Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

iść po postinor czy dałybyście sobie spokój?

Polecane posty

Dziś po prostu przegięłam... Pozwoliłam swojemu chłopakowi wejść we mnie bez zabezpieczenia. Nie wiem czy mogę w ogóle pisać sformułowanie\"wejść we mnie\" bo jestem dziewicą i w zasadzie on tylko próbował,po czym stwierdził że wydaje mu się że nie powinniśmy tego robić dzisiaj.Miał rację.Nie chciałabym żeby nasz pierwszy raz tak wyglądał. Jestem jeden dzień po okresie,chociaż nie wiem jak u mnie przebiega cykl,ponieważ jest on na tyle nieregularny,że ostatnio okres spóźnił mi się ponad dwa tygodnie ... Nie wiem czy iść po postinor.Jak zrobiłybyście na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokojjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ... W każdym razie nie było żadnego bólu ani krwi.Po prostu nie zauważyłam niczego takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaa
nie było penetracji nie możliwa jest ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marycha,podobno nawet podczas pettingu może dojść do zapłodnienia,bo niechcący można wprowadzić do pochwy spermę lub wydzielinę w której znajdują się plemniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaa
dermentia...> powiem Ci że nie wierze w ciąże po pettingu. ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeYbe
jesli nie spuscila sie przy wejsciu ani nie wprowadzil spermy na palcach do srodka to nie idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata**
dementia - po co ci postinor??? dzień po okresie???? wszystko będzie ok,tyko nie stresuj się,bo wtedy okres się opóźni!!! i będzie się bał ciąży= błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata**
dementia,wbrew pozorom w ciążę nie tak łatwo zajść! tak naprawdę w ciążę zajść można tylko przez 10-24 godziny w czasie cylku,czyli w kiedy jajeczko żyje! to gadanie,że nawet są przypadki,gdy się zachodzi w czasie okresu,to owszem są ale to są naprawdę sz\czególne przypadki,gdy kobieta ma całkowicie rozregulowane hormony w organizmie,bardzo ciężką chorobę za sobą itp. nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata,dzieki. Z tym że ja mam bardzo nieregularny okres.Sama już nie wiem jak to jest z moim cyklem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata**
masz nieregularny,bo jesteś bardzo młoda. ja mam 25 lat, jako antykoncepcję obecnie stosuję prezerwatywy (wcześniej pigułki kilka lat,teraz oczyszczam organizm bo wiosną zaczynamy robić dziecko ) :-D i od kiedy jestem "naturalna", mam właściwie regularne cykle, co 27-28 dni. a tu nagle wyskoczył mi cykl 32 dniowy. tak więc cykle się normują później. nie martw sie,bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym że czasami jest to u mnie bardzo duże spóźnienie,np.kilka miesięcy temu byłam w sytuacji kiedy okres spóźnił mi się o miesiąc.A teraz sie bardzo boję,wiem że zaraz po okresie jest bardzo małe prawdopodobieństwo,ale może lepiwj żebym kupiła ten postinor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata**
nie kupuj!! to duży wydatek,a ty,taka młoda, rozregulujesz sobie hormony w organizmie!! i potem będziesz miała "wesoło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata**
to normalne,że się boisz. muszę znikać, nie martw sie będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma zadnego sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyzzzz
nie wiem jak bym zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaretka_aa
dzien po okresie to dni niepdlodne jesli nie skonczyl wTobie nie masz sie czego obawaić.. poza tym postinor to strasznie świnstwo nie pakuj sie w to dziewczyno! dobrze radze.. bo samej mi sie teraz spoznia okres 3 tyg po tym świnstwie i nei wiem co mam mysleć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×