarwieniami..? :P zreszta przy roaccutane wszystkie kremy i mazidla dzialaja lepiej bo bardziej przenikaja przez skore.. 2 miesiace daje sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dan, mozesz sobie dawac :) powiem tak...moje przebarwienia byli i sa inneg otypu niz twoje, sa mniej widoczne, wieksze ale maja mniej wyrazne granice...nie odcinaja sie bardzo od skory na szczescie...da sie je make-upem zakryc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mhm no zobaczymy .. mam nadzieje ze dam rade.. ze krem da rade ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan, jeszcze jedno...wez pod uwage, ze skinoren jest w dwoch wersjach... w zelu i w kremie :) roznia sie nie tylko baza ale i stezeniem kwasu azelainowego :) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
wiem wiem :) zel intensywniejszy.. tylko nie wiem bo zel wysusza :P zapytam sie mojej dr eris :D tzn pani dermatolog Ilskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×