Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dolaks

Laserowa Korekta WZROKU

Polecane posty

Gość gość
No wiem niestety :/ Ale myślisz, że wada zejdzie do 0? Wiem, że jak są małe wady to schodzi, ale czy przy dużych też się da? Jak to wyglądało u Ciebie?Marzenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno mi powiedzieć, czy Twoja wada zostanie usunięta całkowicie. Koniecznie musisz udać się na kwalifikacje. W trakcie wizyty lekarz powinien Ci powiedzieć, jakich efektów możesz spodziewać po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONA10
hej, za tydzień mam kwalifikację do zabiegu w Lexum i mam pytanie czy po pozytywnej weryfikacji ja sama sobie wybieram lekarza czy firma odgórnie zapisuje na dowolny termin i wtedy konkretny lekarz przypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja robiłam w cmo laser, ale tam było tak, że wybrałam sobie konkretnego lekarkę, jeżeli Ci jest wszystko jedno to idź jak leci, ale moim zdaniem warto sobie poczytać opinię o lekarzach, bo jedni bardziej cierpliwi drudzy mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam 16 lat i wrodzoną wadę wzroku -14 obuoczną oraz mam zeza zbieżnego w jednym oku. Niestety ostatnio w styczniu jak byłam w szpitalu to moja wada wynosiła 9,5 z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Chciałabym się dowiedzieć, od którego roku można zrobić operację laserową? Jakie jest ryzyko, że mogłabym stracić wzrok? Czy taki zabieg boli? Czy jest drogi? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, niestety jeszcze musisz trochę poczekać, wykonuje się zabiegu od 20 roku życia, a korekcja leczy wady od - 10 do + 6 i wada musi być stabilna, ale możliwe że soczewka fakijna Ci pomoże. W twoim przypadku warto się wybrać do dobrego specjalisty - może spróbuj iść na konsultację do doktora Szaflika, to najlepszy specjalista w kraju. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!kto robil zabieg femtolasik,nowy laser dosyc,Nowy wzrok klinika robil ktos tam zabieg wawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po femtolasiku. Musisz wiedzieć, że każda metoda korekcji jest taka sama. Różnica jest jedynie w przygotowaniu rogówki do laserowania. Przy femtolasiku laserem separowany jest płatek rogówki. Niby jest to bardziej precyzyjne niż cięcie nożykiem w epi-lasiku czy skrobanie ręczne w EBK. Oczy szybciej też się goją, bo płątek jest równo ścinany. U mnie po zabiegu żadnego bólu, tylko jakby jakaś rzęsa wpadła pod powiekę, na drugi dzień to minęło. Wzrok dalej się stabilizuje, choć mija już 2 tygodnie od zabiegu. Ale normalnie pracuję już, komp też ok, oczywiście z przerwami. Ja więc polecam femtolasik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedługo mam korekcję metodą EBK i też właśnie szukam osób, które już są po, podobno bardzo szybko oczy się goją? Ile to trwa? Był ktoś u doktor Izdebskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam EBK trzy miesiące temu i już jestem w całkowitej formie. Generalnie zabieg jest dosyć krótki. Trwa kilka minut. Pierwsze dni po korekcji są cięższe, trzeba zakraplać oczy, ale da się przeżyć. Ja już po tygodniu od zabiegu czułam się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie robiłaś korekcję i u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale u jakiego byłeś lekarza? Wada zeszła całkowicie? Sprawdziło się to co powiedzieli na konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odp o femtolasiku,ale ogolnie jestes zadowolony/a z zabiegu?jaka była wada przed,2tyg sie stabilizuje wydawalo mi sie ze to po kilku dniach sie ocenia juz porawe taka stabilna?!a gdzie byl zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie pytania o EBK, to zabieg robiłam w Warszawie. Wybrałam Laser na Grzybowskiej, bo wiele osób doradzało mi właśnie to miejsce. Nie wiedziałam tylko, którą lekarkę wybrać, bo wszystkie są świetnymi specjalistkami. W końcu trafiłam do dr Izdebskiej i bardzo ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja się zastanawiam, gdzie pójść. Na razie muszę zrobić badania i dowiedzieć się, czy w ogóle się kwalifikuje do korekcji. Rozważam kilka miejsc w Warszawie, ale skłaniam się, by pójść do CMO Laser. Chyba jest to jedna z bardziej znanych klinik w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w CMO razem z siostrą w obu przypadkach wszystko poszło sprawnie i zlikwidowano nam wadę, jednak muszę przyznać że miałyśmy nie za duże ja - 3, siostra jeszcze mniejszą. No ale dla nas to było uciążliwe, więc nie żałuje wydanych pieniędzy, bo nienawidziłam swoich okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A którą metodą miałyście robiony zabieg? Jak długo goiły się oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONA10
hej, ja byłam wczoraj na kwalifikacji, ogólnie wszystko ok i myślałam, ze termin będzie tuz tuz a tu jednak lekarz powiedział, ze mam suchy nabłonek oczu i muszę przez dwa tygodnie je nawilżac i mam się zgłosić po tym terminie. I teraz się obawiam czy jak będę miała ten problem czy będę mogła być zakwalifikowana do operacji. dodam, ze nosze soczewki od paru lat i lekarz stwierdził, ze mam tak suche oko, ze nawet tego nie czuje, Czy ktoś tez miał taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo ja tez nosze soczewki i tez moge tak miec dobrze wiedziec ,bo kropli sie nie chce zazwyczaj uzywac!a gdzie bedziesz robic laser i jaka metoda,masz kogos poleconego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONA10
Lexum Warszawa teraz codziennie muszę zakraplać oczy 5 razy dziennie, zobaczymy co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pussia83
Ja się przychylam do metody Femtolasik, bo rzeczywiście widzę na forach zadowolone osoby, a że jestem z północy to się skłaniam ku trójmiejskim opcjom. Dziewczyny miałyście femtolasik? JAk bylo? Jeśli femto to najbliżej mam do Blikpolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie zastanawiam nad lexum i Nowy wzrok.i metoda femtolasik,kto powie cos o efektach po zabiegu i kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić metodę EBK, bo miałam ten zabieg w czerwcu. Wszystko się już zagoiło. Super widzę i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wada zeszła ci do 0? Masz jakieś efekty uboczne? Musisz zakraplać oczy? Gdzie robiłaś korekcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wada zeszła do 0 całe szczęście, nie spodziewałam się że będzie taki niesamowity efekt a jednak! Efektów ubocznych nie miałam żadnych, na początku tylko oczy łzawią no i pojawia się światłowstręt ale potem to wszystko mija. Korekcję robiłam u doktor Izdebskiej w klinice na Grzybowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie za dwa dni mam EBK. Jak czytam tyle pozytywnych opinii o tej metodzie na forach, to od razu jest mi lepiej i przestaję się bać zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie metode chyba dobiera lekarz,ale pisza ze femtolasik najnowoczesniejsza i ponoc najmniej ionwazyjna metoda!w kazdym badz razie strach jest moze jesienia albo zima sie przelamne !moooze napiszcie cos o Nowy wzrok poleccie kogos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę, femtolasik już jest trochę na rynku, teraz najnowsza jest EBK, chyba że jest jeszcze coś nowego. EBK o tyle dobra metoda, że mało się ingeruje w oko i dzięki temu szybciej wraca się do zdrowia, ale też nie wszystkie kliniki wykonują ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSzyszunia666
Jeśli chodzi o femtolasik/iLasik i wspomnianą tu przez kogoś wyżej klinikę Blikpol, to podrzucam adres do poczytania dokładniejszego o takich operacjach wzroku: http://www.blikpol.pl/ - tam z lewej strony jest dział iLasik i jak się wejdzie to więc o tym można znaleźć do poczytania. Warte uwagi przed decyzją, bo też z tego co widzę to dużo osób pozytywnie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam EBK przed wakacjami. Potwierdzam, że jest to bardzo dobra metoda. Wszystko ładnie się zagoiło, a po wadzie ani śladu. Jestem tak zadowolona z efektów, że polecam każdemu z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×