Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Hehehe dłuugo by gadac, ale na szczęście wjeżdżamy dalekoooooooooo już w niedzielę :D I to na stałe :D :D Życie jest piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak było źle:o koszmar. Poczytałam tutaj różne topiki o teściowych i utwierdziło mnie to w przekonaniu, że moja jest naprawdę fajna, choć nie bez wad... żeby nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jest dziwna :/ Niby wszystko ok, kochaaaa aż może zakochać :P A nagle wylatuje mi z wyrzutami nt.moich rodziców, pozatym wtrącanie się jest nie do zniesienia, ostatnimi czasy zrobiłam się małym pyskaczem :P I troszkę przystopowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem niestety tak trzeba, żeby zaznaczyć granice ;) Ja nie potrafię mojej pyskować - taką mam naturę, choć jak trzeba to delikatnie powiem, czasem aluzja jakaś, ale to nie zawsze się sprawdza (nie zawsze zaskoczy). Zresztą moja teściowa bardzo wrażliwa i nie chcę jej urazić. Większość spraw jak już są załatwia mój mąż - od syna lepiej to przyjmuje :) Czasem mam wrażenie, że mnie się boi... albo to taki respekt... nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
wszystkie poznikały,mam nadzieję,ze niedługo sie pojawicie. Do młodych synowych na tym topiku:nie przejmujcie sie za bardzo swoimi niesympatycznymi tesciowymi.Moja pomimo prób pojednania z mojej strony,była coraz gorsza.Moja siostra ma inną metodę,zawsze przytakuje teściowej:oczywiscie mamo,tak mamo:),a robi po swojemu i wiecie co?uspokoiła sie trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
wymaga cierpliwości,ale się sprawdza.Jej tesciowa przychodzi później i widzi,ze wszystko inaczej niż narzuciła,pyta dlaczego,a moja siostrzyczka ze słodkim uśmiechem:wiedziałam mamo ,że Ci sie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
A czy wszystkie synowe sa idealne?Nie! Nikt nie napisze zle o sobie tylko kazda jedzie po tesciowej Troche sie zastanówcie! Wiecej krytycyzmu w stosunku do siebie miejcie Po co sie czepiacie tych tesciowych Po co ? pytam skoro sa takie wiedzmy Jak sie mieszka z tesciowa to trzeba sie dostosowac ,a jak sie z nia nie mieszka i widzi sie w niej samo zło to po co wołac ja do pomocy do dziecka Gadacie psioczycie ale jak trwoga to do tesciowej po pomoc!Nie ładnie Albo rybki albo akwarium Nie brałyscie slubu z tesciowa tylko z jej mezem a ona jest jego rodzicielka tak jak wy jestescie rodzicielkami swoich dziecir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czesc dziewczyna-zyje,sory ze mnie tak dlugo nie bylo ale nabazgralyscie sporo troche poczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonko, a skąd znów ten atak:( przecież cały czas piszę to samo o mojej teściowej i wcale nie narzekam na nią, a że piszę o jej wadach... no cóż, któż ich nie ma... Wiem, że nie jestem ideałem, ale przecież nie o tym ten topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
O widze Ilonka z madrymi radami,Ilonka ja nigdy swojej tesciowej o nic nie prosilam wrecz przeciwnie to ja dla niej duzo zrobilam a zostalam wrogiem i co mam moze jej podziekowac a niby za co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
Ilona ,ale agresywna sie zrobiłaś:).Moja tesciowa nigdy mi w niczym nie pomogła,wrecz przeciwnie nawet zazdrosciła jak dobrze sobie radziliśmy,wiec dlaczego mam ją lubić?Narobiła mi w życiu tyle swiństw,ze starczyłoby na obdarowanie kilku osób,pisałam zresztą wcześniej,że to typ Twojej synowej ,tylko nieco podstarzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
poczytalam troche twoich wypowiedzi Ilonko i wiesz nie podobalo mi sie to co przeczytalam ty bardzo lubisz dowalac innym a co zlego jest w wyrazie spika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
czesc bronka,miło,ze jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam nieśmiało, że \"teściowa zięciowi\" również jest TEŚCIOWĄ, a nie uważa, iż wszystkie teściowe to święte kobiety. Tak samo jak nie wszystkie synowe, zięciowie są święci tak przyjmijmy, że to samo dotyczy teściowych. Czy tak trudno to założyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
mi rowniez milo!! ale widze ze pod moja nieobecnosc znowu skaczecie sobie do gardziolek ale to ty Ilona zaczelas,a tak bylo milo,ale ciebie chyba mile tematy nudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a ja oczywiscie jak przyszlam to NO NO CO TY uciekla???cos nie mamy szczescia razem poplotkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
do asiek Zgadza sie ,ja lubię tesciową mojej córki,bo to po prostu porządna kobieta,ma wady jak my wszyscy,ale dla dzieci/w tym moja córka/zrobiłaby wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ja nie rozumiem po co wy to Ilonce jeszcze tlumaczycie ona i tak nie przyjmuje waszych argumentow,ma okreslone zdanie na temat kazdej synowej i tyle,a myslalam ze juz cokolwiek rozumie bo nawet fajnie sie z nia pisalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronka - też tak myślałam, a tutaj nagle znów atak... Jakby dwie kobiety w niej siedziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
Ilonie nerwy puszczaja,bo teraz goracy okres w księgowości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
tesciowa zieciowi-masz racje polowa miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż kobietki - fajnie się \"gadało\", ale na mnie czas. Śmigam po moje szczęście i do domu:D jak się \"odrobię\" z prasowaniem to może zajrzę wieczorem, a jak nie to jutro rano. Przy moim skarbie nie ma szans na neta ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ilona tobie by sie przydal dobry sex,za duzo w tobie negatywnej energii-a to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
chyba za pozno wpadlam wszystkie ucieklyscie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
dla rozluźnienia mięśni mimicznych opowiem wam kolejny numer mojej tesciowej. Bylismy raz jedyny u nich na gwiazdke/jeszcze na studiach/.Dla kazdego przygotowałam prezent,oczywiscie tesciowa nic dla nas nie miała.Wyciagnęła z szafy używane majtki i powiedziała,ze ją trochę "piją" więc daje mi je w prezencie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×