Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Gość roakć
Dużo dobrego słyszałem o materacach art-medic viscotherapy. Ta luksusowa linia materacy termoelastycznych jest niezwykle trwała oraz cechuje się niespotykanymi w zwykłych materacach właściwościami zdrowotnymi oraz podnoszącymi komfort snu. Sama firma działa już na rynku od 2008 roku, na początku skupiała się na oferowaniu wyrobów zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Natura Zone http://naturazone.pl/ wysoka jakość i normalne ceny. W dobry materac jak w dobre auto, trzeba zainwestować, na pewno się zwraca w postaci zdrowia po prostu. Tanie materace raczej niszczą kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek576
sprawdź mildis, szeroki wybór i maja fajne ceny nam śpi się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie to tylko u producenta anie pośrednik. Bo po pierwsze ceny nabite a po drugie nie do konca wiedza co sprzedaja. Polski producent materacy https://frankhauer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za różnica, przecież producent sprzedaje sklepom materace, tylko trzeba sklep wybierać z głową, my kupiliśmy w agacie mega wygodny materac, trochę nas kosztowała, ale jest mega wygodny. Seria Nero bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sobie najpierw upatrzyłam materac z janapolu i w paru sklepach zrobiłam dokładne oględziny a potem sobie zamówiłam w sieci tam gdzie się najbardziej opłacało czyli w krodi akurat, materac mam ten forte i do kształtu ciała dopasowuje się rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pozostaję wierna hildingowi, jak dla Mnie to najlepsze materace. super wykonane i bardzo komfortowe. Ja zakupiłam dwa, jeden do sypialni i jeden do pokoju dziecka, moi rodzice też mają jeden i siostra też. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie przeprowadzki i czasami śpię raz w starym mieszkaniu raz w nowy, postanowiłam kupić dwuosobowy materac dmuchany: https://www.hop-sport.pl/materace-dmuchane/ i muszę przyznać, że śpi się na nim lepiej niż na łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem za hildingiem, bardzo dobrze śpi mi się na materacu akurat j mam rumba. Świetnie wykonany i na pewno posłuży mi kilka albo kilkanaście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ja wybrałam materac bedding, nie był to tani zakup, ale postanowiłam odłożyć trochę pieniędzy i w końcu kupiłam swój wymarzony materac. Rewelacja, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu wszyscy mają materace z Janpola i wszyscy są równie zadowoleni :D Podsyłam stronkę jakby ktoś był zainteresowany: http://krodi.pl/. Generalnie sprawa z wysyłką też super wygląda, bo po jednym dniu już miałam materace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam swój materac na przyjemnysen.pl Maja i firmę Janpol i Materasso i Senactive i Treenes. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrkka
Wydaje mi się, że wybór materaca to indywidualna sprawa, przecież każdy z nas lubi co innego i raczej pod tym kątem warto dokonywać wyboru. My wszystkie materace kupiliśmy w Meble Hot to nasz producent więc i pomoc w doborze była fachowa, a doradzili nam wybornie. Każdy jest ze swojego zadowolony i wszyscy sie wspaniale wysypiamy, na dodatek jednak jest trochę taniej niż w takim normalnym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry materac dopiero znalazłam w tym miejscu www.eversleep.pl . Do tego maja w rozsądnej cenie co również bardzo mnie ucieszyło :) Polecam zajrzeć na stronę bo nie w sposób wymienić wszystkie korzyści jakie płyną z zakupów u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy kupili w agacie taki dopasowujący się do ciała :) Mega wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupując materac najważniejsze jest, żeby posłużył przez kilka lat, nie odkształcał się i żeby komfortowo i wygodnie się na nim spało. Mając to na uwadze, polecamy ekologiczne materace PlantPur, które są bezpieczne dla użytkownika. W piance znajdują się oleje roślinne, co zminimalizowało użycie substancji toksycznych do produkcji i pozwoliło wyeliminować nieprzyjemny zapach pianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do sypialni kupię sobie materac z łóżkiem takie 2 w 1, już widziałam fajny model łóżko kontynentalne king w sembella bardzo mi się podoba, z tego co się dowiedziałam to takie łóżka mają dłuższą żywotność niż zwykły materac, a do tego jak się prezentują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My używamy materaca Domino, zamawialiśmy go w Fiki Miki. Jest bardzo wygodny, spręzysty, nie odkształca się. Działa kojąco na mój kręgosłup http://materacyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Barcikowski
Witam. Osobiście z żoną przestudiowaliśmy kilka materacy, w tym te, sprzedawane b. tanio w internecie. Powiem tylko, że rozleciał się w 1,5 roku. Bardzo dobre materace Materraso - to chyba słowacka firma? Mamy go od roku i jest ok.Obecnie dla syna planujemy zakup materaca Nortland Unique, nie słyszałem wcześniej o tej firmie ale ponoć są jak drogie materace z galerii handlowych ale w rozsądnej cenie. Faktycznie bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena343
W zasadzie jest kilka kategorii materaców, w zależności od indywidualnych potrzeb. Ja osobiście polecałabym materace sprężynowe, a konkretnie na sprężynie kieszeniowej, bo są najbardziej podatne na ciężar ciała w tym sensie, że dostosowują się do każdej wagi, kształtu, itp i dlatego są według mnie najwygodniejsze, zwłaszcza jeśli ma się problemy z bólami pleców. Osobiście posiadam taki właśnie materac, konkretnie firmy Hilding, model FANDAGO właśnie ze ze sprężynami kieszeniowymi i bardzo sobie chwalę. Wcześniej miałam materac piankowy ale ten jest dużo wygodniejszy. Ta firma generalnie ma sporo różnych rodzajów materaców więc można coś wybrać dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najlepsze są materace kieszeniowe. Muszą też być wysokie o twardości H2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić tylko piankę termoelastyczną, jak widzę chyba większość poleca pianki, termoelastyczna jest wyjątkowa, bo oprócz wygody, podparcia kręgosłupa, daje dodatkowo poczucie otulenia i ciepła, dobre jakościowo pianki mają w sembella, stamtąd zamawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzamy się, że pianka termoelastyczna nazywana również Visco, jest najlepszym wyborem podczas kupowania materaca. Pianka ta reaguje na ciepło, zwiększając swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. W ten sposób pianka przejmuje ciepło ciała i dopasowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie podparcie na całej powierzchni podczas snu. Pianka Visco PlantPurTM zawiera w swoim składzie nawet do 50% naturalnego oleju roślinnego, co wpływ nie tylko na ochronę środowiska, ale również znacznie poprawia komfort użytkowania materaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JurekFS
Ze swojej strony mogę polecić Ci materac wykonany z kokosa i lateksu. Są bardzo trwałe i wygodne. Możesz nabyć je na http://materacyk.pl/ :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×