Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

dziewczyny dzis ostatki!!! Ja tez dzis pije wieczorem, Campari z sokim pomaranczowym :-D Bedzie wesolo luli podrzuc przepis na tego Baileysa. Coprawda jest strazsnie slodki ale odrobinke to lubie czasem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
A ja już komuś posłałam a nie wiem komu. A do Eulaili nie chce dojść:( A wiecie coś na temat diety kapuścianej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka ja mam twoja fotke!!!!! ty masz 18 lat!!!??? nie dałabym ci...nigdy w zyciu..wygladasz doroslej:D to twój pokój??? ale wypasny!!!! ja tez taki chce!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
To nie mój pokój:P Mój jest jeszcze bardziej wypasiony:D A 18 skończę w czrwcu:) Jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego ja nie mam zdjęć? :( magdalenka_n@wp.pl Eulalia \"Domowy Baileys\" Składniki: - 1/4 - 1/2 l wódki (według preferencji co do zawartości promili, my daliśmy 1/4) - 1 puszka mleka skondensowanego słodzonego - 1/2 szklanki mleka lub troszkę więcej jeśli chcemy otrzymać rzadszą konsystencję - 1 łyżeczka kawy rozpuszczalnej (lub wiecej, jesli chcemy otrzymac bardziej kawowy smak) Gotujemy zamkniętą puszkę mleka skondensowanego w wodzie, ok. 3 godziny. Wyjmujemy i odstawiamy do ostygnięcia. Wyjmujemy z puszki zimny karmel i przekładamy do naczynia (np. miseczki). Dodajemy wódkę, rozpuszczoną w odrobinie zimnej wody kawę i mleko. Wszystko miksujemy aż do uzyskania jednolitej konsystencji (uwaga, pryska!). Przelewamy do przygotowanej butelki (przydaje się tez lejek). Wstawiamy do lodówki i tam przechowujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
I niby która a Was jest tu gruba??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulko to jeszcze lepiej..nie masz 18? łoł...naprawde bym ci nie dała:) luli laj moja masz..prosze takze o twoją:) aha czarnulko przygotuj sie...dobrze ze masz cyfrówke to tak bedziemy sie kontrolowac!!! aha i wage tez bedziesz mi ładnie do tabeleczki wpisywac tak co wszystki gratulowac Ci bedą sukcesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez oprócz perelki nikogo nie dostalam :-( dzieki luli, spróbuje któregos razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
No na żadnej fotce nie widziałam,żeby któraś z Was miała problemy z wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulko ja nie pisałam nigdy ze mam taki problem..jestem tu na topicu, bo jestem na dietetyce i lubie konwersacje z miłymi ludzmi.. poza tym chce tez pomagac dziewczynom, które maja problem z wagą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my sie maskujemy dobrze :-D A tak powaznie to ja jestm dosc wysoka i mi sie rozchodzi po centymetrach troche ;-) A na tych zdjeciach bylam kilka dni przed slubem i wazylam ok.4 kg mniej niz obecnie .. :-O czarnulka mam fote! Juz Cie widze szczupla!! dasz rade, nie jest zle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
No mam nadzieję:) Postaram się. A Wy ile kg macie już za sobą i w jakim czasie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalio!!! jak zobaczyłam twoje fotki to az westchnełam \"ojej\".. ale masz slicznego synusia... a Ty tez jestes ładna i wcale nie gruba...moze lekka nadwaga ale tez bym sie upierała, no chyba ze na tym zdjeciu tak nie widac tego... jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki sa w tabelce ja od kiedy tu pisze wagowo przytylam 1,5 kg ale ubylo mi 2 cm w talii... Nie wiem jak to jest ale cm wierze bardziej niz wadze.. (ciekawe czemu? ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimm ja napisalam ze to mój bratanek :-) Ale sliczny jest, to prawda.. Dzieki . Ale Twoich fotek jeszzce nie mam..:-( Lekka nadwaga w granicach 10 kilo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
10 kilo przy moich ok 50 to pryszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Moim zdaniem każda z was może się tu uważać za laskę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Musze w koncu isc zrobic jakies zakupy bo siedze przed kompem od rana i maz nie bedzie mial obiadu .. Bede pózniej yohimm- ciagle czekam na zdjecia! Milego popoludnia. pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem, musze to napisac jejku, yohimm, jaka Ty ladna jestes :-D to spadam. nara :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha juz wiem eulalio..nie zauwazyłam ze napisałas ze to twój bratanek... a ja luli laj posłałam i dlatego mi sie pomyliło:) luli laj ja tez czeakm na fotke od ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Jest tu ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha eulalio to Ty jestes zza granicą? kurcze juz mam kiełbie we łbie wszystko mi sie kiełbasi... a gdzie ty jestes??? ja tez czekam na mojego chłopaka...przyjedzie na święta:) jest w Anglii, a ja dołącze do niego w lipcu i zostaje tam na dłuzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulko ja jestem ale niedługo...musze zabrac sie za zalecenia bo mam pacjentke na poradni i musze jej wszystko ładnie przygotowac... a to nie takie proste...choc mam takiego lenia...nic mi sie nie chce..no ale trzeba, w końcu to moja pacjentka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie w Londynie przebywam :-) I 20.12 jade do domku na Swieta, odliczam juz dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yohimm Jeny, ale Ty śliczna jesteś. A buuu, ja też tak chcę. Zdjątka do Ciebie poszły. Czarnulko Przesli mi proszę swoją buzię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×