Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

cze laski... odchudzaczki????? jak w nowym roku???? widzę że nie tylko ja pobalowałam sobie, nie tylko?? to i dobrze zaczynamy znowu odchudzanie, ja od poziomu 0 start... cel....??????? ale zdecydowałam się iść z moją otyłością do lekarza, tylko do tej pory nic nie znalazłam w mojej okolicy, ale szukam dalej???? ja tez odstawiłam M z powodu zabawy sylwestrowej... hehehehehe, mnie wiecej oj ponad 2kg, ale do tego jeszcze mam okres..... ale koniec użalania się i zbieramy się w karby!!!! chyba dziewczyny co o tym sądzicie??? Karola koniec z folgowaniem,,,, finish,,,,zabieramy się dalej za odchudzanie!!!! duszko dostałam fotki, super masz dzieciaki... a maluch taki lucky man... uśmiech od ucha do ucha aż miło popatrzeć, taki mały szczęśliwuch!!!!! Luli laj zaglądaj do nas czasami i pisz co u małego Antka, i ogólnie co u WAS?????? Naszata jak udał się bal?? Perełko a co u Ciebie????? Boże jakie WY młode laski.... jesteście, ja mam w tym roku 20 lecie 14 lutego.....heheheheheehhe to ja weteranka jestem???? nie???? Eulalio... już wróciłaś na wyspy?? jak udał się pobyt w Polsce??? jakie wrażenia???? pisz kochana pisz, bo martwiłyśmy się o Twój przyjazd do Polski bo były jakieś problemy???? no czekamy pokaż się!!!!! Woilcia już ochłonełaś trochę???? zaręczynowy pierścionek masz... a jakieś konkretne terminy???? a jak udał się pobyt w Sopocie??? pisać... laski... pisać..... pozdrawiam WAs cieplutko!!!!! bo ostatnio to jakoś jesiennie się porobiło!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie laseczki. Dodziu-już się stęskniłam.A ten malutki to tylko tak niewinnie wygląda z tym swoim uśmiechem-a przez kilka dni to wogóle prawie nie spaliśmy!-ale takie uroki macierzyństwa.Nie jesteś weteranką!-wcale dobrze się trzymasz-naprawdę...ja wczoraj wieczorem stanęłam na wagę(też jestem przed ok...)ale mimo tego ważę 92kg.!!! 10.12-102kg. 2.01.2007r.-92kg.! laski! to 10kilosów mniej! super,od razu lżej.-i psychicznie i fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszko gratulacje!!!!!!! wielkie!!!!!1 to już krok milowy w twoim odchudzaniu!!!! super super!!!!! a maluszek jest świetny, nie dość że bardziej z dzieci lubię chłopaków, to takie radosne dziecko to same szczęście!!!! dla wszystkich, dla rodziców, dziadków... potem dla wszystkich, a osobom wesołym łatwiej żyć, znaleźć się później w dorosłym życiu, ja to wiem bo taka jestem.... a mój partner to druga strona i czasami jest mu trudniej????? no ale nikt nie jest ideałem!! jeszcze raz gratulacje....hehehehehe nie chciało mi się iść do pracy, siedzę w chacie sobie sama... jak dobrze!!!!! zastanawiam się nad jutrzejszym dniem?? kiedyś trzeba zawodowo rozpocząć ten 2007 rok, ale ja jeszcze nie czuję takiej wewnętrznej potrzeby??????? papapaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej laseczki. ja zwazylam sie pierwszego stycznia po zabawie sylwestrowej i jest jest jest ! 65 ! jeszcze tylko 7-8 i bedzie dobrze; ale nawet teraz tez jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja narazie nie waze sie chociaz wiem ze przytylam :(( no ale trudno za bledy sie placi na wage wejde jak mi ja przysla oj mam nadzieje ze dlugo ja beda wysylac :))))) dzis dietkuje wrocilam do moje 1200 kalorii oj jak mi sie tesknilo za wami nawet nie myslalam ze az tak sie przyzwyczailam do wac 😘 ide robic obiadek a pozniej na spacerek musze isc kupic witaminki moim ptaszkoa bo sa obrazone na mnie :) buziole dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki.jestem też na forum o Aipex-tam jest jedna z nas-ona potrzebuje pomocy.(zobaczcie link)-jak któraś może to dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jestem już tu....hehehehehe, stało się jutro muszę iść do pacy... taki los...... byłam u fryzjera na podcięciu włosów tylko!!!! posperowałam po mieście i chyba mam doła.....???????? nie chce mi się strasznie pracować!!!!!!!!!!! Karola ja też się nie waże aby już kompletnie się nie załamać cze do jutra pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie dziewczyny przyszły swieta i z moich 9 kilogramow które schudlam przed nimi znowu przybyło mi 5 wyrzucam jutro wage i przestaje jesc załamac sie idzie tymi swietami ale coz sie dziwic jak zarłam jak opetana ...od jutra mam nowy cel BEDE SZCZUPLA .....i zaczne chodzic w mojej upragnionej mini ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...witam... co słychać ciekawego??? fajnie że dziś czwartek!!!! czekam na Wasze wpisy.. pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.Jakiś dziwny ten dzień,pada deszcz,głowa boli,sprzątać się nie chce. pozdrawiam.lecę buszować po allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w końcu net!!!! :D :D :D :D Musze tak szybciutko napisać co i jak u mnie bo Antuś chory i strasznieeee marudny. :O Byłam wczoraj u dietetyczki. Zapisałam się i od dziś jestem na diecie od niej. W każdą środę mam obowiązkowe ważenia, mierzenia i nowy jadłospis na nastepny tydzień. Generalnie układana przez nią dieta nie jest jakaś rewelacyjna i przypomina mi gotowe jadłospisy Montiego ściągane z netu... no ale dobre jest to, że ma się bat nad głową bo nie można sobie pofolgować nawet małą czekoladka bo odrazu wychodzi na wadze... Jeśli to mi nie pomoże to już chyba nie uda mi się schudnąć. Mam taką cichą nadzieję, że do lata 2007 osiągnąć moje wymarzone 60-58 kg. Byłoby bosko.... Szykuje mi się impreza na 01.02 z masą ciast i wielkim tortem... I muszę być twarda!!! :O No i nie wiem co kupić małemu solenizantowi. Cały pokój zawalony jest zabawkami i przypomina już graciarnię... moze jakiąś bajke na DVD... Nie wiem. :( Ściskam Was ciepło. Odezwę się wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam duszko u mnie też pada .... mam prośbę jak biegasz po allegro to poszukaj mi jakiegoś balsamu do ciała, takiego pod folię może być cynamonowy , algi morskie,,, popatz,,, coś dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. Ja wczoraj sobie zamówiłam krem aktywnie wyszczuplający antycellulit,,FAMONA,,-150ml za 13.75+koszt wysyłki(przy wpłacie na konto to 6zł.(wzięłam aż 4 tubki-to jedna przesyłka.-już się koleżanka upomniała o odstąpienie... krem zawiera: L-karnitynę,kofeinę,bluszcz i coś tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzą teściowie na obiad. Robię barszcz z uszkami i kotlety schabowe z pieczonymi ziemniaczami. A na deser rogaliki drożdzowe z marmoladą... :( A ja mam w jadłospise soczewice z cebulą i pieczarkami. :O Ale mi smutno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki, Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku:) Ja po tym powrocie jakaś struta chodze, bo mam urlop i sie nudze, jakbym mogla to bym zostala do końca tygodnia. Pobyt sie udal, bylismy sami, był spokój i człowiek robił co chciał i kiedy chciał:) Narazie planów weselnych nie mamy ponieważ planujemy wyjazd do pracy za granice(niestety, a może i stety) tym samym planujemy że dopiero po powrocie coś wykombinujemy, oczywiście jeśli razem wrócimy:) Od wczoraj zaczełam dietkę, to było moje postanowienie noworoczne i chyba bede musiała pomyśleć o jakims oczyszczaniu sie, nie znacie czegoś pomocnego co przyspieszy sam proces??? Wiecie żeby póxniej było lżej:))) Wczoraj byłam na siłowni poćwiczyć, dziś też lece a potem w nastepnym tyg już ustalone 3 razy. Niestety nie umiem sobie poradzić z tym że wieczorem jak wracam nadrabiam caly dzien, to starsznie dołujące:( Nie wiem jak z tym sobie poradzić. Zaczełam już prowadzic dziennik tego co jem żeby zobaczyc na pismie co mnie gubi, może to cos pomoże. Poza tym zbliża mi sie sesja, oszaleje chyba do reszty:( No ale cóż jakoś dam rade:))) Uciekam bo szykuje sie na siłownie. Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzia jak dobrze pamietam to jesteś z Wawy, jak szukasz dietetyka na swoje kg to mam namiary to takiej babki, koleżanki koleżanka schudła w 3 mce 15kg. Ja sie wybieram i wybrac nie moge. Daj znac na mailika to Ci podeśle namiarki. Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wiola a możesz mi podać namiary mail jara64@wp.pl, gg 420363... super wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laski co tu się dzieje??? nic cisza??? rzadko która tu zagląda??? co jest grane???? zapraszam.... serdecznie....zapraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde,wpadłam na chwilkę zapytać co u was?,z dodzią to sobie na gg pogadałam a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie po pracy jeszcze jutro i wolne staralam sie dzis dietkowac ale zgrzeszylam 2 kromkami cieplego chlebka z maselkiem i 4 kostkami czekolady :(( oj lasuch ze mnie okropny jakos po swietach ciezko mi wrocic na diete ale malymi kroczkami uporam sie za chwile ide sie kapac i bede sobie czytac paulo coelho :)) buziaczki dla wszystkich chyba do juterka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Nie wiem czy z tą dietetyczką to taki dobry pomysł. :O Zaleciła mi dietę przez którą cały dzień chodzę jak struta, głowa mnie tak boli jakby miała eksplodować i ogólnie mam doła wielkości Wielkiego Kanionu, jest mi smutno i jestem strasznie rozdrażniona i płaczliwa. Lipa. :( No ale moze jutro będzie lepsze. Nie mogę sie poddać już po pierwszym dniu... GB Gratuluję spadku wagi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jestem dziewczynki wróciłam waga stoi w miejscu cóz u mnie wielkie zmiany ogromniaste na dobre zmiana zycia osobistego a co do dietki to zaakceptowałam siebie co bedzie to bedzie cwiczenia to podstawa cąłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TysiaPtysia
Hej Dziewczynki moge do Was dolączyc? Wydajecie mi sie bardzooo sympatyczne i mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie:) Chcialam troszke podietkowac bo troche sobie pofolgowalam przez pewnien czas.Fakt, mam wage prawidlową(mam 162 cm, 54 kg)ale chcialabym sie pare kilo pozbyc:)Milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej weszlam bom ciekawa ile zrzucials gruba babko :) widze ze idzie niezle podro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Czy mogę się do Was przyłączyć? Moja waga też jest ogromna a od 1.01 jestem na diecie 1000kcl. Byłam na topicu \"duża waga\" ale gdzieś zniknął . W grupie raźniej a samej tak nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TysiaPtysia
Dokladnie nie wiem, ale jutro sie dowiem:)Co myslicie o diecie 1500kcl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×