Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Zresztą moja teściowa przy waszych \"okazach\" to nuda do kwadratu ;) Ilona - jak tam sytuacja? odezwał się syn lub synowa? co na to mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wczoraj była tesciowka :) i obgadywała swoja szfagierke, ze ta ma w zlewie wode napuszczona i gary w nim myje !!! a co to mnie obchodzi?? puzniej jedzie do niej i ,mnie obgaduje !! no i oczywiscie problem bo moj syn nie chce jej dac buzki i jak to, babcia przyjechała to on powinien zostawic wszystko i stac na bacznosc :)a z niego to taki nieposkromniony duszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
czesc Moni Musze juz znikac ,lece do fryzjera:),poźniej sie odezwe,dzisiaj ja nizly kosmos zrobie sobie na glowie:) Ogłaszam-dzisiaj przebijam moja tesciową:) Odezwe sie jak wroce,uzalezniłam sie od Was dziwewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni - pewnie pojedzie do szwagierki i powie, że u ciebie \"bałagan\" i niegrzeczne dziecko ;):D hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśkowa
moja to wcale sie nie niczym nie martwi nadaje na nas przy nas a jak zareagujemy to sie wypera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam dziecko jak dziecko !! ale ja jej nie chciałam słuchac bo ona ze ja powinnam nie pracowac, bo kobieta w domu powinna siedziec i gotowac heheheh po prostu DINOZAUR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśkowa
więc ja nie muszę się domyślac co mówi na mój temat bo to słyszę często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśkowa
eeeeeeeee u mnie to jeszcze gorzej:( żona ma pracowac, mąż też oczywiscie ale po pracy mąż ma siedziec i odpoczywac a ty lataj koło niego:) to dopiero podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIEK - ja ten bałagan nie przeraza tak bardzo jak ,ze dałam małego do przedszkola :P bo jak mamusia w domku sobie pracuje,a syna do przedszkola sle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśkowa
no dosłownie. a może te nasze teściowe to jakaś rodzina albo choc to samo plemię hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najlepsze jest jak sa urodziny wnukow :) i tesciowka z moja mama sie dobiora...... przez 30 ok ,a puzniej lekko dopierdalaja sobie ( przepraszam za słownictwo) ale inacze nie da rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
Jutro bede miec" przyjemnosc" spotkac sie z tesciowa bo tesc ma urodziny... I znowu pwnie beda gadki o chorobach, smierci itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
nie bylo m,nie tylko chwile a tu prosze tyle nowych osob a namazylyscie ze ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broneczko widze ze dzis z babcia miałas kongo, ale wiesz co moja szfsgierka kiedys tez pilnowała taka sobie babcie , i tylko wyszła babci zrobic sniadanie,a babcia czmychneła w samej koszulce nocne na dwor :) na bosaka ,a to zima była :) i miała z taka babuska rozne niespodzianki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...- a tobie radze wziasc jakis persen forte na jutrzejsza wizyte :D ja ostatnio tak robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halllooo dziewczyny piszcie cos , bo ja niedługo wychodze ,ale za to jutro bede cały dzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
Moni zebyś wiedział, że cos zapodam ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
ja tez zaraz ide... to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...
Zjadłam "a" sorki Moni Juto postarm się opisac wizyte... Jak pomysle, ze ma tam isc to juz mam nerwa! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj....- a moze ty to sobie wlnij drnka!:) poczujesz sie rozluzniona i szczesliwa ,i wszyscy beda śliczni:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny koncze szkoda ze sobie nie pogadałysmy :( ale jutro od 10 odpalam kompa :)papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
dziewczyny,gdzie jestescie,la tu cisza Ilona co u Ciebie?opuściłaś nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
jak podniosła cisnienie to słusznie zrobiłas !!!!!!!!!!! chwasty trzeba wyrywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×