Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość tesciowa zieciowi
pierdolnieta to trafne okreslenie dla Twojej tesciowej,a rozrzutna to jest do kwadratu.Moja za to sknera w najlepszym wydaniu,nie zaluje tylko na siebie,a i tak wygląda koszmarnie:),chociaz sama uwaza sie za pieknosć i ikonę mody/zatrzymala sie w latach 70tych/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu
3000 tys zł na wódke na swieta??? Bronka to ponad 100butelek wodki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
no co Ty Niestety nie mam dobrego kontaktu,chociaz wiem,ze mnie lubił,jest tak od niej zalezny "psychicznie",ze nawet nauczyl sie postepowac w stosunku do mnie tak jak ona,nawet wlasnego syna zaczal olewac. Drugi jest ich ulubieńcem,typowy lizus,mój niezależny intelektualista nigdy nie pasowal do rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
Witam ! Moj staż małzenski nie jest długo bo ponad rok ale tesciowa tez daje sie ostro we znaki. Były takie momenty ze tabletki na uspokojenie musiałam brac! Tez jest typem kobiety rzadzacej! chciałaby by wszystko było tak jak ona chce! mało kto jej sie stawia ale ja potrafie i zawsze jej powiem do słuchu jak mi cos nie pasuje... Bronka tez bym mogła napisac o swojej ksiazke! moja za to baaardzo oszczedna jest!NP wode po praniu przelewa do wiaderek i spłukuje nia w kiblu. Efekt jest taki, ze kibelk zawsze brudnu i do tego smierdzi niemiłosiernie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
A TEN NAJMLODSZY JEST WLASNIE U TEGO CO SIE ZACZYNA BUNTOWAC;ale juz tylko do 28 pazdzirnika,tego dnia przyjezdza tesciowa na 2 tyg.a potem maly jedzie do tesciowej siostry na pd.polski bo juz maly u wszystkich byl i nikt zbyt dobrze sie nie sprawil,szkoda mi malego bo on bardzo jest za swoimi bracmi a ta stara k....go wywozi,szlak mnie trafia jak o tym pisze,moj maz to juz nie wie jak ma matce tlumaczyc zeby tego nie robila,ja to sie dziwie ze ona tego dziecka ze soba nie zabrala,zagranica tez sa szkoly,mogliby byc tam razem,maly tak bardzo matki potrzebuje a ona ma to w dupie,jaka ona mu robi krzywde!!!NIENAWIDZE TEJ BABY Z DNIA NA DZIEN CORAZ BARDZIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
no wiesz jak sie przyjezdza na 3 tyg.to trzeba miec co pic,a oni potrafia siedziec przez caly dzien i noc i pic i jeszcze stac na wlasnych nogach,to dopiero sztuka,wodka jest dla ludzi moj maz tez raz na jakis czas wypije ale uwierzcie mi ciezko jest go upic moze pic pic inni juz dawno spia a moj maz dopiero by zaczal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
Bronka z tym małym tesciowej to moga byc w pzryszłosci problemy,nie ma nic gorszego niz takie przerzucanie dziecka:( do oj woda u moich tesciow: Kąpiel w wannie-najpierw tesciowa,nastepny tesc,poźniej pranie reczne ciuchow/tesc/,na koniec pranie skarpetek/tesc/. Pralke maja,ale oszczedzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
i dlatego moj maz zadko pije bo nie ma z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
do OJ-wspolczuje ci tesciowej,masakra. tesciowa zieciowi-ja to wiem ty to wiesz ale moja tesciowa ma w dupie tego dzieciaka,niby tak go kocha a taka mu krzywde robi.A tesciowa faktycznie masz oszczedna.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
nie chce mi sie juz pisac o mojej tesciowej,a tak apropo to gdzie sie podziala nasza Ilonka???Jestem ciekawa co nowego u barbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
u moich tescow wcale nie ma alkoholu.Kiedys jak widział mnie pijaca piwko to zaraz zostałam wyzwana od alkoholiczki! A kiedys kupiła wino, gdy robiła imieniny ale zapomniała postawic. Pewnie da komus w prezencie. Bo ona tak robi, cos dostanie a potem do szfy chowa i jak jest jakas okazja to daje ten prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Z tego wszystkiego zapomnialam babci podlaczyc sonde,cholercia zaraz wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo smieszne
na zarciu to oszczedza jak nikt, jeszcze kiedys mi zalezalo na ulozeniu jakos stosunkow to czasami ich odwiedzalismy,myslałam,ze umre tam z glodu,bardzo lubię jesc:),a tam lodowa pusta,a do jedzenia chleb i margaryna plus ogorki konserwowe.Jak kiedys upiekla placek/to jedyne co czasami zrobi w domu/,nie chciala mi dac drugiego kawalka:(,jeden i koniec.To ciasto zadecydowalo o tym,ze przestalam do nich jeździć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
Mi to żal tescia. Tez mnie wkurza czasami jak nadaje mi o Bogu i mysli ze mnie nawroci ale ogolnie to chłop ma przesrane! dosłownie jak niewolnik. Je to co ona mu karze, oglada w tv to na co ona ma ochote, wstaje tez rano wczesnie bo ona musi miec swieze pieczywo. Jakis czas temu robilismy grila z okazjirocznicy slubu i ona prawie nic nie jadła bo jej zaszkodzi no i tesc oczywiscie tez nie mogł nic jesc! ale moj tato nałozył mu kiełbasy, karkowki nalał piwka i tesc wcinał az mu sie uszy trzesły. A ona patrzyła tak na tate ze myslałam ze go zabije! na naszym weselu tez nic nie jadła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
to wczesniej to ja,musialam zmienic nick,bo ktos krytykowal puszyste,a wkurz mnie jak lludzi ocenia sie po figurze,nie chcialam tesciowym nickiem wzbudzac sensacji,dopiero by gadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do barzdo śmeiszne
a moze nie ma kasy? czy naprawdę taka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
Do bardzo smieszne- w kwesti jedzienia to u nich w lodowce jest zawsze ser biały, zołty i margaryna. Czasem jaks wedlina. No i zawsze masa zielonej pietruszki, krora dodaje do wszystrkiego! nawet jak psu gotuje to natke dodaje ! buhahaha. a jedzienie dla psa wyglada tak. Ryz lub kasza gotowana nas wodzie z dodatkiem natki i marchewki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
do oj Moja zawsze twierdzila,ze nie maja zarcia bo brak im apetytu,ale jak do mnie przyjezdzali to caly czas siedzilam w kuchni,wciagali wszystko jak leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
jestem,ale sie rozpisalyscie,moja ,,kochana tesciowa''co do jedzenia nie jest chytra,jak zupe gotuje to ona sie tylko zupa nazywa,same miecho i troszeczke warzyw,geste to jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Musze was na jakis czas pozegnac,ide po maluchy,trzymajcie sie,potem jak bede miala chwilke to zajze,papa 🌻 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
Maja kase i to sporo,ale nie lubią jej wydawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśkowa
Witam wszystkich serdecznie. Moja teściowa ma kase a mówi, że jej nie ma, wtrąca się do wszystkiego szpera nam po szafkach poprawia nasze dziecko i do tego wszystkiemu zaprzecza!!!!!!!!!!!!!!! obłęd!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) wczoraj byłam odcieta od neta :( ale juz dzis ok :)bronka widze ze twoja tesciowa to ksiega bez konca:) do mamusia ziecia mi najbardziej sie podobalo jak twoja tesciowka dała tobie galoty ,po sobie i powiedziała ze jej sie wpijaja :):):) kurcze ale sie smiałam, twoja to z kosmosem sie łączy??? heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśkowa
cztery lata ale dzuiecko jest dopiero od 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam tu i widzę,że temat bardzo się rozwija. O teściowych można grubą książkę napisać i to w kilku tomach ;) Temat rzeka. Trzymajsie się synowe i nie pozwalajcie ingerować w swoje małżeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśkowa
Przeprasam, że tak prosto z mostu ale do jasnej choleryyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy tutaj jest ktoś aby????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziś już drugi dzień głowa bardzo boli i czytam was, ale nie mam siły za bardzo pisać :( wena mnie opuściła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśkowa
asiek 78 wybaczamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×