Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

no.śledzie zrobione,a wino poczeka.dzieci spać trzeba najpierw położyć.piszę do was a tu kołyszę szkraba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy mam pełne łez, bo mąż trze chrzan, ale wpisuję się na jubileuszową stronkę. Gołąbki, pierogi i uszka zrobione, a tyle przed nami....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja dzisiaj ubrałam choinke,nawet :) I zaczełam robic sałatke :) Przed tymi swietami to ja z 5 kilo schudne nie mam czasu jesc tylko ciagle sprzatanko jakies:) Byłam dzisiaj na zakupach i nie wiem co kupic mojemu mezczyznie :):):) ehh...:( Aaaa sobie kupiłam spodniczke z JEANSU KRÓCIUTKA...I CAAAŁE DWA ROZMIARY mniejsza od tego co kupowałam...:) ZYCIE JEST PIEKNE a jak schudne te 7 kilo to chyba wszystki zaraze usmiechem i bedzie POKOJ NA ZIEMI:) buzki dla was:) a i mam pytanko poleciłybyscie jakas sałatke na wigilie bo musze zrobic...:) taka bez miaska:) macie moze cos??? PLOSSSSE:)taka dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.... witajcie.... poczytałam wieczorne posty no i jestem pełna podziwu, ale z Was gospochy.... ale to super... bo to tylko świadczy o tym że tradycje są nam bliskie... nam to przekzali nasi rodzicie ... no teraz na nas padło... przekazać dalej...... fajne... życzę Wam aby wszystko się udało, ja teraz pracuję,,, ciężko???? ale poźnie wpadnę tutaj!!!!! Zyczę miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naskrobałyscie juchuuuuu hihihih dziewczynki a u mnie waga stoi ale ciesze sie chociaz pilnuje swój zoładeczek poza tym jak ja sie kiedys odchudzałam to meridia kosztowała 300 zł polecam ten lek na duza otyłosc naprawde hamuje łaknienie oczywiscie sa skutki uboczne czyli doły opczucie osamotnienia płaczliwosc ale jak sie robi szczuplejszym to radosc wraca super nie wiedziałam ze to tak staniało jest leprzed od adipexu bez porównania i dostepne w naszym kraju bo jak słysze te komentarze ze top śmiertelny lek to szlak mnie trafia bo jak to mozliwe ze w czechach nie jest smiertelny? głupota ...i njacvzesciej wypowiadaja sie ludzie którym to nie pomogło ufff rozpisałam sie hihi zasówam na poczte dzien swistaka rozpoczety praca do soboty non stop bo mój zmniennik sie uczy hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam się pochwalić a cha.. stanęłam na wagę-pomierzyłam się i co? od 10.12.: biust ze 121-na120 pas ze 116-na 114 biodra ze 120-na 120 udo z69-na 67 waga ze 102-na 97!hura!!!(-5kg!w9dni)-a jednak można. dzisiaj wzięłam pierwszą meridię-ale te 5kg. straty zawdzięczam sobie-no i oczywiście wam-podtrzymywaczki dusz! niektórzy mówią,że się teraz odchudzamy i niema sensu się w święta głodzić ale ja w tej chwili ścisnęłam żoładek tak,że duużego jabółka nie jestem w stanie zjeść na raz. a wogóle jak ktoś po takiej diecie jak ja pozwoliłby sobie na świąteczną wyżerkę to mogłoby się to skończyć conajmniej zatruciem lub nawet szpitalem. jody-jo. Ja też nabieram innych nawyków. Wczoraj złapałam się na tym,że zaczęłam kontrolować męża i synka. mimo tego,że nie mają nawet nadwagi.syn o 22 chciał jeść-nie dostał-dałam my 2 suszone morele,a gdy zobaczyłam o23,że mąż ,,próbuje,,śledziki,które robiłam,zaczęłam go ,,ochrzaniać,,,żeby spojrzał na zegarek..zaczął się ze mnie śmiać,że nie długo po 20-stej będę zakładać łańcuch i kłudkę na lodówkę. Myślę,że nie. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no !!!!! hejka !!!!! co jest grane laski???? gdzie się poziewacie?????+ duszko tylko my tu dwie ostatnio przebywamy???? a gdzie reszta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie niewiem co się dzieje z naszymi odchudzaczkami.ja się mocowałam z kompem.synek mi dolazł i narozrabiał.Już ok. przechlapał sobie.dziś komputera nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,tylko,że ten informatyk gdzieś miesiąc temupokasował ważne rzeczy.już te ważniejsze sąś zabezpieczone a informaty ma swoje konto a nasze są chronione hasłem.tymk razem to wszedł w bios i coś poprzestawiał a mama niestety sama miała problem,żeby wszystko naprawić.normalnie wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!!! Ostatnio tu nie zaglądałam bo mam urwanie gloowy, pracy dużo, po pracy ciagle w biegu a jak juz wpadne do domu to jestem tak padnieta że kłade sie spać. Dziś jestem po siłowni, saunie i już umieram. Klade sie poleniuchowac, tylko umyje naczynia, bo zasne na stojaco. Buziaki dla Was Wszytkich, trzymam kciuki za Wasze chudnięcie. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!!! Ostatnio tu nie zaglądałam bo mam urwanie gloowy, pracy dużo, po pracy ciagle w biegu a jak juz wpadne do domu to jestem tak padnieta że kłade sie spać. Dziś jestem po siłowni, saunie i już umieram. Klade sie poleniuchowac, tylko umyje naczynia, bo zasne na stojaco. Buziaki dla Was Wszytkich, trzymam kciuki za Wasze chudnięcie. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka śledziowa: Śledzie matjasy w oleju- tacka-pociąć w kawałki Ziemniaki ugotowane- pociąć w kostkę jabłko-w kosteczkę cebula-w kosteczkę cebulę i jabłko ciut posolići dodać łyżkę oleju ( na 1 h ) - wszystko połączyć , dodać łyżkę majonezu,śmietany.popieprzyć do smaku. Sałatka z tuńczykiem kukurydza z puszki tuńczyk w sosie własnym ananas z puszki w kawałki - połączyć ,śmietana+łyżka majonezu do smaku.sól , pieprz Zamiast śmietany może być jogurt Pozdrawiam Naszata🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naszata też zrobię sałatkę śledziową, i sałatkę z owocami morza, a śledzia korzenngo z przyprawą piernikową i rodzynkami, ach i jeszcze jednen specjał moich rodziców, to śledzie w cieście drożdżowym. to jest jeden ze smakołyków mojej rodziny, polecam przepis prosty: sledzie wymoczone, osuszone, robimy ciasto drożdżowe średniej gęstości, kroję płaty na kawałki, smażę takie racuchy ze śledziem, fajna rzecz, bedę robiła rybę w maśle wanilliowym wg reeptury Pascala, ale to w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Torby spakowane!! Gotowi do drogi!!! :-D Zajze jutro rano bo dzis juz mie sie oczy same zamykaja.. Dobranoc!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane Panie.... juhuuuu dzisiaj mój chłopak wyrusza w drogę ze swoimi znajomymi autem do Polski!!!:D juz jutro sie z nim zobacze!!! mogłabym teraz przenosic góry... normalnie jestem szczęśliwa, ze az goraczki dostałam:) Dodzia też do domu jedzie!!! uh uh... nie wiem czy jakoś uda mi sie tu zajrzeć, bo wiecie...każdy wolny czas i chwile chce spędzić ze swoim ukochanym ale postaram sie was poczytać i chociaż pisemnie przywitać każdego dnia... a tak poza tym (bo moge nie mieć okazji) to życzę wszystkim paniom *****WESOłYCH śWIąT, DUZO PREZENTóW, MIłEJ, śWIATECZNEJ I RODZINNEJ ATMOSFERY, ODPOCZYNKU...I WIELE DOBREGO**** POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... witam.... laski... święta tuż tuż.... Eulalio dzięki za kartkę....... pozdrawiam Was cieplutko!!!!! gotowanie???? przysmaki??? gotowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! To juz dzisiaj!!!! Za oknem mgla i zimno. Ale co mi tam, przeciez jutro wieczorem bede juz w domu!!!! :-D Dluga droga przed nami. Ale z kazda godzina blizej celu... Trzeba wyjechac daleko zeby docenic jak mile sa powroty.. :-) Ide pod prysznic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moge juz nie miec mozliwosci zajzenia tu przed Swietami dlatego juz dzis chce Wam zlozyc zyczenia- ** Radosnych Swiat, bez liczenia kalorii, cieszcie sie spotkaniami z rodzina, przyjaciólmi, smiejcie sie, weselcie sie :-D *** I bawcie sie szampansko w Sylwestra!! Przywitajcie Nowy Rok z usmiechem i wiara, ze w ciagu 365 nadchodzacych dni uda sie nam wszystkim spelnic marzenia.. 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Do Nowego Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalia yohymm wesołych świat dla WAS JEJU TAK MILUTKO MAGICZNIE Z OKAZJI ZBLIZAJACYCH SIE TYCH CUDOWNYCH ŚWIAT duszkasek -gratulacje utraty wagi bardzo sie ciesze naszata dzieki za przepisiki wiola w koncu co u ciebie? caluje cała reszte was cudownych istotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki!!!! no właśnie odgruzowałam trochę mieszkanie po woli wpadam na orbitę świąteczną... popracowałam, popracowałam, teraz tutaj wpadłam na chwilkę, bo robota czeka..... a muszę wykorzystać fakt, że jestem sama i nikt się nie snuje.....menu mam zaplanowane.... tylko!!!! dam radę!!! pozdrawiam Was cieplutko już prawie świątecznie...... tylko te porządki... po jakiego grzyba nagromadziłam tyle niepotrzebnych rzeczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. ja ganiam za prezentami, choc jak co roku obiecywalam sobie kupic w listopadzie. niestety w listopadzie wydalam wszytko na studenckie imprezki i tak jakos wyszlo. perełka - sałatka moja ulubiona to taka: kukurydza, pomidor, ogorek kiszony, feta, cebulka, papryka, olej + przyprawy. bez soli bo feta jest slona. druga opcja to to samo, tyle, ze zamiast fety jajka na twardo a zamiast oleju majonez light. trzecia salatka to: ananas, kukurydza, seler tarkowany (do kupienia w sloikach w zalewie) plus majonez. boskie. czwarta, moja ulubiona: jajka i paluszki krabowe i majonez. dosc kaloryczna ale przepyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam wszytskim fajnie tu u was jest :) rowniez sie odchudzam :) planuje schudnac jeszcze ok 8 kg :) ale ciezko bo waga ani drgnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooo wstawac hihihi a mi mamuska całe swieta robi prezenty juz kupiłam i chyba najwazniejsze pokupowałam wszystko co dzieciaczki pisały w listach do swietego mikołaja hihi o kosc musze psu kupic hihih mnie czeka tylko pastowanie podłóg a jest tego troche lady_in_red21 -dziekuje za przepisy na sałateczki na pewno zrobie a te paluszki krabowe sorki ale nigdy nie robiłam to sie kupuje mrozone prawda/.? i co smazy sie? buahhaha nie mam pojecia :P a i chciałam powiedizec ze jak dusszek nasz topikowy ja tez zaczełam gonic rodzinke od póznego jedzenia mysle ze podstawa to zmienic nawyki zywieniowe ale ładna piosenka leci vox -magdalena hihi lubie takie stare piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM.Niewiem jak często dzisiaj was poodwiedzam ale na pewno będę wpadać.Ja wczoraj do 2 w nocy przy garnkach.Oh..Perełko -zazdroszczę ci,że nie musisz nic robić.Ja z mężem wczoraj rozmawialiśmy o podłogach,że pewnie czeka mnie to w sobotę-on mówi,że ma inne rozwiązanie.mamy raczkującego bobasa,więc mówi,że naszyjemy mu froterkę na brzuch i zrobi to za nas...Ach ci faceci... wczoraj robiłam udka duszone-uwaga!-w buraczkach-pachnie ładnie,a jak smakuje powie mąż jak wróci z pracy-bo wczoraj w nocy mu nie dałam spróbować. Pozdrawiam was wszystkie-czy może wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×