Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość tesciowa zieciowi
czesc Ilona.Jak Twoja Barbie,bo moja w wersji retro znów mi podniosła telefonicznie cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czesc dziewczyny,dlugo mnie nie bylo ale mam stan kryzysowy z babcia,mialam duzo pracy przy niej ale juz o.k.musze poczytac co ciekawego sie wydarzylo podczas mojej nieobecnosci.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
czesc Bronka Dzisiaj wyjątkowa cisza,mam nadzieje,ze nasz topik nie zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czesc,nie zniknie,ja mam dzisiaj caly dzien przechlapany,ale jak czytalam moni bedzie jutro o 10 ja tez mam wolne bo babcia bedzie od 9 do 18 w szpitalu na badaniach to sobie popiszemyja tez siade kolo 10 na kapa ale widze ze Ilonka sie odezwala ale zadnych ciekawych wiadomosci o barbi nie napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
tesciowa ci cisnienie podniosla??nie przejmuj sie ja swojej nie widze a na sama mysl o niej mi skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
ja dzisiaj moge spokojnie posiedzic,na weekend bliźniaki,a w przyszłym tygodniu już nie bede miala takiego luzu,ale na pewno wpadnę od czasu do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Iwonka czemu nic nie piszesz jestem ciekawa czy syn sie odezwal do ciebie,nie daj sie prosic i napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
Bronka,ja mam podobnie ,na samo wspomnienie tych troli mnie trzepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
a zapomniałam.Dzisiaj odstawiłam niezły numer:)pierwszy raz w zyciu przedłużyłam włosy;).Chyba jestem nienormalna,odbija mi po tej 40stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
- Kto powiedział: "Ostrożności nigdy za wiele!"? - Zięć zamykając na kłódkę trumnę z teściową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
dobre,jutro mu opowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a dlaczego zaraz odbilo??bardzo dobrze ze dbasz o siebie a wcale nie jestes stara,sama bym chetnie poszla na przedluzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Zamienię teściowa na psa. Może być wściekły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Rozmawia dziennikarz ze znanym rabusiem: - Jakie jest pana największe marzenie? - Obrobić bank i zostawić odciski palców teściowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Za oknem wisi kobieta, trzyma się kurczowo parapetu i wrzeszczy! Mężczyzna stoi w mieszkaniu i wali ja młotkiem po palcach. Przechodzień: Panie, czemu pan tak katuje te kobietę?! Mężczyzna: Jaka kobietę?! To moja teściowa. Przechodzień: Ale się cholera trzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Rozmawia dwóch kolegów: - Podobno przestałeś pić? - To dzięki teściowej, stale widziałem ja potrójnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
za duzo:).nie zapamiętam.Ja zupełnie nie mam głowy do dowcipów. A co do tych włosów,to najlepszy numer,ze fryzjerce zabrakło materiału podstawowego:) i do wtorku musze chodzić z gumką,żeby nie było widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Jasio pyta tatę: - Tatusiu, czemu babcia się tak trzęsie? - Nie gadaj tyle, szczeniaku, tylko zwiększaj napięcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
dobra starczy tych kawalow,w jakiej gumce??moja szwagierka jest fryzjerka i przedluza sobie wlosy ale zadnej gumki nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
kurcze jaka jestem tepa przeciez napisalas ze zabraklo ci materialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ale zawiodlam sie na Iwonie,nie chce chyba z nami gadac,albo nie ma o czym,synowej nie ma problemu nie ma i ma kobita spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
i jak tu wierzyc,ze 13 w piątek nie przynosi pecha;) Córka mnie namówiła,od czasu do czasu daje mi takiego" kopa" w tyłek,ze musze o siebie dbać:),lae jestem jej za to wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
szkoda rzeczywiscie,bo prowadziła naprawde barwne życie,moze jeszcze się odezwie,teraz na pewno ma dużo pracy. Obiecałam sobie,ze dzisiaj wreszcie pojeżdze na rowerku i nie chce mi sie jak diabli.Musze sie troche ruszac,bo mam siedzaca prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ja tez musze sie w koncu za siebie wziac bo sie tu zapuscilam jak djabli ale gdzie ja mam tu sie stroic jak cale dnie siedze w domu,jak wroce do domu to najpierw fryzjer kosmetyczka i dieta,co ja gadam dieta przeciez beda swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
przeciez juz ciemno!!!nie boisz sie o tej porze ruszac z domu,no chyba ze z mezem.ja jestem bardzo strachliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ja chyba na dzisiaj skoncze,jestem zmeczona,wpadnij jutro o 10-ej,na pewno wszyscy juz beda,milego wieczoru tesciowa zieciowi,dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa zieciowi
na rowerku stacjonarnym,przed tv:)Ze mnie tez starszak nieziemski. A rowerek to w celach rozruszania,jak nie jeżdze to nie mogę w nocy sie ruszyć,tak mnie łamie w kościach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zięć
ale macie wredne te swoje matki , jak one mohgą tak dokuczać zięciom. Współczuć tylko im jeżeli żonki przydadzą się do swoich mamuś. Ja tam mam dobra teściową i żone też, bo ma jej charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
no własnie nie mam synowej i nie mam problemu Co mam pisac? skoro nie mam co pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
witam wszystkich z rana,ja sie nic nie wyspalam ale tak mi sie podoba ten topik i nie moglabym sobie go dzisiaj odpuscic,co slychac od wczoraj dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×