Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Gość Ala1987
Dla mnie matador też jest ok. Mają bardzo duży wybór przez co zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny nie przytłaczają co jest dodatkowym atutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirka23
Dla mnie matador też jest super i ma niskie ceny w porównaniu do materacy ze sklepów klasycznych. Mam dwa materace z tego sklepu i nie ma co narzekać, super się na nich wysypiam , a jakość I klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka N.
Polecam materace na www.domirodzina.sklep.pl mają naprawdę duży wybór w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witolr3
Polecam Ci zakupy na materacematador.pl jeśli chodzi o zakup materaca. Na pewno trafisz na to, co zechcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, matadorze, obawiam się, że taka nachalna reklama przyniesie efekt odwrotny od zamierzonego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin1212
ja kupiłam ostatnio materac ortopedyczny Memo http://www.memoinfo.pl/product,products,82.html i muszę powiedziec, że jest na prawdę niezły. Zawsze miałam problemy z kręgosłupem, ostatnio co rano wstawałam połamana, więc postanowiłam zmienić materac. Udało mi się za pierwszym razem dobrze trafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiula
ja akurat mam na działce materac matador i lepiej się tam wysypiam niż w domu..może klimat i psychiczny wypoczynek robi swoje ale moi rodzice tez mają te materace i są naprawdę zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek19-87
Hej. A gdzie kupywałaś ten materace ? Można je kupić gdzieś oprócz sklepu internetowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1asia1
Oni chyba nie sprzedają tych materacy nigdzie indziej oprócz sklepu internetowego. Przynajmniej ja się nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek19-87
Szkoda.. No ale trudno.. Chyba kupie z sklepu internetowego.. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adis168
Ja polecam każdemu sklep z materacami http://www.materace-sklep.pl/ jest to dobry sklep w którym kupiłem już dwa materace a także i dziecięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda312_1980
Marek19-87 znalazłam te materace w sklepie comfortbe, mają i internetowy i stacjonarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsiareczka69
Comfortbe to bardzodobry sklep. Kupiłam tam bardzo tanio materac, sprężynowy, tańszego nigdzie nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorupa
Polecam materac Bonellowy, stosunkowo tani, wygodny. Najtaniej jw - comfortbe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznieee
100% lateksowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nica841
Zobacz na comfortbe ale nie sprężynowy a termoelastyczny, kupiłam taki w święta i to był świetny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina83aaq
Zmieniałam materac u dziecka ze względu na to że okazało się że jest alergikiem .Zdecydowaliśmy się na zakup materaca ze wsadem z łusek gryki. Według zapewnień sprzedawcy w materacu unikając zawilgocenia nie powinny rozwijać się roztocza. Bardzo praktycznym pomysłem jest wszyty zamek w materac i poduszkę. Zawsze jak dopadają mnie wątpliwości czy coś nie pełza w materacu po prostu wymieniam wsad. U nas w łóżku też musieliśmy wymienić materac i poduszki. Według mnie materac nie odkształca się podczas zmiany pozycji, jedyną rzeczą do której trzeba się przyzwyczaić to odgłos wydawany przez łuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodae123
Paulina... a gdzie go kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina83aaq
Materac kupowaliśmy przez internet na stronie www.noweklimaty.pl od razu możesz też sobie zamówić worek wkładu.Przyjdzie jedną dostawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swoim chłopakiem zrobiliśmy sobie prezent przed świętami i kupiliśmy do naszej sypialni nowy materac przez internet. Poprzedni już był dość zniszczony, więc zdecydowaliśmy się na nowy. Zakupu dokonaliśmy w tym sklepie http://www.slodkichsnow.com/produkty/lista wcześniej dość sporo szperaliśmy po necie i miał on dość wysokie oceny. Materac ma dojść na dniach. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi to ja
ooo widzę, że futona kupiłaś. Ja się właśnie nad nim zastanawiam :) też słyszałam o nim wiele dobrego, daj znać jak już dojdzie i napisz o swoich wrażeniach co do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Materac futon doszedł już kilka dni temu :) jesteśmy nim zachwyceni, śpi się na nim rewelacyjnie :) mimi to ja jeśli myślisz nad kupnem takiego japońskiego materacu, to szczerze gorąco ci go polecam. Ja nie żałuję swojego zakupu :) szczególnie, że cena nie była wcale duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka82
Przejrzyj to: http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,produkt,id,651,name,Materac_wysokoelastyczny_Comfortbe_RELAKS_90x200,kat,74,prod,0 materac wysokoelastyczny, jest wygodny, trwały (często w hotelach takie kupują), bezzapachowy, nieszeleszczący, cenowo to zależy od sklepu ale raczej przyzwoicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężko tu coś doradzić
bo ludzie mają różne wymagania jedna siostra ma twardy materac i jest nim zachwycona, druga ma tak miękki ze jak na nim usiadłam to się zapadłam, a ona mówi ze jest bardzo wy6godny i jest z niego bardzo zadowolona i weź tu coś komuś doradź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokospoko123
najlepiej określić swoje preferencje i pogadać z obsługą sklepu, powinni doradzić coś odpowiedniego. spory wybór materaców ma kelman na przykład, zawsze można maila im skrobnąć, będzie łatwiej ogarnąć temat. ja tam uważam, że im twardsze łóżko tym lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddewdewdewd
przestancie spamowac tym matadorem bo mozna pawia puscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiSiL4
Jasne że ciężko komuś coś doradzić, trzeba iść do sklepu i położyć się na każdym. Sugeruje tylko zwrócić szczególną uwagę na materace: twarde - wysokoelastyczne miękkie - termoelastyczne medium - kieszeniowe cenowo to rożnie wychodzi, poszukajcie sklepów internetowych w waszej okolicy które mają sklep stacjonarny, i do dzieła. Ja jestem z 3miasta więc kupiłam w comfortbe, sklep jest ok, nie mam zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ika007
Ja ostatni też miałam poważny dylemat odnośnie zakupu materaca . Byłam w BRW , IKEI ale szczerze mówiąc ceny mnie nie przekonały i jakość też nie . Postanowiłam kupić materac przez internet . To miał być materc małżeński i w koncu po długich poszukiwaniach znalazłam producenta materacy ,który fajnie mi doradził - ten sklep ma spory wybór materacy i normalne ceny - http://www.materac-dla-ciebie.eu Model jaki wybrałam to materac kieszeniowy z warstwą lateksu - wymiary 160x 200 - model Cejlon . Komfort spania niesamowity i czuję że to są naprawde dobrze wydane pieniądze - materac posłuży przez dobre kilka lat :-) Mąż też zadowolony - nareszcie można się dobrze wyspać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właściciel888
Ponieważ widzę tutaj wiele wpisów, ale też jeden wpis na temat strony z materacami naturalnymi, którą prowadzę www.noweklimaty.pl od chyba klientki, która dokonała u mnie zakupu to skomentuję to. Materace, które robimy to nie są zwykłe, standardowe materace z pianek lub silikonów, które możecie kupić w każdym sklepie. Używa się je też w trochę inny sposób. Przede wszystkim materace z łuskami gryki to dosyć twarde materace, chociaż nie są niewygodne wbrew pozorom. Łuski gryki umieszczone są w specjalnych komorach, dzięki czemu nie przemieszczają się w całym materacu a jedynie w tych właśnie komorach. Materac gryczany przede wszystkim nie sprężynuje. To unikalna cecha, której nie ma żaden z piankowych lub sprężynowych materaców do spania. To jest cecha, która jest niezbędna na przykład dla osób, które mają problem z kręgosłupem. Zapytajcie specjalistę od fizjoterapii lub lekarza ortopedę. Druga cecha materaców z łuskami gryki jest taka (unikalna cecha), że te materace mogą leżeć bezpośrednio na podłodze. Materace z pianek, silikonów czy lateksu nie mogą być stale użytkowane na podłodze! Zbiera się bowiem pod nimi wilgoć z ciała śpiących osób i powoli pod śpiącym tworzy się najpierw pleśń a potem może pojawić się grzyb. Uważajcie na to. Co tworzy się w środku takiego materaca? Hm, po pewnym czasie egzystuje tam cały zwierzyniec. Żaden sprzedawca wam tego nie powie :). Należy jednak pamiętać, że materac z łuskami gryki musi leżeć na równej powierzchni. Ponieważ jest on plastyczny, nie można go kłaść na zwykły stelaż ze szczebelków, pomiędzy którymi są odstępy. W takiej sytuacji najlepiej pod materac podłożyć jednolitą, cienką płytę, na przykład cienką sklejkę lub płytę pilśniową. Łatwo taką dostać, odpowiednio przyciętą na wymiar, w każdym markecie budowlanym lub składzie z materiałami budowlanymi. W razie jakichkolwiek pytać związanych z materacami gryczanymi zapraszam do zapoznania się ze stroną www.noweklimaty.com Tam też znajduje się formularz kontaktowy - możecie zadawać pytania, do czego zachęcam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×